22. İstanbul Tiyatro Festivali 17 Kasım'da başlıyor! Sizce bu festivalde yerli oyunlar, yabancı oyunlara fark atabilecek mi?

Merhabalar🙋‍♀️
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Tiyatro Festivali, 22. kez 17 Kasım’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 22. İstanbul Tiyatro Festivali’nde yurtdışından 12, Türkiye’den 12 olmak üzere 24 tiyatro, dans ve performans topluluğunun gösterilerinin yanı sıra okuma tiyatroları, söyleşiler, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve ustalık sınıfları gibi ücretsiz yan etkinlikler de gerçekleştirilecek.
Açılsın perde!
Açılsın perde!
Peki, sizce bu festivalde yerli oyunlar, yabancı oyunlara fark atabilecek mi?
#Dehrin
#okuladevam

0|6
720

En İyi Erkek Görüşleri

• İnşallah atarlar :D
    En iyi oyunu biz oynarız :D dd

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bence bizim oyuncularımız da başarılı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• fark atılacak gibi bir durum göremiyorum, bizim oyuncularımızın kalitesi tartışılmaz, sadece bir miktar egolarını törpüleseler , küçük dağları ben yarattım havalarından az kurtulsalar olacak :) neticede babamızın çocukları değil, sahne performanslarına bakarım ben, ondan sonra baktıklarımdan hoşlanmıyorum nedense :) sanatçı kişilik sahnesi dışındada insandır , en azından olmalıdır. Bizimkilerin burnu havada kardeşim , söyledim işte :D

1|0
    0|0
  • Kimileri kötülemiş işin içine avrupa yabancı girince hemen kendi ülkenizi ezmeyin evet bazı şeylerde başarısız olabiliriz ama ülkemizde çok yetenekli ve herşeyin üstesinde gelebilecek insanlar var ama malesef imkan verilmiyor ya da verilsede yeterli değil.

1|0
    0|0
  • Bu sene Lale Kart aldım sırf bu etkinliklere indirimli gireyim diye ama tarihleri bana çok uymadı bunun. Film festivalini heyecanla bekliyorum. Tiyatro daha güzel olsa da filmlerden faydanalanacağım.

1|0
    0|0
  • Bu kadar imkansızlıkta Türkiye’de tiyatro yapanları takdir ediyorum

2|0
    0|0
  • Yerli oyuncular önce egolarından ve kibirlerinden arınsın sonrasında tabi ki mümkün

1|0
    0|0
  • Atar inşallah ama ben izmirdeyim nasıl olacak ben gitmeden

1|0
    0|0
  • Tiyatro mu kaldı 😀21 yüzyıl da

1|0
    1|0
  • Atarlar diye tahmin ediyorum..

1|0
    0|0
  • eeee atsın bir zahmet

1|0
    0|0
  • Yerliden yanayım ben.

1|0
    0|0
  • Bence fark atcak gibi duruyor :)

1|0
    0|0
  • hmm tiyatro festivali.. ilgi çekici gelmedi..

1|0
    0|0
  • Insallah diyelim

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • İnşallah diyelim

1|0
    0|0
  • Atmalı