Müzik arşivi oluşturuyorum. Şarkı önerebilir misiniz?

Arkadaşlar ordan burdan satın ala ala oluşturduğum albümlerimdeki binlerce şarkı eskidi, özellikle 2009'dan sonra popülerite kazanmış yüzlerce hatta binlerce şarkı var ama çoğunu bilmiyorum, müzik tarzım genel olarak slow türkçe, türkçe pop, R&B, yabancı pop, slow,kısacası güzel bulabileceğim önerebileceğiniz birşeyler varsa (güzel müziğin kategorisi olmaz) söylerseniz sevinirim.

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Aaaa Gökhan olacaktı şimdi aklını alırdı :)))

Lastfm'e üye olup, tarzına göre keşifler yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • Lastfm mi deneyelim bakalım xD Gökhan kim bu arada *

• dene bayılacaksın ama maalesef pek sevgili Müyap kapattırdı oyuncak etti o siteyi. dns değiştirmen gerek. ben vodem ile değiştiremiyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Son zamanlarda

-Far East Movement diye bir R&B grubunun şarkıları çok hoşuma gidiyor (Like a g6 ve Bass Down Low)

-Türkçe Soner Sarıkabadayı - İtiraz

- Alexandra Stan- Mr. Saxobeat

- Eskilerden Summerwine- Ville Valo feat. Natalia Avalon

- Rock seviyor musun bilmiyorum ama bence dinle: The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die

-Katy Perry feat Kanye West-ET

-add suv- Uffie

-Hadise- Süpermen

şimdilik aklıma gelenler.

0|1
    0|0
  • Lasf fm üyeliği al, dinlediğin ya da beğendiğin sanatçılara göre sana önerilerde bulunuyor, seninle benzer müzikleri dinleyenlerle komşu oluyor onların dinlediklerine bakabiliyorsun.. ve bunu yanısıra başka güzellikler de mevcut (radyo fasilitesi gibi)... link

0|0
    0|0
    • ikinci last fm 'ci :) ne varmış bakalım bi deniyim merak ettim ya

• sefarad müziğine bakıyorum bu aralar. sana da bir link vereyim. beğenirsen youtube dan şarkılara bakarsın. çok güzel şarkılara denk geliyorum. link

bir de Janet & Jak Esim in şarkılarına bakarsın.

0|0
    0|0
  • elektro-pop var avril lavigne nin yeni albümü SMİLE , WHAT THE HELL de çok güzel özellikle smile https://www.youtube.com/watch?v=KagvExF-ijc

0|0
    0|0
    • Avril hımmm =) eskiden çok dinlerdim denemeye değer =) teşekkürler

• teoman bana öyle bakma çok güzellll..

0|0
    0|0
  • Ezginin günlüğü - Kadiköy.

vazgecemediklerimdendir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben sadece yabancı dinliyorum. Her sene club tarzı şarkların bulunduğu summer hits klasörü oluşturuyorum. Bu klasörlerden 2010 ve bu sene yine yazlıkta sitemizin içinde bulunan club da çalması için vereceğim summer hits of 2011 müzk dosyam var. İstersen seninle bu iki yıla ait dosyalarımı paylaşabilirim

0|0
    0|0
    • Süper olur =)

• link

evet bu sene clublarda çalan parçalardan oluşan listeyi sana gönderdim. Buradan download edersin. İstersen sorunu güncelle belki indirmek isteyen olur :)) bu arada telif hakkını da unutma :)) :)) bana ait olduğunu da bildirirsen memnun olurm. :)

• Canfeza-mihrimar

0|0
    0|0
  • Harry Belafonte - Day O

Baha Men - Who Let The Dogs Out

Enigma

Grup Vitamin

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0