TÜRK SOLU hakkında bildiklerinizi yazar mısınız?

TÜRK SOLU hakkında bildiklerinizi yazar mısınız?

.

.

.

.

.

Güncellemeler:
türk solu dedim hepiniz başka şey anlattınız en iyi cevap anlamış benim sorduğumu oda mizahi yaklaşmış teşekkürler herkese iyi geceler

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• kahvede ya da kafede geyik yapıp çay içerken çoşup lenin yoldaşı selamlamak

alkollüyken sol yumruğu zapt edememek

özgün müzik çalarken alkole gerek kalmadan sol kolun bağımsızlığını göğe doğru ilanı

felsefenin başlangıç ilkelerini okumayanla konuşup tartışmamak

ve en önemlisi..

vurgulu R ile söylenen "merhaba"

sanıyorum yeterlidir ama varsa başka soru çekinme sor :d

3|2
    2|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiyede sol kavramı çok farklı gerçekten akıl almıyor kimsede Dünyadaki solculuk anlamında solcuyum demiyor Türkiyede kimi örgüte kayıyor kimi kendi kendine örgüt kuruyor kimi polise sıkıyor kimi komunist olmuş kimi dinsizliğe doru ya da azalma eğilimine doru kayıyor Türkiyede solcuyum diyenlerin çok azı gerçekten solculuğu biliyodur ve yaşıyodur bunu biliyorum.

1|3
    4|1
  • akp den sonra sağ sol kalmadı bütün vatan evlatlarını birleştirdi sağ olsun ülkeyi böleyim derken.Allah r.t.e den razı olsun Türk milleti artık söz konusu vatansa gerisi teferruat diyor.

0|2
    4|4
  • türk solu ikiye ayrılır 1 etnik milliyetçilik yapan türk solu 2 sosyal demokratlar sol ama ne kadar sol bunu sorgulamak lazım. bildiğim şey çok fazla o yüzden soru cevap şeklinde gidelim hacı

2|0
    3|2
  • sol sağ ne abi ya hepimiz bu vatanın evladı değil miyiz?

0|0
    2|0
  • türkiyede sol falan yok. demoktar olarak geçinenlerin çoğu nerden geldiğini ne istediğini bilmiyor

0|1
    2|2
  • gelmiş geçmiş mi yoksa bu günün solu mu hayır bugünün solu direk hükümete çalışıyorda

0|0
    4|1
  • Türkiye cumhuriyeti Ortanın solun da dır. der inönü ve sağ sol dönemelri başlar..

0|0
    5|2
  • bugun sagda solda hukumete calısıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi gazete idi galiba. Hatta geçenlerde Rte yuzunden matbaası basılıp durduruldu yayın yapması ama tekrar devam edip,direniyorlar diye biliyorum..

0|0
    3|1
Yükleniyor... ;