Game Of Thrones izleyenler gelin bir beyin fırtınası yapalım.

Kitabını okuyanlar lütfen spoiler vermesin.Herkes sevdiği krallık veya kişileri yazsın ve 4.sezonda neler olabilir kendi fikirlerini yazsın.[NOT:Daha 3.sezonu bitirmeyenler bakmayabilirler spoiler içerir.]Ben güncellemeye yazıyorum.

Güncellemeler:
Benim favori krallığım Targaryendi, Starklara yapılanlardan sonra Starkcı oldum.Favori karakterlerim Arya,Jon, Bran, Khaleesi, Stannis ve Tyrion.Tahminimce sezon finalinde Melisandrenin dediği gibi krallık savaşları ara verip hepsi Ak Gezegenlere karşı mücadele verecek(Sezon sonlarına doğru olur gibi geliyor).Khaleesi eğer Dar Denizi geçerse ejderhalarının bu konuda nasıl bir etkisi olur tahmin edemiyorum.Rickon Stark'ın öleceğini düşünüyorum.En son Winterfell'e dönüyorlardı ama orada yakalanır.

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Hodor :D

0|0
    0|0
    • Hodor'u ben de seviyorum ama dizide ön planda bir karakter değil.

• Khal erken gitti gibi geldi bana.Bu en son gelen adam (adını hatırlayamadım) Khaleesiyi ayartabilecek mi acaba merak ediyorum

• Bence de şok oldum resmen.Hiç beklenmedik bir anda kaç sezondur sürekli gösterilen demir tahtı almaya aday bir aileyi birkaç saniyede yok ettiler.Tabi 5-6 tanesi hariç.Ama zaten bir tek Jon Snow ve Sansanın yaşadığını biliyorlar.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• John Snow ölecek/Öldürülecek

Targaryenler tahta geçecek

Lannister'ların egemenliği sona erecek

Joffrey ölecek

Tywin de ölebilir

Arya ejderhaları çalacak

0|0
    0|1
    • Umarım sadece tahminlerindir.Kitaptan spoiler vermiyosun dimi?

• Spoilerla tahmini nasıl ayır edecem o zaman?Jon Snowa da ölecek dedin Samwell e de.

• Öyle sinir ettin ki şimdi spoiler'ların hepsini yapıştırasım geldi buraya

Erkekler Ne Diyor 1

• 2.sezon yeni bitti hacı

0|0
    0|0
    • O zaman 3. sezonu hızlı izleme 4.sezon 6 nisanda (Türkiye'de 7 nisanda) gösterime başlıyor.

Yükleniyor... ;