Dans ederken baygın baygın en seksi benim der gibi bakan bir hatunun verdiği mesaj ne olabilir sizce?

Dans ederken baygın baygın en seksi benim der gibi bakan bir hatunun verdiği mesaj ne olabilir sizce..?

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• en seksi benim der gibiymiş işte

0|1
    0|0
  • sana bugün koca kicli biri baygin baygin cilve yapmis , sende gelip soruyorsun :)

0|1
    0|0
    • burdan o mesaj çıkar belki haklısın..ama bayanlar farklıydı..:) buna genel olarak rastlıyorum..meraktaydım :)

• sorunun cevabını kendin vermişsin bence :)

0|0
    0|0
  • sevişelim mi?

0|0
    0|0
  • gel diyor olabilir mi =)

0|0
    0|0
  • yanıyoruuum yok mu söndüren !

olabilir.

0|0
    0|0
  • gel beni al demek oluyor .:)))

0|0
    0|0
  • Yahu onu ben de yaptım, kalkıp da yanıma gelmedi hıyar.

0|0
    0|0
  • yazmışsın vermek istediği mesajı

0|0
    0|0
  • En seksi benim diyor

0|0
    0|0
  • fena seyler düşünüyo olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ulan ammada yoruldum yavvv..

Saat kaça geldi ki?Kirayı ödeyemedik,evsahibi gelip kapıyı çalmasın diye buralara geldik,vakitte geçmiyo..

Seksi bakışlarım var, baygın da bakabiliyom,dansımı hesaba bile koymuyom...Bu ayda kira almayıver işte,ne çabuk geliyo ay sonu yaaa?

Her şey iyi hoşta,evden çıkarken ocağın altını kapattım mı ya ben?Asıl ordayım ben biliyonmu arkadaşım.Fatura acayip gelir yeminlen,gözlerime vurdu ya baygınladım.

Son otobüs kaçtaydı bizim oraya ?Şu bana bakan bey,e sorsam yanlış mı anlar acaba?Arabamla sizi bırakayım der şimdi öyle bir tip var.. aman boşver yürürüm be valla yürürüm..

2|1
    0|0
  • fok balıklarını koruyalım,nesilleri tükeniyor gibi enteresan bir sosyal mesaj vermediği kesin.

0|1
    0|0
  • valla deplasmanda maça gitmem ben. tehlikelidir çünkü. g.te gelinme ihtimali var.

en garantisi benim halı sahada maç. evde ısparta halısı var türkiye'den getirmiştim. işte orda bişiler artık. olmadı kanepe. (yatakta yapmam öyle her kızla, yatağıma alıcağım kızın benim için çok değerli olması gerekio, bugüne kadar sadece 2 kişiyi yatağıma aldım)

0|0
    0|0
  • yanıyorum sondurelım mı :D cıktı atesım ındırelım mı :D

0|1
    0|0
  • Soru sorarken soru cümlesi içinde soruya cevap vermek büyük marifet tebrik ederim :)

0|0
    0|0
    • evet ama o benim bakış açım..sizinki farklı olabilir...:)

• benimle seviş galiba

0|0
    0|0
  • bu gece birlikte olalım gibi bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;