Gençlik dizisi önerir misiniz?

üniversite de gençlik dizisi önerir misiniz?

?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• teen wolf, my mad fat diary, the carrie diaries, the vampire diaries, two broke girls, the oc -medcezir izliyorsan bunu izleme. medcezir bu diziden uyarlanmıştır ve bu diziyi izleyen kimse medceziri beğenmez, beğenemez. boşuna düzenin bozulur. izlemiyorsan da buna başla sonra medcezirin bir bölümünü aç ve gülmekten ağla. rezilliktir.- pretty little liars, switched at birth, supernatural -gençlik dizisi değil ama hoşuna gidecektir-

1|0
    1|1
    • the oc. daha önceden izlediğim için medceziri izlemiyorum ztn ayrıca çok teşekkür.ederim bu kdr uğraştığın için şuan en iyi cevap 2 tane onlardan biride sensin nasıl karar vericeğim bilemiyorum:(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Gossip girl var sanırım

0|0
    0|0
  • Teen Wolf , The Vampire Diaries

1|0
    0|0
    • The Vampire Diaries izliyorum ztn diğerinide çok duydum da nedense izleyesim gelmedi başka öneribiliceğin var mı?

• kore diziside izledim baya güzeldir evet ama bna fazla masum geliyo o yüzden o kdr da hayranı değilim

• Olmadı film izle :) 3 İdiots izle keyfin yerine gelsin :)

• Kaynanaları izle. 80 li yılların 90 lı yılların bütün gençliği izledi :)

0|0
    0|0
  • Deniz yıldızı

0|0
    0|0
    • Türk yapımı istemiyorum ztn çoğunu biliyorum not deniz yıldınızını da hiç beğenmiyorum

• bilmiyorum sevmiyorum pek saçma geldi bna bıraktım

• Bu dizi izlenir mi be midem kaldırmıyor

• Disney Channel aç çoğu gençlik dizisi zaten

0|0
    0|0
  • Teen wolf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gossip Girl izle tam gençlik dizisi ve aynı zamanda aşk, dram da içeriyor... benim çok beğendiğim dizilerden

1|0
    0|0
    • ben onu izledimm bitti :)

• eveet klaus çok tatlı :D onun dışında skins var o da sıradan gençlik dizilerinden daha güzel diyolar başka da aklıma gelmiyo teen wolf da güzel diyolar ve 2 broke girls de ama bunları izlemedim, zamanım olsa izlerdim sen benim yerime de izle:)

• benimde çok zmnım yokcanım ama bizim dizileri sıradan bulduğum için onlar yerine izleyebiliceğim gençlik dizileri arıyodum teşekkür.ederim :)

• süper ot çok komiktir :D

0|0
    0|0
  • Awkward , gerçekten güzel bir gençlik dizisi pek bilinmiyo ve bu diziden sonra diğerleri pek iyi gelmiyo bana tavsiye ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Çılgın bediş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;