Türkiye Eurovision'a gitmiyor mu?

Bonomo Eurovision'dan çıkarıldı iddaalarına ne diyorsunuz? link

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• 13!olarak yarisacak.yalan haber o

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Farketmez çokta önemli değil

0|0
    0|0
  • ya cıktıgından berı yok sarkı böle yok klıp böle. yarısmanın azerbaycanda olması dengelrı adeta degıstrdı. adam turkmus de yahudıymıs de ya muzık yarısması dııl mı bu sıyasetlerıne de dillerine de...gıtmeyınce nolcak cok sınırlendım o kadar emek cope mı gıtsın!

0|0
    0|0
  • Can bonomoyu çok severim uzun zamandır takip ediyordum albümünü aldığım tek sanatcı diyebilirim ama... amasına gelince adele vs gibi biçok sanatcı var orada ve onlara asla rakip olamaz çok güçlü sesler var eğer çıkarıldıysa yerinde bir karar olmuş aksi taktirde zor olurdu

0|0
    0|0
  • twıtterı salladı bugun ama boyle bır konu olmus olsa bıle bunu yansıtmazlar ve dönmezler bu yoldan bence can gıder

0|0
    0|0
  • gerçek değil diye yazıyor orda

0|0
    0|0
    • Can Bonomo'nun yakın çevresi bu kararın kendisi tarafından değil, resmi kurumlar tarafından alındığını belirtti.

Kendisine ulaştığımız Can Bonomo konuyla ilgili üzgün olduğu ve henüz konuşmak istemediğini, TRT 'nin konuya açıklık getirmesi gerektiğini, ancak bundan sonra konuyla ilgili açıklama yapabileceğini belirterek suskunluğunu korudu.

• tamam o yalan haberin içinde geçiyor. üstündeki açıklamada bu haberin doğru olmaması yüreklere su serpti diyor

• nasıl olsa sondan birinciyiz farkedermi katılmak yada katılmamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bi kaç gün twite girmedim ortalık karıştırmışlar hemen..

0|0
    0|0
  • yureklere su serpilmıs hadı bakalım ıyısınız haa :)

0|0
    0|0
  • asparagas haber

0|0
    0|0
  • gitmesin zaten rezil olmaktan iyidir

0|0
    0|0
  • eminim asparagastır..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;