Tek tuşla yapılabilir mi?

Ben şimdi normalde arabesk,fantazi ve arsız bela dinleyen biriyim.arabayla giderken müziği son ses açıp bu tarz şarkılar dinliyorum.kızların yoğun olduğu bir yerden geçerken hemen cd değiştirip yabancı pop olsun,rock olsun veriyorum kolonlara.alişan dan rihanna ya hızlıca geçicem derken kaza yapmaktan korkuyorum.acaba tek tuşla hızlıca cd değiştirebileceğim bir teyp var mı?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Beni görürsen müziği değiştirmene gerek yok eşlik ederim

0|0
    0|0
    • seni nasıl tanıyacağım elinde çiçek mi var ?denk gelirsem farketmeden geçmiyim bari

• Amaan çok şey istiyorsun.

• hiç bişi vermediğindendir:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendin gibi davran seni beğenen olduğun gibi beğenir zaten. Şarkıya görede adam yargılanmazki.

Bu arada mantığın güzelmiş.

0|1
    0|0
  • Bu soruyu görünce duygulandım.

0|1
    0|0
  • Son ses müzik acanlar calan her ne olursa olsun itici ve igrenc hic bir kiz bu tur erkekten hoslanmaz. Bakarsakta ne kadar mide bulandirici oldugunuzu dusunuyoruz. Sanki dalga geciyormus gibi bir havan var umarim oyledir :/

0|1
    0|0
    • Yaş fark etmez abaza + ergen olurlar çok görüyorum 40 yaşına gelip öyle takılan altında ferrari varmışcasına arabanın motorunu bağırtıp kızlara hava atmaya çalışan rezil aciz çok insan var.

NOT: Arabada son model motor yok gıçı kırık 2 milyar etmeyen motor var :D

• Arabanın içinde aksiyon filmi çekiyorsun nerdeyse.

0|1
    0|0
  • O konudq bir fikrim yok ama " kendin ol"san yani Mevlananinda dedigi gibi ya oldugun gibi horun ya da gorundugun gibi olsan hic sikinti kalmayacak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;