Disney Prenseslerinin Gerçek Hayatta Can Verilerek, Suda Çekilmiş 13 Muhteşem Fotoğrafı!

Beş yıldan beri fotoğrafçılık yapan ve kendine hep yeni fikirlerle meydan okuyan Antony Gomes'in Disney Prenseslerine suda hayat vererek ortaya çıkardığı bir çalışmadır.

Bu serideki amacı ise, Disney karakterlerini hayata büyülü bir şekilde getirmek. Bu çalışmada yer alan tüm modeller Antony Gomes'in arkadaşları ve hiçbiri profesyonel bir model değil. Kullanılan bütün kostümler yetenekli arkadaşları tarafından hazırlanmış veya diğer yetenekli arkadaşlarından ödünç alınmış. Fotoğrafları portatif bir çocuk havuzunda çeken ve suda yatarken ilginç bir bakış açısı bulmanın kolay olmadığını söyleyen Antony Gomes'in bu başarılı çalışmasına birlikte bir göz atalım.

Modeller: Aluota Cosplay (Kar beyazı), Cloo Cosplay (Anna), Koni Cosplay (Merida) Esmeralda), Soskia Cosplay (Moana), Sikay Cosplay (Yasemin), Annshella (Aurora), Thaly (Giselle), Ev-Rah Cosplay (Cinderella).

Merida

Pamuk Prenses!

Jasmine

Ariel

Anna

Rapunzel

Moana

Kida

Giselle

Belle

Esmeralda

Aurora

Cinderella

Bence gayet başarılı, muhteşem bir çalışma olmuş. Kendisi kadar arkadaşlarının da gayet estetik ve harika göründüklerini söyleyebilirim. Yetenekli bir fotoğrafçının hayal gücüyle ne yapabileceğini gösterdiği için meslektaşım olan Antony'i tekrar gönülden tebrik ediyor çalışmalarının devamını diliyorum . Bundan sonra kendisini yakından takip edeceğim .

Sizlerde görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın !

#ogygia


12|2
6650
ogygia KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Çok beğendim ne kadar kaliteli bir bakış açısı yakalamışlar. İyi ki bunu paylaşmışsın nedensizce gülümsedim.

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 65

Erkekler Ne Diyor 49

Yükleniyor... ;