En İyi 5 Film İzleme Sitesi

Webteizle.org

En İyi 5 Film İzleme Sitesi

Türkiye'de bir çok sinema sever sever tarafından sevilen takip edilen webteizle.org'da aradığınız bir çok filmi bulabilir ve bir kaç alternatif video izleme sunucusu ile izleyebilirsiniz. Site serili bir çok filmi sinema severlere hem HD kalitesinde hemde yeni site formatıyla üstelik rahat bir şekilde uğraştırmadan izletiyor. Üstelik bir çok film HD kalitesinde. Üstelik site mobil ile uyumludur.

720pizle.com

Webteizle.org ile yandaş site olan 720pizle.com'da dilediğiniz filmi HD kalitesinde ister türkçe dublaj ister türkçe altyazı olarak bir kaç alternatif video izleme sunucusu ile izleyebilirsiniz. Filmler hakkında geniş bilgi sunan site webteizle.org'tan farklı olarak oyuncular hakkında da bilgi sunuyor.

Unutulmazfilmler.co

Türkçe dublaj film koymayan, sadece Türkçe altyazılı olarak film koyan unutulmazfilmler.co'nun farkı sadece türkçe dublaj film koymaması değil adındanda anlaşılacağı üzere insanların akıllarından uzun süre çıkmayan, gişe rekorları kıran, uzun süre konuşulan unutulmaz ve bir çok sitede bulunmayan filmleri koymak. Aradığınız eski bir filmi başka yerde bulamadıysanız mutlaka bu siteye uğrayın. Altyazılı ve eski film severler için güzel bir site.

Bicaps.net

Bir çok filmi barındıran bicaps.net'te bir çok filmi 1080p kalitesinde ister tek parti isterseniz bir kaç partta farklı video izleme sunucusu ile izleyebilirsiniz. Dilerseniz sol taraftan geniş bir şekilde filtreleme yaparak türüne göre filmler seçebilirsiniz.

Filmkorku.org

Ve geldik benim en sevdiğim siteye. Türkiye'de korku filmi konusunda en iyi site olan filmkorku.org'da bir çok korku filmini bulabilir, HD kalitesinde izleyebilirsiniz ve yorum yapabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak sadece korku filmi yayınlayan bu site, aynı zamanda istek filmlerde almaktadır. Türkiye'de yayınlanmayan ve hiç bir sitede bulunmayan bir filmi bu sitede istek bölümüne yazarsanız site admini Veysel tarafından cevap yazıldığını ve filmin bir kaç gün içerisinde siteye yüklendiğini göreceksiniz. Site aynı zamanda yasaklı bir çok filmi ve hiç bir yerde bulunmayan filmleri barındırıyor. Sitenin sağ tarafından yıllarına göre filtreleme yaparak hiç bir yerde bulunmayan eski korku filmlerini bulabilirsiniz. Site aynı zamanda korku ve gerilim içeren yabancı dizilerde güncel olarak yayınlamaktadır. Sitedeki filmlerin bir kısmının altyazı çevirmesi site adminine aittir. Korku severler için muhteşem bir site olan filmkorku.org sizde bağımlılık yaratacak.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi seyirler. :) :)


3|2
98

En İyi Kız Görüşü

 • Direkizle. org da güzel

  0|0
  0|0
  • Çok site var. Ama bunlar en iyileri.

En İyi Erkek Görüşü

 • İzlemeye değer adlı sitede çok iyidir kaldığımız dakikadan devam ediyor izledikleri bizi otomatik kaydediyor falan

  0|0
  0|0
  • Webteizle. org sitesinde de böyle bir özellik var. Daha doğrusu istediğin dakikaya gidebiliyorsun.

  • O her sitede var ama ben kaldığım dakikayı hatırlamıyorum çoğu zaman o yüzden otomatik kaldığım yerden açılması büyük nimettir benim için

  • Video oynatıcısı ile ilgili birşeydir.

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor... ;