CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Kitap okuyun

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Kitap okumak genel kültürünüzü geliştirir.Hayal dünyamızı ve kelime haznemizi de geliştirir. Aşık olacağımız ya da imreneceğimiz karakterlerle tanışır, mutlu oluruz. İnsanlarla konuşurken aynı kelimeler ve cümlelerle boğuşuyorsanız kitap okuma eksikliğinizdendir.

Yeni bir dil öğrenin

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Yeni bir dil yeni bir kültür öğrenmek demektir. Farklı arkadaşlıklar edinebilir. İş hayatın dada başarıya ulaşmanızı ve kültür birikimi açısından en güzel yollardan biridir. Yeni öğrenilen bir dil veya bir kelime bile sizi mutlu etmeye yetecektir. Devamını getirin..

Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek bunun yanında uykunuzu almak sizi dinç hissettirecektir. Sağlıklı olmak spor konusunda bilgi sahibi olmak kendini geliştirme açısından güzeldir.

Mutluluk hormonu salgılayıp gereksiz çoğu kötü zararlı alışkanlıklardan da kurtulmuş olacaksınız.

Bkz. sigara, alkol, yağlı ve zararlı yiyecekler

İnsanlarla konuşup tanışın. Çevrenizi genişletin

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Her yerde bir tanıdığınız olması sizi başka biri haline getirecektir. Aynı insanlar bize farklı şeyler katmazlar. Yeni insanlarla konuşup onların düşünce yapılarını öğrenmek kendinizi geliştirmenize de fayda sağlayacaktır. Her insan ayak basılmamış bir gezegendir. Unutmayın ! :)

Kusurlarınızı sevin.

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Kusurlarımız, bizi biz yapan en güzel detaylarımız olursa bu bizim kişisel gelişmemiz için önemli bir fayda sağlayacaktır. Boyumuz kısa ya da sivilceli olabiliriz. Burnumuz büyük olabilir. Bunlarla yaşayacağız. Kendi fiziğimiz ve kusurlarımızla barışık olmak manevi boşluklarımıza kocaman bir adım atıp kendimizi geliştirmekte en büyük rolü üstlenip gelişmiş bir birey olmamızı sağlayacaktır.

Karamsarlık yayan insanlardan uzak durun

Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

Yapamazsın boşa uğraşma. Sen kim bu işi yapmak kim?

Sen devam ettiremessin bu sporu boşa uğraşıyorsun?

"Gel şuraya gidelim. Güzel kızlar var '' diyen arkadaşınız size hiçbir şey katmaz. Böyle insanları kendimizden uzak tutmalıyız.

Size güvenen ve yaparsın sen diyen arkadaşlar edinin.

İçinizde ki mutluluğu ortaya koyan insanlarla tanışmanız dileğiyle..


4|2
612

En İyi Kız Görüşü

 • Şahsen son iki senedir kişiliğimle ilgili çok fazla yol katettiğimi düşünüyorum. Karamsar insanlardan uzak durma konusu tamamen doğru hatta ilk yapılması gereken şey bu. Çevrenizi bu tarz insanlardan temizledikten sonra kendinize bir hobi edinmek ya da var olan bir becerinizi geliştirmek üzere kursa gitmek işe yarıyor. Bu esnada kişisel gelişimle ilgili kitaplar okunabilir, Youtube üzerinden yayın yapan yaşam koçlarının videolarından destek alınabilir. Tüm bunları yapamam vaktim yok diyorsanız NLP uzmanlarını tavsiye ederim. Bilinçaltınızdaki bütün olumsuz kodlar temizlendiğinde kafanız pırıl pırıl olur. Ondan sonra da kendinizi geliştirmenizin önünde kralı gelse duramaz zaten.

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Spor yapmaya başladım yeni bil dil öğrenmeye de kısa zamanda başlayacağım. Diğerleri tamamdır:)

  Eline sağlık beğendim

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...