Kapat

"Gizli kullanıcı" özelliğinin kaldırılmasını ister miydiniz?

Açık profiliyle yapmaya/yazmaya cesaret edemeyeceği şeyleri, gizlenip yapıyor çoğu üye. Fazlasıyla amacı dışına çıkmış bir durum olduğunu düşünüyorum gizlilik özelliğinin. Seni biz göremiyoruz ama; allah is watching, hesap günü is coming, cehennem is loading.. diyesim geliyor.
💫💫
Çeşit çeşitler yahu.. Sorularım "çok süper" seçilmesin diye gizliden soruyorum diyen moderatörü bile görmüştü bu gözlerim. Neymiş yanlışlıkla fenomen falan olurmuş. Bir de doğru olsa da gam yemesem bari. Bahanesini yediğim ❤ Site hakkındaki bilgisine hayran kalmamak da elde değil..
"Gizli kullanıcı" özelliğinin kaldırılmasını ister miydiniz?Tabii bu art niyetli sayılmaz. Kötülemeyeyim diye sıradan bir örnek verdim.
Sizce de haklı değil miyim? Gizlilik özelliği sitede olmalı mı, olmamalı mı?
Hâlâ siteyi art niyetsiz kullanan gizli üyelere selamlar..
  • Kesinlikle haklısın, gizlilik özelliği kaldırılmalı. Dürüst olsun, kendi olsun canımı yesin.
    A seç
  • Hayır, kaldırılmamalı. Çünkü ben de sitede hep gizli kullanıcı olarak paylaşım yapıyorum.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sorumu gizliye kapatmayı unutan aklımı da seveyim. Gizlilik kalksın dedikçe daha çok görüyorum. 😑
Allasen görüşlerimizi soran üye dışındaki üyelere kapatma özelliği de gelsin.

2|3
3043

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben de oy veremedim iki yere de girmiyorum. Ama bence kalkmamalı. Evet amacı dışında saçma sapan sebepler için soranlar da oldu. Ama mesela şöyle bir durum var. Belki birinin bir rahatsızlığı var bu her acıdan olabilir cinsel bile olabilir ve yardımı olabilen biriler olduğunu düşünüyor. Ama kendini göstermek istemiyor. Belki de rencide olmak istemiyor. Olabilen şeyler bunlar...

4|3
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Ya şu şıkların neden ortası yok, kullanmıyorum ama kaldırılmamalı.

1|0
    1|0
  • Kesinlikle haklısın, gizlilik özelliği kaldırılmalı. Dürüst olsun, kendi olsun canımı yesin.

1|0
    0|0
  • Gizlilerden çok haz etmem ama siteye özgunlük katan bir özellik kalkacağını da sanmam. Sitenin kitlesi zaten bozuk. Mümkunse kimseyle ya da çok az kişiyle muhatap olmak lazım.

1|0
    0|0
  • Spor kategorisinde bir gizli üye var ortalama 2 kız 2 erkek hesabı var o da yetmiyor kankalarıda var :) Şimdi bu caiz midir? Devrimci mümin dostum :)

1|0
    0|0
  • Lan zaten anonim profil kuruyorsun bir de gidip gizliden soruyorsun kdjdk sanki cıa mit mossat kgb peşinde

2|0
    0|0
  • Site ve üyeler fazla önemsenmemeli 😃 paylaşımlarımın yüzde 1i dahi gizli degil

2|1
    0|0
  • Gizli kullanıcı olarak bir paylaşım bile yapmadım ama kullanan kişi sayısı fazla.

1|0
    0|0
  • Son sorumdaki arkadaş ta gizli. Onla cebelleşiyorum ajdjf

1|0
    0|0
  • Kaldırılmalı sitenin kalitesini düşürüyor. Ya da en azından bir sınır getirilmeli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Bence kaldırılmalı.
    Zaten sanal bir ortam ve 1 tıkla hesap silebiliriz veya birinden saklanıyorsak engelleyebiliriz.

1|0
    0|0
  • Evet hatta bonus olarak tüm gizli sorulan soruların gizliliği de bir anda kaldırılsın. Buralarda kan gövdeyi götürür. Çok eğlenceli olurdu.

1|0
    0|0
  • gizli olarak yazmayanda zaten sağdan soldan fotoğraf bulup onu profile koyuyor..

ama erkeklerden de inanılmaz özgüven ve cesaret beklerler..

1|0
    0|0
  • Aslında insanlar nasıl rahat ediyorsa öyle davranmalı.

Gizli kullanıclar olmazsa, sitenin tadı tuzu kalmaz

#Tabisi

0|0
    0|0
  • Benim gizli sorduğumda niyetim çok farklı ne utanırım nede çekinirim. Nasılım sorduğumda Ayşe’den Fatma’dan gelen mesajlarla çocuk olasım geliyor awk

0|0
    0|0
  • kaldırılmalı çünkü gizli olanlar fetocu deaşlı ve pkklı olabilir herkesin yüzü açık olmalı.

0|0
    0|0
  • Fark etmez, ben sorularımda zaten kapatıyorum gizli kullanıcı özelliğini.

0|0
    0|0
  • Bemce kaldırılmamalı. Açık cevaplar alamazsın bemce ozaman

0|0
    0|0
  • Evet mantıklı, olabilir.

1|0
    1|0
    • Adeta bir Cem Yılmaz

• Estağfurullah ( bu cidden Estağfurullah :D ) doğrudur ben genelde hep gülmek ve insanları güldürmek isterim. Hayatımda yeterince sorun var, büyük olmasa da günler sinir ve stres ile geçiyor. Hem iş hem şehrin verdiği stres birleşiyor. Burada da kurtlarımı döküyorum :D bazen bende sinirleniyorum bir çok soruya. Trol mü cidden yardıma mı ihtiyacı var artık anlaşılır gibi değil. Evet soruya baktım :D herkes bıkmış artık. Sizde doğal olarak haklısınız gizli kullanıcılar konusunda. Ben bazen gizlenmek zorunda kalıyorum hem takip isteklerini engellemek için hem polemiğe girmemek için. Sizde kusura bakmayın özür dilerim :) mutlu kalın hayat kısa :D iyi geceler.

• Özür dileme sen bir şey yapmadın :/ Teşekkür ederim iyi geceler 😄

• istesem ne olacak kaldırılmaz kaldırılsa yarı yarıya düşer üyelikler

0|0
    0|0
  • Hayır, kaldırılmamalı. Çünkü ben de sitede hep gizli kullanıcı olarak paylaşım yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 29

Benzer Benceler

Yükleniyor...