"Gizli kullanıcı" özelliğinin kaldırılmasını ister miydiniz?

Açık profiliyle yapmaya/yazmaya cesaret edemeyeceği şeyleri, gizlenip yapıyor çoğu üye. Fazlasıyla amacı dışına çıkmış bir durum olduğunu düşünüyorum gizlilik özelliğinin. Seni biz göremiyoruz ama; allah is watching, hesap günü is coming, cehennem is loading.. diyesim geliyor.
💫💫
Çeşit çeşitler yahu.. Sorularım "çok süper" seçilmesin diye gizliden soruyorum diyen moderatörü bile görmüştü bu gözlerim. Neymiş yanlışlıkla fenomen falan olurmuş. Bir de doğru olsa da gam yemesem bari. Bahanesini yediğim ❤ Site hakkındaki bilgisine hayran kalmamak da elde değil..
"Gizli kullanıcı" özelliğinin kaldırılmasını ister miydiniz?Tabii bu art niyetli sayılmaz. Kötülemeyeyim diye sıradan bir örnek verdim.
Sizce de haklı değil miyim? Gizlilik özelliği sitede olmalı mı, olmamalı mı?
Hâlâ siteyi art niyetsiz kullanan gizli üyelere selamlar..

• Kesinlikle haklısın, gizlilik özelliği kaldırılmalı. Dürüst olsun, kendi olsun canımı yesin.
    A seç
  • Hayır, kaldırılmamalı. Çünkü ben de sitede hep gizli kullanıcı olarak paylaşım yapıyorum.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sorumu gizliye kapatmayı unutan aklımı da seveyim. Gizlilik kalksın dedikçe daha çok görüyorum. 😑
Allasen görüşlerimizi soran üye dışındaki üyelere kapatma özelliği de gelsin.

2|3
3044

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben de oy veremedim iki yere de girmiyorum. Ama bence kalkmamalı. Evet amacı dışında saçma sapan sebepler için soranlar da oldu. Ama mesela şöyle bir durum var. Belki birinin bir rahatsızlığı var bu her acıdan olabilir cinsel bile olabilir ve yardımı olabilen biriler olduğunu düşünüyor. Ama kendini göstermek istemiyor. Belki de rencide olmak istemiyor. Olabilen şeyler bunlar...

4|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Gizlilerden çok haz etmem ama siteye özgunlük katan bir özellik kalkacağını da sanmam. Sitenin kitlesi zaten bozuk. Mümkunse kimseyle ya da çok az kişiyle muhatap olmak lazım.

1|0
    0|0
  • Spor kategorisinde bir gizli üye var ortalama 2 kız 2 erkek hesabı var o da yetmiyor kankalarıda var :) Şimdi bu caiz midir? Devrimci mümin dostum :)

1|0
    0|0
  • Benim için fark etmez. İster olsun ister olmasın.

2|0
    0|0
  • Bence kaldırılmalı.
    Zaten sanal bir ortam ve 1 tıkla hesap silebiliriz veya birinden saklanıyorsak engelleyebiliriz.

1|0
    0|0
  • Evet hatta bonus olarak tüm gizli sorulan soruların gizliliği de bir anda kaldırılsın. Buralarda kan gövdeyi götürür. Çok eğlenceli olurdu.

1|0
    0|0
  • Gizli değilim ama isteyene saygım sonsuz

2|0
    0|0
  • keşke kalksa

1|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı olarak bir paylaşım bile yapmadım ama kullanan kişi sayısı fazla.

1|0
    0|0
  • Son sorumdaki arkadaş ta gizli. Onla cebelleşiyorum ajdjf

1|0
    0|0
  • Kaldırılmalı sitenin kalitesini düşürüyor. Ya da en azından bir sınır getirilmeli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Evet kaldırılsın

1|0
    0|0
  • Kaldırılsa güzel olurdu

1|0
    0|0
  • dogru söylüyorsunuz senin bu güzel dilek temennini başımın ütüne deyip herkese açık hale getirmeye çalışayım tşkr ederim.

1|0
    0|0
  • Lan zaten anonim profil kuruyorsun bir de gidip gizliden soruyorsun kdjdk sanki cıa mit mossat kgb peşinde

2|0
    0|0
  • Kalksin.

1|0
    1|0
  • Ya şu şıkların neden ortası yok, kullanmıyorum ama kaldırılmamalı.

1|0
    1|0
  • Güven problemi olan kişilerin işine gelmez

1|0
    0|1
  • evet sonunda bana katılan insanlar olmaya başladı

1|0
    0|0
  • Site ve üyeler fazla önemsenmemeli 😃 paylaşımlarımın yüzde 1i dahi gizli degil

2|1
    0|0
  • a
    daima a

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor... ;