Sitede " iyi ki tanıdım seni, ve keşke tanımaz olsaydım seni" dediğiniz üyeler var mı?

Tanıdığınız için memnuniyet duyduklarınız var mı?

Seni tanımaz olsaydım, keşke seninle hiç tanışıp karşılaşmasaydık dediğiniz biri var mı?

Güncellemeler:
Hangisi belirtin. Var dı yazınca belirsizlik oluyor.

1|2
3445

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• birbirini takip eder bu süreç :D
    önce iyi ki tanıdım diyorsun sonra keşke tanımasaydım diyorsun :D
    3 yıldır çok kişi tanıdım burada ve keşke kelimesini kullanmadığım birkaç kişi var sadece :D
    ama hepsi bir deneyim :D insan sarrafı olma yolunda adım adım ilerliyorum bu insanlar sayesinde :D

0|0
    0|0
    • şimdi tanıma sırama göre tanıdığım kişilerde pişman olup olmadıklarımı yazayım :D
      1. sıra olmasa da olurdu
      2. sıra olmasa da olurdu
      3. sıra tanıdığıma memnunum :D iyi biri :D arada görüşür yemek filan yer, yürürüz :D (REEL)
      4. sıra o benim kıymetlim :D o benim cici ablam :D ona laf yok :D (REEL)
      5. sıra olmasa da olurdu (REEL)
      6. sıra olmasa da olurdu
      7. sıra olmasa da olurdu
      8. sıra olmasa da olurdu :D bir abla işte :D
      9. sıra olmasa da olurdu (REEL)
      10. sıra olsun mu olmasın mı bilemiyorum :D bir abla yine :D
      11. sıra insanı sinir etmekte üstün başarı belgesine sahip biri :D ama iyi ki tanımışım bigimin bangdini :D (REEL)
      12. sıra olmasa da olurdu
      13. sıra memnunum diyeyim :D
      14. sıra olmasa da olurdu

falan filan işte :/ üşenmedim yazdım :D :D
      unuttuğum da vardır illa ki :D ama unutulduysa pek pişman etmemiş veya memnun etmemiş demektir :D aslında bazı ''olmasa da olur'' lar silinebilir oradan... memnun veya pişman sayılmam onlar için ama rehberime girip çıktılar diye yazdım :D

• al işte unutmuşum birini :D
      ama pişmanlık yok diye unutmuşum :D gelmemiş aklıma :D sıra olarak 8 numara ile 9 numara arasında :D

• Kime "iyi ki " dediysem , "keşke " dedirtti... O yüzden uzak duruyorum bu kelimeden...

1|0
    2|0
  • Okadar samimi olduğum kimse yok.
    Birçok kişiyle konuşuyoruz ama samimi olanlar var aralarında ama birçoğuda samimiyetsiz.

0|0
    0|0
  • Tanıdığım kimse yok sorudan soruya işte. Sorsan kimsenin adını bile bilmem

0|0
    0|0
  • Bu sitede tanışılacak insan yok. 4-5 yıldır siteyi bilirim 1 kişi ile diyaloğum oldu onu da Allah alsın ki alacaktır zaten

1|0
    0|0
  • Kendim 😍

0|0
    0|0
  • İyi ki tanıdım dediğim kişi hayatımda keşke tanımadaydım dediğin herkesi unutturduğu için sadece iyiki tanımışım dediğin kişi var o da sarışınımm 😇

1|0
    1|0
  • Tanımadığım.

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • iki tanıdım dediklerim var hatta muhabbetimiz bile yok ama keşke tanımasaydım dediğim yok.

0|0
    0|0
  • oldu bir sürü

0|0
    0|0
  • İyi tanıdıklarım var. İyi ki tanışmasaydım dediğim biri yok yaşanmışlıklara saygısızlık olur.

0|0
    0|0
  • Öyle aktif biri yok

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    1|0
  • kim hayatıma o kadar etki edebilir ki

0|0
    0|0
  • Tanıdığım için memnuniyet duyma ihtimalim olan 1-2 kişi var. Kesinlikle keşke tanımasaydım dediğim 1 kişi var.

0|0
    0|0
  • Iyi ki tanıdıklarım var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 34

Yükleniyor... ;