Şu abazalara bir çare olmalı?

Arkadaşlar gerçekten her sitede haddinden fazla şerefsiz insan dolu okadar iğrenç şeyler okuyorum ki sinirden oturup ağlayasım geliyor. Yahu hiç mi edebiniz yok be arkadaş canımız sıkılıyor bir kaç fikir alalım bizde bazı insanlara fikir verelim yardımcı olalım diye giriyoruz bazı haysiyetsizlerin işi gücü bel altı olmuş yazıklar olsun be.

2|1
1052

En İyi Erkek Görüşü

• Belaltı muhabbet yapan o. cocugudur ama soylede bisey varki burdan bir kiz bana mesaj atti ilk olarak biseyde demedim engellemis naptigini anlamadim malmidir nedir bende bidaha yazmasin diye hesabi kapattm boyle kizlar yuzunden birak abazaligi kiz kelimesini dyunca midem kaldirmiyor artik sen onlardan olma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Valla Ben değilim ya

1|0
    0|0
  • Care iyi egitim ve anne baba terbiyesi.
    Her gecen zaman daha da berbat hale giriyoruz hayirlisi olsun hakkimizda.

1|0
    0|0
  • Mesaj kutun kapalıysa zaten kimse sana bulaşmaz, yorumları beğenmediğin kişileri engellersin olur biter.. Çaresi yok.. Sanal ve kalabalık bir ortam kim nedir neyin nesidir belli değil.. Bana göre mesela sen bile sahte hesap açmış mavili olabilirsin. :)

1|0
    0|0
    • Böyle düşünebilirsin tabi düşüncene saygı duyarım sahte hesap açanda çok oluyor.

• İfşa edelim :D

1|0
    0|0
  • Mesaj kutusunu kapat rahatsız edici görüş yapanları engelle tamamdır

1|0
    0|0
  • Care yok

1|0
    0|0
  • çaresi yok

1|0
    0|0
  • Onlar harbi erkeklerin yüzkarası oluyor. İyi olanlar artık korkuyor cekınıyor sevdıklerı hoslandıkları kişilere nasıl açılcaklarını şaşırıyorlar. Erkeklerde bu sorun var. Ama bu demek değildir ki kadınların bu yönde hiç hatası yok.. Evli erkekleri ayartmak için bütün namahrem ve tahrik edici yerlerini aynı zamanda cilvelerini ortaya koyup iradeleri sallayacak çok şey yapıyorlar. Hiç bir yanlışın genellemesi olamaz kadının erkeğin. Her şerefsizlik kişinin kendisinden sorumludur. Herkes keyfine baksın böyle salaklara kızarak değerli vakitlerinizi harcamayın.

0|0
    0|0
  • Bir senmi bende fıtık oluyorum öylelerine ama elden birşey gelmiyor

1|0
    0|0
  • Ewet biraz dozu artti

1|0
    0|0
  • Malesef vok oyle

1|0
    0|0
  • Aynen öyle sapık dolu burası sorsan p. ic kurusuna kendi karsına kızına bakılmasından rahatsız olur ama kendisi önüne gelene bakar bel altı muhabbet eder. Yönetimde 2 3 eleştiri yaptı diye milletin hesabını dondursun ama sapıklarla ilgilenmesin sacma salak şeyler

0|0
    0|1
  • Bu bir soru degil ayrica kadinlarda erkekler kadar abazadir sadece belli etmezler farkimizda bu zaten

0|1
    2|0
  • krdş mesaj kutunu kapa yoksa başka çaresi yok özelden sapıklık yapanıda şikayet et tek yapabileceğin şey bu

0|0
    0|0
    • Sinirden kuduruyorum her sitede ya

• bende abazayımda mesajdan kimseyi taciz de etmem ama malesef hemcinslerim hurraa kız var ppde mayo öğğ saldıralım cinsinden

• Klavyeden atıp tutması kolay geliyor öylelerine yoksa reelde 2 kelimeyi bir araya getirip yüze konuşacak cesareti bulamayanların işi...

0|0
    0|0
  • mesajlarını kapa

0|0
    0|0
  • Birşeyi ne kadar yasaklarsan o kafar ilgi cekici oluyor sozde müslüman ülkü dünyanın sosyal medyada en abaza milletleri Türk Arap Hintli Pakistanlı yokluktan sosyal medya akın ediyorlar 45 yaşında adam 15 yaşında kızı düşürmeye çalışıyor cinselliğin afrikasi

0|0
    0|0
    • Allah belalarını versin

• Birde bunlara sevinip ego kasan ve dünyanın en çok egolu kızı haline gelen Türk kızları da bilmeliki o şekilde yazan erkeklerin bir tanesi evlenmeye gelince yazmaz

• Maalesef birde o kızlar var

• Haklısın bacım

1|0
    0|0
  • hani nerde care , 32 yasima geldim bir dayimlarla teyzemlerin kavgasi bitmedi bir de bu yalamalar bitmedi , nerde care?

0|0
    0|0
  • Özlem kardeşimizi selamliyoruz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...