KS'deki ilk gününüzü hatırlıyor musunuz, ilk kayıt olduğunuzda ne yaptınız?

Hepiniz böyleydiniz (=
Hepiniz böyleydiniz (=

0|0
2117

En İyi Erkek Görüşleri

• Klipteki kızı arıyordum burda sormuslardi yorum yazmak için üye oldum görüş yorum falan yazıyordum mesajlasmak bile aklımda yoktu

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1915
  • Aslinda ilk bir sure ben uye olmadan takip etrim siteyi o donem baya guzel sorular vardi
    Sonra dedim bu kadar soruya cevaplayan lazim sonra sormaya da basladim oyle gittim iste )

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum. Bir şey araştırıyordum bu siteye denk geldim. Sonra bir kaç soruya daha bakayım derken bir adam saçıyla ilgili bir soru sormuş Allah rızası için yardım edin demiş. Ben de saf, üye olup cevapladım. O gün bu gündür buradayım =/

0|1
    0|0
  • Hic hatirlamiyorum ya ikinci ya ucuncu uyeligim. Bir iki soru sormuslugum var konusunu da hatırlamıyorum ilk bir saat kadar cevaplara yetişmek zor oluyordu sonra duruluyordu. Sonrasinda soru sormaktan çok sorulara cevap vermenin daha keyifli olduğuna karar verdim..

0|1
    0|0
  • İlk günü değil ama ilk zamanları hatırlıyorum. Siteye çok yabancı olduğum için kendi halimde takılırdım.

0|1
    0|0
  • 11.11.2016 tarihinde Gamercookie olarak üye olmuştum. İlk yaptığım yorumlamaca yaptım ardından soru derken bence yazmaya kadar gittim. 2 ay gibi süreyle hızlı bir şekilde Master üyesi olmuştum :D

0|1
    0|0
  • Bakındım öyle KS yi çözmeye çalıştım ama çok karışık gelmişti. Guru master

0|1
    0|0
  • Bir seyler arastirirken sanirim bir cilt bakim seysi😂sitedeki yorumlari garip sorulari okuyup ben neden bu siteye uye olmayim ki dedim ve oldum ilk icraatta stalk yapmak kim ne demis ne yapmis falan filan😅

0|1
    0|0
  • bir konu araştırıyordum ve sayfa gelince eglenceli oldugunu gördüm ve kaldım oyle😀

0|1
    0|0
  • Kendimi canavarladin icinde gibi hissetmistm ha bide sorguda

0|1
    0|0
  • soru sormuştum :D cevap gelince vay cok eglenceli dedim kaldım :D sadece sorup gidecektim sözde :D

0|1
    0|0
  • katılalı 1 saat oldu :) kesfediyorum ne var ne yok :D

0|1
    0|0
  • Site hakkında hiçbir bilgim yoktu, bazı sorulara "Bilmiyorum" diye görüş paylaşmıştım. Xper puan kazanmadan 7 xper kaybetmiştim.

0|1
    0|0
  • Ben soru sormak için üye oldum kaldım sonra nasıl oldu anlamadım bağımlılık yapıyor yaw😅

1|1
    0|0
  • İlk görüşümdü sanırım; büyük harf kullanımı diye kaldırılmıştı 😂

0|2
    0|0
  • 2 gün önce deliler gibi görüş yazıyordum hala yazıyorum 😂

0|1
    0|0
  • Ben böyleydim

0|1
    0|0
  • Evet teoman 17 şarkısının hikayesini anlatmistim bir üyeye

0|1
    1|0
  • Ne yemek yiyeceğime karar veremiyordum o zamanlar sürekli dışardan yerdim verilen cevaplara göre İskender sipariş etmiştim 😂😂

0|1
    0|0
  • akşamına hesabımı kapatmıştım 😂 ... iki ay sonra pok vardi geldim geliş o gelişler😏

0|1
    0|0
  • Dertli bir günümde içimi buraya kusmuştum, kusmaya devam ediyorum.

0|1
    0|0
  • Ay evet hatırlıyorum 🤦😅

1|1
    0|0
  • Görsel temsili ben sjjsjs.

0|1
    0|0
  • Soru sordum😂

0|1
    0|0
  • Nasıl bir tarikat lan bunlar dedim jsjsj

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum.

0|1
    0|0
  • 2013 abi nerden hatırlayayım ya

0|1
    0|0
  • Çok geçmiş zaman hatırlamıyorum 😅

0|1
    0|0
  • Kızlar neden konuşmaya ayy ile başlar 😂😁

0|1
    0|0
  • Evet, hatırlıyorum 😅

0|1
    0|0
  • doğum günümün kutlanmasını istedim

0|1
    0|0
  • Yıl 2012.

0|1
    0|0
  • Siteyi inceledim kurallarını, özelliklerini vs.

0|1
    0|0
  • Merak ettigim seyleri arastiriyordum

0|1
    0|0
  • Degilim

0|1
    0|0
Yükleniyor...