KizlarSoruyor'da kişi engellemek için sebepleriniz nelerdir?

Genel olarak pembeli üyelerin engel sebepleri belli. Abaza türevi mesaj ve yorumlara direk engeli atıyorlardır.
Ben kolay kolay kimseye engel atmam. Sadece ters düştüğüm eski bir arkadaşım engellidir. Saçma sapan tanımadan engel atanları da engellemiyorum. Sizin için engelleme sebepleri nelerdir?
KizlarSoruyor'da kişi engellemek için sebepleriniz nelerdir?

1|0
4121

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4121
  • Benim engel listem temizdir iki üç kişi var engelli, kolay kolay engel atmıyorum çünkü atarsam kural dışı paylaşımlarını göremem 😄

0|2
    0|1
  • ignore kime yakışıyosa *.*

0|1
    0|0
  • Beni sebepsiz engelleyenleri engelliyorum genelde

0|2
    0|0
  • Kasten bilerek edepsizce görüş yapanı ya da mesaj karşılığı olmadığını bile yazmaları sonucunda sabrederim baktım ki karekter bozuk direk engelli basıyorum.

1|6
    0|0
  • Etnik, dinsel, siyasi, mezhepsel olarak hakarete varan ve provake edici ifadeler kullanan, cinsiyetçi yaklaşıma sahip olup karşı cinsi kökten gomen ya da oven, özele gelip bel altı konular açan, şahsıma hakaret eden kim varsa istisnasız engelliyorum

0|2
    0|0
  • Ben farkinda bile değilken, görüş paylaşmaya çalışırken, "bu üye tarafindan engellenmissiniz" messjini görünce, once ben mi engellemisim diye kontrol edip, eger ben değilsem, ruhum duymazken beni engellemis olan vatandaşı, tanimasam bile engelliyorum.
    Mesajdan konusmak isteyip, ozel muhabbetler etmek istemedigimi soylememe rağmen, israrla bildiginden sasmayan üyeyi 1-2 defa uyarip sonra engelliyorum.

1|2
    0|0
  • Orda burda dedikoduyu aşıp, iftiraya kadar giden muhabbetlerden, hakaret seviyesinde atılan görüşlerden, fazlaca yapılan ısrarlardan, samimiyetim olmamasına rağmen kankiymişiz gibi görüş paylaşanlara atıyorum 😒

0|3
    0|0
  • Yorumları beğeniyorum diye engel atıyorlar.
    isim sordum diye engel atıyorlar ben ismimi söylemiştim takipten çıktı kız
    Güzel konuşuyordum ama kötü bir niyet arayan kız
    Kötü bir niyetim olmadığı halde engel ve takipten çıkanlar var.

3|1
    0|0
  • Kim üzdü seni Bıçahlıyalım 👊👊👊. Belli sebebler görüşte rahatsız eden Abaza lafbalı tik engellenir

0|3
    0|0
  • Mesajları açık bırakmamın sebebi bu oluyor çoğu zaman, çat diye engelliyorum saçma sapan şeyler yazanları.
    Onun haricinde sebepsizce engellenmişsem ben de engelliyorum yalan yok.

0|1
    0|0
  • Benim engellememe fırsat kalmadan onlar engelliyor. Ben çok zorda kalmadan engel atmam. Uyarırım sert bir dille. Ama bazı mavililer, selam diyor cevap vermeyince engelliyor. Onlara da anlam veremiyorum. Herhalde özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor.

0|1
    0|0
  • Kim engellemiş seni?

Herkesi engelliyorum, bazen sebepsiz.

0|2
    0|0
  • Siyasi görüşü uymuyorsa, bana küfür vs kaba sözler söylediyse ve sürekli yorumlarımın altına görüş paylaşıyorsa hiç düşünmem engellerim. Zaten listem kalabalık. 😂

0|2
    0|0
  • Caner seni engelleyende bir problem vardır 😄 İğrenç mesaj, görüş ve sataşanları engeli basıyorum

0|2
    0|0
  • Genelde cok engel yapmam sanirim 3 kisi falan. Oda artik salakligin zirvelerinde yasiyanlari

0|2
    0|0
  • Soruma saçma sapan görüş yapmaları engellemem için yeterli dgjdjs

0|2
    0|0
  • Engellemem kimseyi ya alistim aptallarla uğraşmaya ama bana niye kizlar engel atiyo onu anlamadim daha yeni gördüğüm birine tikliyorum hoop engel guzel yorum goruyorum tik begen hooop engeeel

0|2
    0|0
  • Bana karşı pis zihniyetli olması (abazalık) ya da profilinde de o tarz içerikler olması

0|2
    0|0
  • Kimseyle muhattap olmuyorum burda soru sorar görüş paylaşırım. ne kimseye eksi atarım ne artı atarım.. engel atacağım tek tip insan olur oda abazalik yapan ahlaksızlardır..

0|2
    0|0
  • 342 üyeyi engellemis biri olarak rekor kırdım galiba😂 genelde profil fotolarina, yazdiklari görüşlere göre engel atıyorum.

0|2
    0|0
  • Yorumlarda gıcık yediğim oluyor atıyorum. Bana yorum yapmış olması gerekmiyor.

0|3
    0|0
  • Kolay kolay atmam 😊 atarsam vardır sebebi saçma yazana cevap vermem kendi susar zaten 😊
    Kimseye de yazmayı da sevmem 😊

0|1
    0|0
  • Bazen arka arkaya mesaj atmalarını engellemek için ilk mesajdan sonra engelliyorum.

0|2
    0|0
  • Başta abazalar tabiki.
    Birde herşeye burnunu sokup dedikodu yapanlar, ahlaksız ve palavracı olanlar falan.

0|2
    0|0
  • Soru sorduğum da küfürlü şekil de yorum yapanlara engeli basıyorum. İnsan her şeyden önce ahlaklı olmalı.

0|2
    0|0
  • Görüşlerimde edepsiz konuşmalar olursa engellerim başka türlü kimse rahatsız edemez o yüzden engel de olmaz.

0|2
    0|0
  • Ben engele koymam herkesin farklı yorumlarda yaptıkları yorumlar oluyor onları görmem adına engellemiyorum

0|1
    0|0
  • Eğer asılırsa ya da bir saygısızlık yaparsa engellerim. Bunların dışında kolay kolay engelleyen birisi değilim.

0|1
    0|0
  • beni engelliyolar durduk yere ben engellemiyom 😂😂

1|2
    0|0
  • Aptal insanlara cahil insanlara tahammul edemiyorum

0|2
    0|0
  • Kimseyi engellemem
    Eğer sorun varsa onun beni engellemesini sağlarım

0|2
    0|0
  • Sürekli provakatif yaklaşımları varsa, sapıksa, sinirlerimi bozuyorsa engelliyorum.

0|2
    0|0
  • Bazen bana karşı haddini aşan üyeleri engelliyorum.

0|2
    0|0
  • Sevmediğim konuşmalar yapılınca ve direk kişiliğime laf söylenince engellediğim insanlar oluyor.

0|2
    0|0
  • Surekli takip isteği atmalari yorumlrda rahatsız etmeleri

0|2
    0|0
  • Takip edenleri engelleyip geri engeli kaldırıyorum. Engel listemde kimse yok

0|2
    0|0
  • Mesaj ve görüşlerimin altına saçma sapan yorum yapan dallamalar

0|1
    0|0
  • engelleyeni engellerim saygısızı engellerim onun dışında özgürüz

0|1
    0|0
  • Uyarıya rağmen rahatsız edeni engellersin tamam da yorumunu beğenmeyip engellemek nedir arkadaş!

0|1
    0|0
  • Sorularıma küfür hakaret saldırı olursa engellerim sanırım

0|2
    0|0
  • Bende engellemem engeliycrk kadar kimseyi onemsemem

0|1
    0|0
  • Modları da engellşyorlar mı ya

0|2
    0|0
  • Rahatsız edenleri engelliyorum

0|4
    0|0
  • Yönetici olarak kimseyi engellemiyorum.😊

0|1
    0|0
  • DM kapali kafam rahat

1|3
    0|0
  • Atmıyorum 😅 engellemeye dahi üşenen bir kişiyim.

0|2
    0|0
  • Sapık ve saygısız kişileri engelliyorum.

0|2
    0|0
  • Abaza olsun yeterli tık engel 🤣

0|2
    0|0
  • Kadın yoksunlarını

0|2
    0|0
  • Hakaret edenlere engeli basarım

0|1
    0|0
Daha Fazla