Hala değişmeyen, belli arkadaş grubu üyelerin birbirlerini EİG seçmeleri sizce de adil mi?

7 yıldır şu sitede değişmeyen en ahlaksız davranış biçimi. #kizlarsoruyor neyi yanlış yapıyorsunuz?
Güncellemeler:
Guncelle

0|0
124

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın... Ama soruma gelen belli insanlar zaten eig almayı genelde hak ediyorlar... Cevapların hepsi kötü olduğunda eig boşa gitmesin diye seçimde ayırımcılık yapıyorum.. Ama bunun dışında hakkaniyetli olmaya çalışıyorum.

0|1
    0|0
    • Eyvallah. Dediginde cok haklisin. Bos gecse zaten sistem seciyor. (Onu da anlayabilmis degilim ya) milletin ciddi yorum yaptigi ortamda, eig nin gorus niteligine gore degilde hizlica master guru vs. yapmak adina cakallik yaparak secimlerine tilt oluyorum. Arkadaslikla ortak calisma ayni sey olmamali. Yoksa illa ki denk arkadaslar cikacak.

• 👍👍👍

En İyi Kız Görüşü

• Bahsettiğin şekilde davranan üyeleri engelliyorum. Bu durum normal ve sıradan karşılansa da basite indirgense de değil. Sanalda bile bir işe yaramayacak xper kazandırmanın ince hesabını yapan ınsanların değeri yoktur.

0|1
    1|0
    • Dunyalari kucuk insanlar da o yuzden bence.

• Onlardan biri eksilemiş ancak benim görüşlerim değersizlerin sorularında olmamalı. Bilmeden görüş yaptığım bu şahıslara rastladıkça engelleyeceğim. Küçük dünyalarında kendilerini aldatmaya devam etsinler.😊

• 👍👍👍

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

113

Benzer Benceler

Yükleniyor...