KS'de en uzun bence paylaşımını ne kadar sürede hazırlamıştınız?

Şu sıralar bomba bir bence paylaşımı hazırlamaktayım. 💣 Amatör bir rock grubunun gitaristi ile soru - cevap şeklinde söyleşi yaptım. Neredeyse iki hafta oldu. Hala paylaşamadım. 😄
Soru ve cevaplar, fotoğraflar, iki tane şarkı hazır. KS üyelerine mesaj ve teşekkür çekimi kaldı. Tamamladıktan sonra sizlerle buluşturacağım. Grubun gitaristi bu paylaşım için çok heyecanlı.

Bu sitede en zor iş bence hazırlamak. Çünkü titizlik ve zaman istiyor. Editör arkadaşlara saygım sonsuz. Bu iş soru sormaya, yorum yapmaya benzemiyor. Bu yüzden editör unvanına sahip olan üyeler gözümde adminler kadar değerli. ✔️
KS'de en uzun bence paylaşımını ne kadar sürede hazırlamıştınız?

2|1
92

En İyi Kız Görüşleri

• Şimdiden merak diyoruz. Bence süresi nasıl bir bence hazırlandığına göre değişir. Benim en fazla 30 ek falan sürmüştü. Eski bir hesabımda. Tabi sen bayağı emek veriyorsun. Bu kadar uzun sürmesi normaldir.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

71
  • Eski hesabımda paylaştığım benceler vardı birkaç tane.. 4-5 saatimi aldığı olmuştu ve o zaman "herkes bu kadar çok zaman harcıyor mu acaba?" Diye düşünmüştüm şu an nutkum tutuldu 😄😄

0|1
    0|0
  • Hiç bence hazırlamadım
    Hayvanlar ile ilgili kategoriyi bekliyorum

0|1
    0|0
  • Bide ben bence paylaşabilsem telefon da bulamıyorum bence kısmını lanet olsun

0|1
    0|0
  • bir tane var zaten 5-10dk falan sürmüştür :D

0|1
    0|0
  • 30 dk kadar.

0|2
    0|0
  • 1 saatten fazla

0|1
    0|0
  • 5 günde 😂