Siteye üye olalı 6 sene olmuş, var mı arttıran?

Selam kuntakintalar, Pentin 6 yaşında!

Bugün sistemden gelen mesaj, 6. yılımı kutladı da inceden bir duygulandım. Ne genç ne güzelmişim o zamanlar hey gidi... :) :) Siz ne zamandır buralardasınız?
Siteye üye olalı 6 sene olmuş, var mı arttıran?Bir bebek doğursam ilk okula başlardı, 6 sene tıp fakültesine yazılsam doktor çıkardım ama ben KS'nin kariyer basamaklarını tırmanmayı tercih ettim. :))))

Öpücükler ve konfetiler bekliyorum.

2|6
3458

En İyi Kız Görüşleri

• 12 senedir buradayım, ara sıra kodroya girer admin olur sonra sıkılınca silerim hesabı, bağımlılık problemim var demek. Sabit kalamıyorum. İ

yi valla maşalla sana Pentin tebiksss🌹🌹🌹
    ..

1|0
    0|1
  • Oo başgan senin üstüne tanımıyorum. :D Benim yanılmıyorsam 3 sene oldu. Tebrikler (Konfeti emoji) Şunu da belirtmek isterim ki hala genç ve güzelsin :*

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Yalnız şey çok ironik, admine bile KizlarSoruyor Ekibi olarak otomatik mesaj gönderiliyor ya... "Tamam da bu kişi zaten ekipten, sen hayırdır?" demezler mi adama? :D

1|0
    0|0
  • Uzun zamandır burdayım sanırım. Daha nice seneleriniz olsun sağlıkla inşaallah.
    👑👑 ben sana taç taktım konfeti bulamadım 😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3256
  • Benim de 4 yılı geçti. O değil de zaman ne çabuk geçiyor, daha dün gibi aklımda bir o kadar da uzak 🙂
    Tebrikler ve öpücükler 💋 🎊🎈

1|0
    0|0
  • Arttırıyorum, 2012 Şubat ilk hesabım. 1 ay sonra 7 yıl olacak. Tabii 2017 kasımda kapatıp bu hesabı açtım.

0|0
    0|0
  • 1 seneliğim ben daha tazecik.

2|0
    0|0
  • KS yaşın kutlu olsun 🎂

1|1
    0|0
  • 2 ay sonra 5 sene olacak..

2|0
    0|0
  • 1,5 yıllık bu hesap sanırsam :|

0|0
    0|0
  • İyi ki DOĞDUN @pentin 💝💐🎉🎊🎈♥️😊..! Takibe aldığım ilk adminsiniz.. 1.5 aylık, çiçeği burnunda kuntakintayım daha 🙃 Yaklaşık 1 aydır da pentini takip ediyorum 😍💝...∞

1|1
    1|0
    • :))) ben de olsam beni takip ederim çünkü neden etmeyeyim? :P

Ya gene aktifliğimi arttırmam lazım çılgınlar gibi eserdik buralarda hey gidiler.

• Her güzelliğin bir zamanı varmış.. Heyecanla bekliyoruz 🙃

• Henüz 6 yıl olmadı ancak yaklaşık 3 yılımı aralıksız bir şekilde Ks'de geçirdim. Nice 3 yıllara daha inşallah.

1|0
    0|0
  • Hala genç ve güzelsin ki 💞 benim bir senem bile dolmadı ☺️

1|1
    0|0
    • :)))) teşekkür ederim canem. Yaaa evet bazı insanlar da kısa zamanda iz bırakabiliyor bu daha büyük başarı <3

• 6 KS yaşın kutlu olsun😊

2015 Aralık'ta geldim. İlk bir yıl fazla aktif değilim son 2 yıl aktifim. Benden bu kadar artırmadım ezildim

1|0
    0|0
    • yok yok sen de fena parça değilsin. Canlı yayın vakamdan sonraki tepkini hala utanarak hatırlıyorum bu arada, koşarak sildim dedim musti beğenmediyse silem adamın kaşı gözü oynadı adfshfh

• Bu da benim kaşımın gözümün ayıbı olsun😀 yoksa sizin neşeniz yeter

• İyi ki doğdun pentin diyelim o zaman 🎉🎉🎉🎈🎈🎈😊 Ayrıca halen gençsin ama lutfen🙄

1|0
    0|0
    • :))) hahaha teşekkürler dehrin teyze 6 yaşındayım ve balonları severim

• O zaman kuzucum sana benden bissürü balon 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈😊😊

• 😍😍😘😘🎉🎊🎇🎈🎈
    6. yilin kutlu ve de mutlu olsun @pentin

1|1
    1|0
  • Tebrikler!!! 💐💐💐
    Ben İlk 2016 Mayıs ayında giriş yapmıştım bu siteye, o günden bugüne birbirinden farklı nicklerle girip çıktım buraya ama her açtığım hesapta üye ismim hep dikkat çekici olmuştur..
    Bu hesabımi ise yaklaşık 7 aydır kullanıyorum, umarım daha uzun yıllardır kullanmaya devam ederim..

1|0
    0|0
  • 6 yıl önce bu ay içerisinde teşrif etmiştim ben de.
    tekilaşat ve senin sarı balonlu olduğunuz günleri dahi gördü bu gözler adminim =/

1|0
    0|0
  • Ben 2012nin mayısindan beri varim. 7 sene olacak ama hala bir vasifsiz elemanim😂

2|1
    0|0
  • Daha nice 6 senelerin olsun canım😊
    Aslında benimde ilk hesabım 5. 6 sene önceydi , bu 3. hesabım.

1|0
    0|0
  • 3 sene olmuşş ve yaşlandığımı hissettim. Bu sitede zaman nasıl geçiyor anlamıyorum. 🧓

1|0
    0|0
    • hiç sorma ya. üyeyken ki 3 sene falandı, her gün siteye girerdim. Böyle bir bağımlılık stili yok.

• Xper nedir bilmezken yeni gelen "fenomenlik" güncellemesi ile hırslandığım günler... Tabi ben birçok konu etiketinde fenomen olurken, sınıf arkadaşım nişanlandı ve evlendi. Şimdi tam olarak ne hissetmem gerektiğini biri bana söylebebilir mi? 🙂

• :))))) acı hayat

• KS de kariyer sahibi mi :D aylık 10 bin lira maaşa mı bağlıyorlar

1|0
    0|0
    • evet, yakın bir miktar alıyorum

• Peki bundan yakın bir miktarın haberi var mı? :D Ya da 23 nisanda olur ya hani 1 günlüğüne çocuklar yükselir, onun gibi sadece bu güne özel mi bu miktar? Yarın geri asgariye mi dönecek? :D

• Ah Pentin ah, burada vakit geçireceğimize neler yapardık neler (2015'ten beri)

1|1
    0|0
  • Ne mutlu size. Sizin adınıza sevindim.. Fakat yaklasik 1 senedir sizin sorularinizi pek görmüyorum.. Yanılmıyorsam en son yaz ayinda sizin adınıza bir paylaşim vardi' aklimda kalan. Ara sırada yorumlarinizi görüyorum. KS de mevsimlik Fenomen statüsüne mi geçtiniz yoksa 🙄

0|0
    0|0
  • Ne de guzel gelmissin iyi ki uye olmussun. Ben 2011 kasim'dan beri buralardayim. 8. Senem hey gidi

1|0
    0|0
  • 29.06.2012 üyelik...
    6 yıl 4000 soru şampiyonlar şampiyonu armi...

2|0
    0|0
  • Bir kaç ay sonra benimdr 6. yılımı kutlar artık :))

1|0
    0|0
  • Hey maşallah. Senin siteye üye olduğunda evlenenlerin çocukları okula başladı. :)

1|0
    0|0
  • Sitede son iki senedir aktifim. Yalnız 2012 yılında üyeliğim gözükmekte. Hiç de hatırlamıyorum oysa. :D

Mutlu senelere. 🌹🌷🌺🎉🎊🎈

1|0
    0|0
  • 7 Ay olmuş vay be gözümde canlanır koskoca mazi..

Yalnız haddim değil belki ama naçizane bir önerim var, 6 yıllık üyeye 25xper fazla değil mi? Batırır bu kadar cömertlik bu platformu biraz dikkat etmelisiniz diye düşünüyorum. En azından 5 xper puan olarak 5 ay taksitle falan verseydiniz bu kadar büyük bir miktarı bir anda vermek ne biliyim sarsmaz sizi umarım. :))

0|0
    0|0
  • Benimde 7. yılım oldu bu hesabımda 5-6 ay ancak oldu daha :)
    Hayırlı olsun 6. yılın :)

1|0
    0|0
  • 2013 Den beri peyderpey bende üyeyim 😊😂 Benimde 6 sene oldu sanırsam 😃

1|0
    0|0
  • teprik..

1|0
    0|0
  • Senden daha eski üyeler tanıyorum meselaaaaaaa ksyönetim 😄 şaka maka ksbenceden bile eskisin pentin. İlk admin olduğun zamanı falan hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • İyi ki doğdun Gülooom 🥳🎉🎊
    Burada takılma kararın biz beybitoların için şüko oldu bilmem farkında mısın 😍
    Benim galibası 4.5 oldu olacah. 🧿

0|0
    0|0
  • üyeliğin 6 sene olmuşta hiç cinsellik kategorisinde goremiyoruz seni

0|0
    3|0
  • 5ay.

4|6
    1|0
  • İlk üyeliğim 2011- 2013 İsmi Raskolnikov du ama milletle münakaşa etmekten ban yedim ve hemen yenisini açtım bu da RRRaskolnikov :D yani 8 yıl olacak.

0|0
    0|0
  • 2004 yılından beri burdayım harikaydı ilk zamanlar.

0|0
    0|0
  • Zaman su gibi akıp geçiyor.
    Benimde aralık 2015 ilk üyelik tarihim :))

1|1
    0|0
  • Senin 1 xperlik zayıf halini hatırlıyorum. Neydi o günler. Üni okuyorum bitsin mohendis olacağım diye ortada dolanıyordun

0|0
    0|0
    • ben değilimdir o, mühendislik okumadım. herkes de beni hatırladığını iddia ediyor 1 Xper'den itibaren.

ps. o zaman şimdiden daha kiloluydum :(

• Yok kilolu degildin. Ben hatırlıyorum 2011 uyesiyim ben :/

• Benimde olmuştur okadarda istikrarlı değilim canım sıkılınca kapıyorum

1|0
    0|0
  • 7. yılım tam bir şizofrenik vakıaymışım o zamanlar...

0|0
    0|0
  • maşallah ben ilk hesabımı kapatmasaydım 5. senem olurdu :D

0|0
    0|0
  • 6 yıla 25 exper mi KS yönetimi ne cimri çıktı be. bu arada 2009

0|0
    0|0
    • 2010 muydu yahu yoksa öyle bir şey işte ya 2011 i geçmez ama

• 4 sene oldu. =/

1|0
    0|1
  • Üyelik Tarihi 18.6.2013

3|0
    0|0
    • kerem aynı dönemin insanıyız aslında ben de 2013 ocak

• Ya guldurmeyin beni yillar oncesi ile simdi kac kisi kac yorum var eskiden daha kalabalik kisi yorum vardi siz milleti otomatik fenomen takibine kitlerseniz bilmrm kac bin takipci yaparsaniz o kadar kisiye bildirim gider birde sorusuna alevi cakar popülere atarsaniz ya da vitrine tabi fazla gorüs gelir hen konusinda uzman dediğiniz kisiler alakasiz ayni kataogoride soru sormakla ya da magazin sayfasindan paylasim alip buaya sormakla fenomen olamaz konusinda bilgili olmaz hadi sorun bakalim siteye eskidenmi kalabalikti simdimi kalabalik site.. amac yoneticileri rencide etmek degil sizde yapin bir öz elestirici uyelerin gördugunu sizde görün hafi tasimayain fenomrn sorusunu populere kitlemeyin uye olur olmaz uyrnin takibine sorsunlar sorularini göreyim kac cevap gelecek.. iclerinde bu konuyu ciddiye alanlar vardir sözüm onlara degil modlarangelince aksama sikayet edip sonrada bir mod ayarlayip ettigi soruyu ona soyleyip kaldirtip prom yaparken diger sayfada adamin anasina avradina soverlerken o yorum dakikalarca kaliyor nerde o zaman modlariniz ya da modlariniz kadin kiza yurumek icin ben senikollarim ya da sen sikayet et ben kaldiriim ya da mod yaparim bunlarmi etik... bakin bir yonetici degilim ya da bir etiket ama buranin eskisnide yenisinide duzeninide bilirim eski uyelerin coguda bilir.. bunu dedgimde birsey degismeyecek degismedi bunuda bilirim ama gozlemimi de yazarim ister kulak verin ister vermeyin ama site eskiye gore kalabalik degil daha kaliteli sorularda yok

• 18 milyon aylık tekil ziyaretçi var :) soru sayısı arttığı için her soru aynı etkileşimi alamıyor belki o sana değişik geliyordur.

• 6. yi gecti sayin admin 😎

1|0
    0|0
  • benim sanırım 6-7 sene oldu ilk günden beri buradyım ama bu 8. hesap

0|0
    0|0
  • 3 yıl bile olmadı henüz.

1|0
    0|0
  • 4 sene olmuştur

1|0
    1|0
    • 18'i doldurmamıştım diyorsun ibo :)))

• buluşmalara vs. neden gelmiyorsun? bu hesabı kapatma samimi olalım artık :)

• Abla yaşadığım şehir istanbula uzak. Artık hesabı kapatma gibi düşüncem yok, siz güzel insanlar sayesinde... 2019 da aranızda olamiycam abla. Şubatta askere gidecem

• Benim daha çiçeemm burnumda tazeciğim🌸👻

1|0
    0|0
    • PP değiştirmiş olmana ne kadar sevindiğimi anlatan bir bence yazıcam :)

• hayır laf atamıyordum nasıl bir konsept üye adı profil resmi derken iyice bir hani selam naber desem sana ne lan diyecek gibi :))))

• Halbuki mini mini minnoş biriyim akdjsndj
      Nick ve pp'nin yan etkileri hep bunlar 😂

• Tebrik ederim

1|0
    0|0
  • 2 gün oldu 😁

1|0
    0|0
Daha Fazla
38

Benzer Benceler

Yükleniyor...