KizlarSoruyor da ne gibi şeylere imza attınız?

KizlarSoruyor da ne gibi şeylere imza attınız? hadi bakalım görelim yorumları ks canlar başarılarınız nelermiş.😘😘😍
Güncellemeler:
Başarılı bir güncel

0|4
1132

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• sistem tarafından moderatör olmaya layık görüldüm.
    başarılarımın devamını diliyorum. :)

1|1
    0|0
  • Boş zamanlarımın anlarını elimden geldiğince manevi destek olmak için buradayım, 2/3arkadaşla özelde konuşmalarımız oldu, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana,
    Fakat bu bir başarı amaçlı değil insan olduğumuz için olan bir yaklaşım.
    Teşekkürler...

0|1
    0|0
  • güzel dostluklar, arkadaşlıklar edindim. seviştiğim insanlar oldu burada. Bu benim imzam olarak sayılabilir. Fakat başarı olarak görmüyorum.🙏

0|1
    0|0
  • ne yazık ki burdan birileriyle zina yaptım. pişman mıyım evet. neden dersen hiç yapmamakla yapmak arasındaki farkı hissedemedim.

0|3
    0|1
  • Hep güzel dostlar kazandım kimseyi kırmadım ve neysem o oldum tesekkr ederim size ve ks soruyor ekip arkadsm...

1|1
    0|0
  • Kızın biri intihar edecekti vazgeçirmeye çalıştım bilmiyorum başarılı oldum mu? Bir de kadının birinin eşi başka kadınla takılıyormuş şahane şeyler yazdım kadın da kabul etti. Ne çabuk eig seçtin ya biraz düşünüp yazayım dediydim.

0|0
    0|0
  • Başarı konusu tartışılır ya düşünüyorum tek başarım basarizliktan burada master olmak. Yani basarisiztan gelen birşey 😂

1|0
    0|0
  • Guru oldum ya ölsem de gam yemem bu bile benim için başarıdır. 😊👍

1|1
    0|0
  • Ksde ortaklık ve yönetici olmak için noterde imza attim

1|0
    0|0
  • En son bir kızın kalbine imza atmıştım öyle her yere imza atılmaz

0|2
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    20

Kızlar Ne Diyor 9

• Eğer yalan değilse bir kaç kere insanları depresyondan ve mutsuzluktan çıkarıp fikir verdim. Moda tavsiyeleri verdim. Muhtar rozetini kazandım. Ve yılın işsizi seçildim :)

1|0
    0|0
  • Burası nasıl bir platform ya bir şeylere imza atayım. Ha illa bir şey olacaksa işsizliğe imzamı attım o vakit sjdj

1|1
    0|0
  • 2012den beri üyeyim. üvey evlat gibiyim resmen biseye imza atamadım daha 😒

1|1
    0|0
  • KizlarSoruyor da başarı elde etmek için uğraşmadım. Çünkü burda elde edebileceğimin kendimce başarı olsuğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ks için bir sey yapmadim ama benim için önemli 2 güzel hayata vesile oldum

0|0
    0|0
  • İmzalık bir başarım yok 😄

1|0
    0|0
  • Bir keresinde gorusum onedio da cikti 😂

1|1
    0|0
  • Hiçbir şeye imza atmadım, ne olması gerekiyordu ki