KS'den birisine büyü yaptıracak olsanız bu kim olurdu💕💕💕?

Hadi bakalım görelim 😀💕💕💕

0|1
1625

En İyi Erkek Görüşleri

• Benim hesabım 20 kere inceleme altına alındı. Kim bunu yaptıysa onlara tabiki 😂😂😂 ya valla biraz hıyar miyar çocuğum da sevimli adamım ya insanın eli titrer hesabımı dondururken😅

1|0
    0|0
  • Haftasonları part time medyumluk yapıyorum. Bağlama büyüsünde indirim var öğrencilere 80 euro yanında dövme çıkartmalı ciklet bedava😕

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Büyü ve büyücülük İslâm'da yasaklanmıştır. Kur'an-ı Kerîm'de büyücülerin iflah olmayacağı (Tâhâ, 20/69) belirtilmiştir.

Şakası bile yanlış.
    Toplumun doğru ve yanlışı ayırt edecek melekeleri çoğu zaman kapalı oluyor. Günaha sebebiyet vermeyelim , soruları ciddiye alan olabilir.

0|1
    0|0
    • Kardeş iyi misin? Bu kadar ciddiye alınacak bir soru sormadım. Burada eğlence amaçlı bulunuyoruz bunu unutmayalım. İnsanların işi gücü yok da ben sordum diye gidip büyü yaptıracaklar...

• Biliyorum eğlence amacli sorduğunu ama atasözünde dediği gibi eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmemek lazım.
      Bilemeyiz burdan birisine illa yapar demiyorum gerçek hayatta dener bunlar olasılık sadece uyarmak istedim kardeşim.

• Kimseyi o kadar takmıyorum. Büyü gibi şeylerlede işim olmaz.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 14

Benzer Benceler

Yükleniyor...