KS'den birisine büyü yaptıracak olsanız bu kim olurdu💕💕💕?

Hadi bakalım görelim 😀💕💕💕

0|1
1624

En İyi Erkek Görüşleri

• Haftasonları part time medyumluk yapıyorum. Bağlama büyüsünde indirim var öğrencilere 80 euro yanında dövme çıkartmalı ciklet bedava😕

1|0
    0|0
  • Benim hesabım 20 kere inceleme altına alındı. Kim bunu yaptıysa onlara tabiki 😂😂😂 ya valla biraz hıyar miyar çocuğum da sevimli adamım ya insanın eli titrer hesabımı dondururken😅

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kimseyi o kadar takmıyorum. Büyü gibi şeylerlede işim olmaz.

1|0
    0|0
  • Büyü ve büyücülük İslâm'da yasaklanmıştır. Kur'an-ı Kerîm'de büyücülerin iflah olmayacağı (Tâhâ, 20/69) belirtilmiştir.

Şakası bile yanlış.
    Toplumun doğru ve yanlışı ayırt edecek melekeleri çoğu zaman kapalı oluyor. Günaha sebebiyet vermeyelim , soruları ciddiye alan olabilir.

0|1
    0|0
    • Kardeş iyi misin? Bu kadar ciddiye alınacak bir soru sormadım. Burada eğlence amaçlı bulunuyoruz bunu unutmayalım. İnsanların işi gücü yok da ben sordum diye gidip büyü yaptıracaklar...

• Biliyorum eğlence amacli sorduğunu ama atasözünde dediği gibi eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmemek lazım.
      Bilemeyiz burdan birisine illa yapar demiyorum gerçek hayatta dener bunlar olasılık sadece uyarmak istedim kardeşim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• kimseye büyü yapmam yaptırmam. la-netlenmeye niyetim yok

1|0
    0|0
  • Büyü yaptırmam. Ne gerek var ak kimseyi kendi özgür hür iradesinden yoksun bırakmak istemem.

1|0
    0|0
  • ben o işlere gırmem.. allahım kotulerden koru yarabbi!

1|0
    0|0
  • Karar veremedim , henüz yorumlara göre etiketlesem?:D

1|0
    0|0
  • büyü haram yapmam bir kötülük varsa allaha havale ederim

1|0
    0|0
  • Valla burda herkes büyülü, elimizde kalır o büyü boşver.

1|0
    0|0
  • Bana büyü işlemez şerbetliyim ben ters teper o büyü :D :D

1|0
    0|0
  • sanırım sana sohbet teklifimi kabul etmen için yaptırmak isterdim

0|0
    0|0
  • Sana ateş büyüsü yapacağım :D

1|0
    0|0
  • Günah günah boşver