Ne yapmak yerine KizlarSoruyor'da zaman geçiriyorsunuz?

Boş zamanım olunca genelde diziye yapışırım, onun yerine buraya uğruyorum boş vaktim olunca artık 😏
Ne yapmak yerine KizlarSoruyor'da zaman geçiriyorsunuz?

1|1
5527

En İyi Kız Görüşleri

• Beni aldatan herifi düşünüp kafayı yemek yerine KS’de insanlara yardımcı olmayı seçiyorum.

0|2
    0|0
    • Vay kendi içine kapanmayıp bunu yapman değişik geldi, unutmazsam EİG sensin 🤘✌

• Destek lazımsa her zaman buralardayım, rica ederim.

• Düşünmen yeter teşekkürler ☺️

En İyi Erkek Görüşleri

• Saçma dizi ve programlar yerine insanlara yardımcı olmak daha iyi.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 53

• Sacma diziler izlemek yerine bakiniyorum aksamlari. :)

1|2
    0|0
  • Ks hic bir işimden onemli değil. Neden başka bir işimi bırakıp ks de dolaşayim? Reel sorumlukları bosverip sanalda dolaşmak sadece gerçek olan hayatına zarar verir.
    Yapacak hiç bir şey (!) olmadığında belki bir uğruyorum sadece.

0|2
    0|0
  • Mesela uyumam lazım ama ks ye bakmadan asla deyip son şarjlarımı burada yiyorum

0|2
    0|0
  • Ne biliyim ya aslinda girmemek lazim gordugum 3 soruda bir iq kaybediyorum resmen

0|1
    0|0
  • Film ve dizi izlemek, youtube da gezmek yerine buralardayım.

0|1
    0|0
  • Şu anda dizi var. Ama bir yandan buradayım. Bir yandan diziyi izliyorum.

0|1
    0|0
    • Ben de telefondan buraya bilgisayardan diziye bağlandım şimdi duramayıp :/

• Üç beş takılıyorum işte, azıcık sinir bozmak hoşuma gidiyor. Bir şey yapmak yerine değil, eğlenmmeye geliyorum.

0|2
    0|0
  • Kitap kurduyum ama stresli dönemden geçiyorum daha tez hazirlicam sözde burdayım

0|1
    0|0
  • Valla boş olunca umut ksde buraya bağlayan insanlar olmalı yoksa burada çekilmiyor bazıları iyi ki var 😂😂😂 @ibrahimuzun

0|2
    0|0
  • Bu aralar kitap okumak ya da film izlemek yerine burada soru soruyor ve cevaplıyorum 🌸

0|1
    0|0
    • Kitap yerine kötü ama insan bazen farklılık arıyor.

• Vay tebrikler 8 kitap çok iyi, benim dönemsel işlerim oluyor. Freelance çalışıyorum yoksa ona da zaman ayırmak isterim. Gerçi bu da okumayanın bahanesi gibi oldu ama 😂

• Ben de part time işe gireceğim okuldan sonra okuduğum kitap sayısı azalabilir ama düzenli okumaya çalışıyorum.

• Kızlardan görüşlere devam
    43

Erkekler Ne Diyor 25

Yükleniyor...