Sitedeki arkadaşlıklar hakkında düşünceleriniz nedir?

Site içinde bir kadın ile erkek arkadaş olamaz mı. Aralarının güzel olması illaki bir şey olacak düşüncesi neden doğurur. Dışarıdan bakanlar aranızda ne var? diye sorarlar bu nedendir?
Sitedeki arkadaşlıklar hakkında düşünceleriniz nedir?

3|1
3826

En İyi Kız Görüşleri

• Kadınla erkek çok güzel arkadaş olabilir. Olamaz diyen herkes art niyetlidir. Senle dostluğumuz 3 seneye dayandı öyle değil mi? Aramızda yanlış olacak hiçbişey olmadı. Demek insanlar dostluk kurmayı bilmiyor. Böyle birkaç arkadaşım daha var her zamanda arkadaş kalacaklarım (erkek olarak) Kızlar zaten öyle...

1|2
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Olabilir neden olmasın. Benim burda çok sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı mesela kardeşim gibi severdim haaa artık konusmuyoruz ama bu onun kötü olmasını istemem manasinda değil. Illa ozel birşey olmasina gerek yok

1|3
    1|0
  • Zihniyet ve medeniyet meselesi bence.
    Olur olmasınada her iki tarafta aynı şeyi düşünmeli. Genelde erkekler iki güzel samimi söze bana yürüyor diye algıladığı için uzun sürmüyor arkadaşlıklar ama bu reel için de geçerli.
    Ben gayet kurabiliyorm o arkadaşlığı, kurmayı bilemeyen erkeği de hayatım da bulundurmam zaten

0|2
    0|0
  • Olabilir abi. Biliyorsun ki benim var. Bazı zihniyetler bozuk olduğu için saçma sapan yorumlar yapıyorlar. Her iki taraf da çizgisini mesafesini ayarlarsa çok da güzel arkadaşlıklar kurulur.

1|1
    0|1
  • Bilemiyorum ki soram ben niye sorayım sevdiğim erkek arkadaşlarım var hepside degerli benim için illa arada birseymi olmasi gerek saçmalık bu ama isteyen istedigini düşünebilir soylebilir.

Onyargili kişi çok herkese açıklama yapamam.:)

0|2
    1|1
  • Burada başlayan arkadaşlıklarımın hepsi real hayata da geçti , başta sen iyiki tanımışım iyiki varsınız. Şu an sitede olmayıp halen dostluğumun devam ettiği dostum bile var.

0|3
    0|0
  • Cogu yapmacik acikcasi. Aslinda milletin arkadasliktan anladigi ne orasi da mühim. Zira cogu tren olmus. Neyse karsi cins arkadaslarimiz var tabiki. Kendini bilmek kâfi burda. Millete bakarsan etiket olursun da

0|1
    0|0
  • Kesinlikle samimiyet yok. Kızlar aşırı kıskanç, fesat, kimseyi çekemiyor. Bir sürü fake var ne oldukları belli değil. Erkekler desen 250 gramın peşinde bırak arkadaş olmayı, insanca iki kelâm edeceğin düzgün birini bulmak bile çok zor.

0|1
    0|0
  • Az önce konuştuğumuz konu 😊 bence olabilir bazen erkekler kadınlardan daha iyi arkadaş olabiliyor ve tarafsız bakabiliyor olaylara burda da arkadas olunabilir. Ve benim vaar 😉

0|4
    0|0
  • Kişinin niyeti şle ilgili.. doğru -saygın karakterler kendini belli ediyor ve bu zaten güzel arkadaşlıkların merhabası dır..

0|1
    0|0
  • Herkes kendi gibi düşünüyor çünkü her arkadaş olduğu kadınla fingirdeyen erkekler, normal muhabbet kuramadığı için kadın erkek diyaloglarının illaki fingirmede çerçevesinde olduğunu düşünür. Kadınlar da öyle şu da bana hayran olsun bunu da etkileyeyim aman şunla da samimiyetim olsun tavırlarındaki kadınlar da ilgi gördükçe var olduklarını değerli olduklarını hissediyorlar. Kadın erkek arkadaş olabilir. Tabi dozu önemli sınırları aşmadan çok da güzel arkadaşlıklar olur. Kirli beyinlerden kirli düşünceler çıkar

0|1
    0|0
  • Arkadaşım abim dediklerim sırtını döndü bana
    Hiç ummadığım kişiler destek olmaya devam ediyolar

Site içinde bir erkek bir kadın arkadaşlığına gelince de

Beni de zamanın da birileri ile yakıştırdılar ama üzgünüm bilemediler 😂

Ama kişi kendi gibi zannedermiş başkasını
    Benim içim rahat
    Yakıştırma yapanlar eminim şimdi beni iyi bir şekilde gözetliyolardır

Bakın ben buradayım
    İyi açın gözlerinizi
    Belki yine bir yakıştırma yaparsanız bana da söyleyin haberim olsun
    Belki düğün davetiyesi yollarım 😂😂

0|4
    0|1
    • Bana eksi atmış çekemeyen biri çok da umurum da ayyy çok üzüldüüüüüm

• Arkadaştan öte gözüküyor olabilirler.
    Siteden biri ile arkadaş olma düşüncesi mantıklı gelmiyor.
    Soru- cevap bu kadar.

0|2
    0|0
  • Bu sitede kadın-erkek arkadaşlığı düşünen kişi ya da arkadaşlık kuran malın önünde gidenidir beyinsizin tekidir net.

0|2
    0|0
  • Olabilir mesela sen ve ben
    Mesela takip ettiğim mavişler
    Hepside değerli ve saygın arkadaşlarım

0|3
    0|0
  • Niye olmasın ki bence çok güzel arkadaşlıklar doğuyor burada

0|3
    0|0
  • Olabilir neden olmasın ve oldu da önemli olan kimi seçtiğin

0|2
    0|1
  • Arı insanlar var yok değil

1|4
    1|1
  • Neden olmasın.

0|6
    0|0
  • Herkes sınırı bildikten sonra, sıkıntı sıfır.

1|4
    0|1
  • Samimi olan arkadaşlıklarım var.

0|4
    1|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    16

Erkekler Ne Diyor 25

• Arkadaşlar belli bir yaşı geçmiş İnsanlarsanız bu dediğiniz olabiliyor. Gırgır şamata yaptıklarınız oluyor. Otuzlara doğru ve sonrası daha iyi anlar beni. Ama yinede genelde erkekler bazen fakrlı beklentilere girebiliyor ne diyeyim. Ateşle barut meselesi artık söylenti değil sanırım kanun çoğu insan için :)

0|1
    0|0
  • Bu soruya en guzel yorum sanirim yazdigim bencem ustad

"Sanal Ortamda Arkadaşlık Olmaz" Söylemine İnat KS'deki Salep Tadındaki Dostluklar ↗

Kisiler birbirini bilirse gercekten cok guzel seyler cikiyor ortaya...

1|1
    0|0
  • Karşı cinsten arkadaşım normalde de olmaz.. Burdan da olmaz..
    Arkadaş canlısı biri değilim..
    Seçiciyim..

Tek tük arkadaşım olur.. Onlar da dostumdur.. Beraber çay içip sohbet edemediğim birine dostum demem..

#Vesselam

0|2
    0|1
  • bir masal başlangıcı gıbı bir varmış bir yokmuş :) diğer soruna gelirsek sınırını bıldıkten sonra bır sıkıntı olmaz. ben kendımı bıldıkten sonra dışarından yapılan hıc bır yorum da umurumda olmaz. yıllardır seviyeli bir şekilde arkadaşlık ettıgım dostlarım var

0|1
    0|0
  • Cahillik cinsiyet ayrımcılığından baska hiç bir şey değil arkadaslık dostluk için aynı cinsiyet sart değil valla benim bayan cocukluk arkadasım var ve aklına gelebilcek herkonuda dertleşebiliyoruz :)

0|1
    0|0
  • insanca her gun dünyanın her köşesinden 10larca kizlarla konusuyorum. ne abazamisin ne sapikmisin diyen var.. hatta kulturel sohbet bile ederek paylasimlarda bulunup huzur buluyorum.. ben neden ulkemdeki kizlarla dogru duzgun insanca muhabbet edemiyorum neden önyargılisiniz kizlar? Sizin ne ozelliginiz var ben ulkemdekileri istiyorum hatta tipinizde onemli degil ama niye yok seviyeli duzgun insanca konusan? Hep ezme derdindesiniz hep triplerdesiniz neden?

0|1
    0|0
  • Pek çok kişiye yalan geliyor çünkü olaya bakış açıları öyle aynı kendilerininde yalan olduğu gibi. Birşeye nasıl bakarsan öyle görürsün. Ben konuştuğum kişilerin samimiyetine inanıyorum. Çünkü ortada bir çıkar ilişkisi yok. Tamamen samimi içten muhabbetler..

0|1
    0|0
  • Garip bir yer burası, ardaşım, kankam dediği bayanlara öpücük atıp, aşk parçaları atan müptezeller var...
    Daha ne diyek hacım...

0|2
    0|0
  • abi harika dostluklarım var burda ama cidden fesat insan cok kuyunu kazann ve anlamsız infazlar bu beni cok üzüyor :( be

2|1
    0|0
  • Kalıcı arkadaş bulmak zor. Bir anda çıkıp gidebiliyor silebiliyor herkes. Karşı tarafın ne hissedecegini önemseyenlerin sayısı epey az. Belki ego belki de karakter yapısı..

0|1
    0|0
  • Buradaki dostluklar tamamen yalan. Kaptırmayın kendinizi hayatınıza bakın.

0|3
    0|0
  • Genelde zaten iyi düşünceye sahip kültürlü insanlarla sohbet ediliyor. Bunu cinsiyet ayirmaksizin yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Bugayet normal bir şey ama velakin bizim insanımız biraz fesat ondandır böyle olması :)

0|1
    0|0
  • Dışardan bakanlara bakarsak işimiz zor gayet de iyi arkadaş olunur

0|1
    0|0
  • herkese sen yanlış tanıtıyorsun demekki

0|1
    0|0
  • Değerli bir kaç kişi var
    #emre00

5|2
    0|0