KizlarSoruyor'daki soru ve görüşler sizi tatmin ediyor mu?

Görüşlerinizi neye göre cevaplıyorsunuz? buyrun ankete
  • Soruyu soran kişi önemlidir.
    A seç
  • Karşıma çıkan sorular
    B seç
  • Takip listemdeki kişilerin soruları
    C seç
  • Seçtiğim kategorilerden vazgeçmem
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|4
4054

En İyi Kız Görüşü

• Bir kaç kişinin sorularını başarılı buluyorum senin gibi :) genel olarak karşıma çıkan soruları cevaplıyorum ruh halime göre

0|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• Selamlar.

Bence bu çok önemli bir soru KS için. Soruyu soran kişi mi önemli, içerik mi yoksa takipçilerimin sahip olması mı? Baya iyi takip edeceğim sonuçları, iyi ki sormuşsun.

0|3
    0|0
    • Teşekkür ederim soruya görüş katarak destek verdiğin için küçük bir kamuoyu yoklaması olsun istedim nacizane görüşleri bende tek tek okuyorum
      Saygı ile

• Özellikle bazi fenomenler öyle saçma sorular soruyor ki hiç okumak bile istemiyorm sürekli kadin erkek karşılaştırması yapiyolar bı yerden sonra çok sıkıcı oluyor ve bu tarz kısır döngüsü dışındaki soru ve cevaplar tatmin ediyor en azından kafamda bellu konularda fikir oluşuyor
    Onun dışında da önüme gelen soruları cevaplamaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Gereksiz sorulara cvp vermek istemiyorum. Ama bakıyorum ki bir sorudan 10 kere soruluyor atık bayıyor. Millet kafayı yemiş bir aynı soru sorulur mu? Sorulara bakıyorum anlamlıysa cvp yazıyorum gereksizse bir o kadar onun seviyesine düşüp lafı çarpıyorum😂😂😂

0|1
    0|0
  • -Hayır
    -Klişe sorulara
    buranın bir geleneği olarak
    baktığımdan her seferinde görüş yapıyorum
    ama onun dışında, mantıksız ya da değerlerime ters
    bulduğum sorulara görüş yapmam.
    Yapılan görüşlerden bazıları
    gerçekten mantıklı ve ilham verici ama çoğu için
    aynı şeyi söyleyemem maalesef. Yine de toplum ahlakına
    zarar verecek bir görüş olmadığı sürece beni bağlamaz ve
    kimsenin görüşüne pek yorum yapmam, en fazla artı ya da
    eksi veririm.

0|1
    0|0
  • Genel olarak takip listemdekilerin sorularını cevaplıyorum onun haricinde sayfaya göz atarsam ilgimi çeken soruları ama ilgimi çeken de çok nadir

0|1
    0|0
  • Takip Listemin Sorularini genelde yanıtlarım. Onun dışında bazen boş boş bakınırım, Kafama göre kaliteli Soru olmadığından. Arada da amann diyip sallıyorum :)

0|1
    0|0
  • Karşıma çıkan sorunun mantığına göre. Troll değilse cvp veririm.

0|1
    0|0
  • Bence her soruyu kendimize gore cevaplamak onemli.. durustce yani

0|1
    0|0
  • Bazen evet, bazen hayır... Soru başlığı güzelse yorum yapıyorum ilgi alanımsa. Takip ettiğim kişilerin sorusuna giderim ama hoşuma gitmiyorsa gitmem.

0|1
    0|0
  • Hiç tatmin etmiyor valla. Şöyle tekrar bir bakayım dedim de paylaşımlar yine 50 iq civarı.

1|1
    0|0
  • Öncelikle davet edildiğim soruları cevaplıyorum
    Ondan sonra sistemin bana illaki cevapla xper kazan dediği soruları cevaplıyorum
    En son olarak başlığı ilgimi çeken sorular

0|0
    0|0
  • Soruyu kimin sorduğunun önemi yok sorunun önemi var benim için

0|1
    0|0
  • Karışık cevaplıyorum aslında. Takibinde olduğum kişilerin sorularına da gidiyorum karşıma çıkan soruları da cevaplıyorum 🙂

0|0
    0|0
  • Kafama göre
    Öyle çokta sabit bir soru cevaplama şeklim yok

0|0
    0|0
  • eh iste.. şoyle boyle

0|2
    0|0
  • Hoşuma gitmeyen soruya cevapta vermem okumamda

0|3
    0|0
  • Önceliğim takibimdeki üyeler ve sorunun kalitesi

0|2
    0|0
  • Çok saçma cevaplar alabiliyorz

0|1
    0|0
  • Maalesef çoğu farkedilme peşinde olduğu için yorumları da ona göre 😏

0|0
    0|0
  • Karşıma çıkan soruları cevaplıyorum

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    19

Erkekler Ne Diyor 54

• Genelde fenomen konularıma uğrarım, takipçilere, ciddi yardım isteyenlere. Kıl sorularına alerjim var. Saygılar. Ghhgh

1|1
    0|0
  • Sorunun içeriği çok önemli. En sevdiğim arkadaşım dahi olsa, hoşuma gitmeyen bir soru sorarsa cevaplamam. Elle tutulur soruları seviyorum. Ütopik soru soran arkadaşların soruları ilgimi çekmiyor.

0|1
    0|0
  • Öncelik takip listesidir ancak sitedeki diğer sorulara bakarken kişilere önem vermem. Soru kalitesine bakarım. Gerçekten yardım ve fikir istenen sorulara bakarım. Yardım ve fikir harici alakasız cinsel paylaşımları gizlerim :) Soruların tatmin etmesine gelince cevap tabi ki hayır. 1 saatte örnek 500 soru paylaşılıyorsa içlerinden ancak 30-40 tanesi güzel soru çıkıyor ve % 6-8 oran çok yetersiz. Bu sorulara ulaşmak için 24 saat ekran başında olmak gerek ama tabi ki bu imkansız. Görüşlere gelince yetersiz kelimesi yetersiz kalır. Xper için yazanlardan tutun alakasız görüş yazanlar, iletişim amaçlı takılanlar ve sorulara soruyla karşılık verenleri çıkarırsak sanırım sorulara yazılan görüş sayısı herhalde 5 i geçmez. Bir sağlık sorusu paylaşılıyor ama görüş yazanlar yazmış olmak için yazıyorlar. Gerçekten bilerek bilimsel bir açıklama yapabilen yok. Bunların sebebi yaş ortalamasının gerçekte düşük olması ve üyelerin kültürel anlamda zayıf olmalarıdır.

1|0
    0|0
  • tatminden çok kafa dağıtmak için buradayım..
    o yüzden umrumda değil açıkcası..

0|0
    0|0
  • çok kalitelisorular da oluyor
    her sorunun cevaba ihtiyacı vardır
    kaliteli soru kaliteli cevap demek

insanın kaltesi sordugu soruya , kalitesizliği verdiği cevaba göre belli olabilir

0|2
    0|0
  • takip ettiklerim soru sorduğunda mutlaka girer okurum, soruya bir cevabım yoksa bile beğenirim ayıp olmasın :)
    genelde karşıma çıkan sorulara cevap veriyorum.
    çok canım sıkılırsa sürekli aynı sorular tekrarlarsa ana sayfada biraz cinsel yaşam kategorisine girip bir bakınıyorum ilgimi çeken soru var mı diye :))

0|1
    0|0
  • Önüme çıkan ve görüş paylaşabileceğim sorulara cevap vermeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Aslında şıkların hiçbirisi diyebilirim. Karşıma çıkan sorulardan ilgili ve bilgili olduğum sorulara görüş paylaşıyorum. Bazen takipteki arkadaşlarım bana soruma gel diyor ama onlara görüş paylaşsam da pek kendim gibi hissetmiyorum. Yani karşıma çıkan ve ilgimi çeken sorular daha çok oluyor.
    Kişiye göre görüş paylaştığım pek nadir oluyor.

0|0
    0|0
  • Yok be... Saçma sapan şeyler buraya üye olduk, kızlardan soğudum resmen :D

0|1
    0|0
  • Soruları seçip cevap veririm gereksiz ve saçma sorularla uğraşmam.

0|1
    0|0
  • seçeneği anlamadım ama konuşma isteğimi tatmin ediyor. ona göre cevaplıyor ya da yorumluyorum.

0|1
    0|0
  • Soru daha önemli benim için soran kişiden ziyade. Aksi halde sadece takip listemdekilerin sorusunu cevaplar başka sorulara bakmazdım.
    Böyle olsaydı da 51bin görüş paylaşmazdım

0|1
    0|0
  • Gereksiz ve trol sorulda var ama bunlar kendini belli ediyor kimine sadece xper için yazıyorum gerçek yardıma ihtiyacı olanlara da bildiğim ve yardım edebildiğim kadar etmeye çalışıyorum. burada Kendi sorduklarimda sadece fikir sahibi olabilirmiym diyorum ama nadir mantıklı cevaplar geliyor

0|0
    0|0
  • Tam anlamıyla değil ama karşıma çıkan düzgün sorulara cevap veriyorum.

0|0
    0|0
  • Sorular ve görüşler %99 çöp... Dürüst olmak gerekirse vakit harcıyoruz yoksa sitenin bize kattığı bişey yok

1|0
    0|0
  • Genelde kızların soruları yüzlerce cevap alıyo erkekler sorunca bu sayı komik denecek kadar düşüyo bu da sitenin kalitesini anlatıyor bize

0|0
    0|0
  • Tatmin olmak değil amacım.. bilgim olan sorularda yardımcı olabilmek adına üyeyim

0|1
    0|0
  • Tiksindirici mide bulandırıcı bir hal aldı. Eskiden buraya buradakilere saygım vardı.
    Caanım site ergenlerin doluştuğu ask fm e döndü

0|0
    0|0
  • Sadece başlığa bakarım, soran veya konusu önemli değil.

0|0
    0|0
  • Bencelere eline sağlık yazanlar kadar inandırıcı geliyor

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    34
Yükleniyor...