Bu sitede "Nasılım" sorusu açsaydınız, güzel/yakışıklı oluşunuzla ilgili sizce nasıl yorumlar gelirdi?

Resim kullanmayan üyelere soruyorum özellikle. Sizce nasıl yorum alırdınız?

1|1
4481

En İyi Erkek Görüşleri

• Hiç iyi yorum alamadım açıkçası. Yakışıklı filan değilim kabul ama hep negatif yorumlar.

Kafan/burnun yamuk, allah mı çarptı seni, çirkinsin, giderin var, sen selfie ye küs, tipsiz, midem kalktı... hep bu tarz yorumlar... 😢😭

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sıradan bir kulum ne eksik ne fazla... onların nasıl bulduğu değil... sevdiğimin nasıl bulduğu gördüğü önemli olan... kimsenin ne düşündüğünü hiç merak etmedim... bana göre değil... merak edip soranlara da saygı duyarım...

0|0
    0|0
  • Çok çirkinim ben.🤧😒 hiç iyi yorumlar almazdım. Ancak benden @Mr-GYC ye çoksel bir yorum gelsin😊 🎈🎈

0|1
    0|0
    • Sus kız benim arkadaşıma çirkin deme 😂😂 sensin çirkin 😅👻
      Teşekkür ediyorum ayrıca :) çık kibarsınız 🙈😂

• @Mr-GYC evet benim çirkin😃 rica ederim🎈🎈

• Değilsin. 👍🏻 Bitti kestuk.. 😅

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 79

• Gizliden saydıran çok olur. Buna eminim.

0|0
    0|0
  • Bunu en iyi bilecek olanlar kim olduğumu görenlerdir. Bu yüzden onlara sormak gerek. Söz sizde @miyavdiyeceksiniz , @balckgirll_1453 , @-impulsive- 😏

2|0
    0|0
  • Yaşıtlarımdan ve yakın olanlardan %90 %100 arası olumlu cevap alırdım.
    Yaş aralığı çoğaldıkça oran düşebilir belki ama genel olarak %70 altına düşmez sanırım.
    Yani en azından ben öyle tahmin ediyorum. :D

0|0
    0|0
  • Resmi olmayan çoğu üye özgüvensiz olan tipler. Onların arasından öyle yakışıklı veya güzel çıkma olasılığı bir hayli düşük. Olanlarda vardır ama geneli özgüvensiz insanlar.

0|0
    0|0
  • Eski hesaplarımin birisinde sormuştum. Kilo al onun dışında yakışıklısın diye görüş yazan çok olmuştu.

0|0
    0|0
  • Bu sitede sağlıklı yorum aranmaz, dişi varlık gördü mü 'Çok güzelsiniz dişi hanım' diyen erkeklerle ve güzel hemcinslerini çekemeyip gömen kızlarla dolu. d

1|0
    0|0
  • erkeklerden; "iyisin kank!" "gözlük yakıyor kardişiim!" "eh işte!" gibi yorumlar

kadınlardan; "fena değil", "beğenmedim", "iyisin", "orta şekerli" gibi yorumlar gelirdi :D

0|0
    0|0
  • Bir gün bir çılgınlık yapıp sormayı düşünüyorum 😀 Hiçbir fikrim yok fazla bir beklentim de yok

1|0
    0|0
  • En son 2 sene once sordum ilk vr tek di baya olumlu yorum gelmisti 😅

0|0
    0|0
  • Çığlığı basıp besmele çekip telefonu ellerinden atarlardı.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi beğeniyorum Gayet yakışıklı biriyim. Profilime bakıp değerlendirme yapabilirsin istersen 😅

0|0
    0|0
  • Gerek duysaydım sevgimin anlamı kalmazdı sevdigimin iki kelam sözünün üstüne söz geregi duymam

1|0
    0|0
  • İnsanın kendini bilmesi gerek ben de kendimi biliyorum. 🤣Yakışıklı diyen ya sakacidir. Ya da nezaketi yoğun biridir. 😊

0|0
    0|0
  • Çok yakışıklıyım, inanılmaz olumlu yorumlar alırdım. Kadınlar birbirine düşmesin diye resmimi koymuyorum.. 😎

0|0
    0|0
  • Hep kötü yorumlar geliyor 😀 bende başka herkes 10 numara yakışıklı

0|0
    0|0
  • Beni gören üyeler yakışıklılığıma dayanamayıp komaya girerler oyüzden atmıyorum :D

1|0
    0|0
  • Bir kere o türden bir soru sordum. Aldığım yanıtlar umduğumdan daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • Sormazdim öyle bir soru 😁 sorsam bile cevapları biliyorum.

0|0
    0|0
  • bir kere yaptım öyle bir hata hiç beklemediğim tepkilerle karşılaştım sanırım millet gıcıklık olsun diye cevap veriyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    59

Kızlar Ne Diyor 42

• Herkes her şeyi yazabilir. Kimisi güzel der, kimisi kötü, kimisi idare eder. Güzellik göreceli kavram olduğundan herkes başka şeylere bakar.

0|2
    0|0
  • Her kafadan bir ses çıkardı ama %90 ı sen gerçekten 30 musun der bundan eminim😃

0|0
    0|0
  • Ayyyy sarı çiyan derler.
    Kesin sen çakma sarışınsın diyolar genelde :)

0|0
    0|0
  • Herkesin yazacagi tek sey yasin dogrumu olurdu haha 😊 37-38 yasindaki kadinlar nasil gösteriyorlar bilmiyorum ben bazen inandiramiyorum :)

0|0
    0|0
  • Güzel değil tatlı djwjqkqmmqmwjsj
    Nefret ediyorum ya ben de güzel olmak isterdom tatlı değil:(

0|0
    0|0
  • Anan terorist mi be bomba gibi kiz doğurmuş hsbsnabah

0|0
    0|0
  • Buradaki insanların nasıl göründüğüm hakkında yorum yapmasını istemediğim için böyle bir soru sormam.

0|0
    0|0
  • Güzelsin ama basenli. Ne yapalım Allah vergisi 😂😂

0|0
    0|0
  • %80 iyi %5 abuk subuk hakaret eder sallar %15 beğenmez.

0|0
    0|0
  • Ya ben güzelim kendimin güzel olduğuma da inaniyorum

0|0
    0|0
  • Güzell yorumlar alırdım ama kıskanc cekemeyen insan cok bile bile eleştiri yaparlardı😅

0|0
    0|0
  • Bana görüş yazılacağını sanmıyorun bile.

0|0
    0|0
  • Vasatı geçemezdim 😂

0|0
    0|0
  • Çirkinsin gelirdi hep

0|1
    0|0
  • Sitede ciddi anlamda kıskanç çok ✩

0|1
    0|0
  • Bilemedim