Bu soru neden silinmiyor, buna izin veriyorsunuz? Ak comarlar diye hakaret ediyor bu millete ama kimse bir sey neden yapmıyor?

Sikayet ediyoruz oralı olan yok.
Bizim mantıklı sorularımız bile saçma sapan sebeple isguzarliktan silinirken neden bu hakaret içerikli soru silinmiyor?

Neden demokratik olamıyorsunuz. Silinmezse bu bir çifte standarttır. Gereğini yapmalısınız yoksa adil olamazsınız.

Herşeye aşırı zam yapıp ekonomik kriz bizim değil demek? ↗
Güncellemeler:
O soruya hiç bir şey yapılmadan bu soru silinirse bunun peşini birakmiycam
Kimse elini bile sürmeyecek mi?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü yönetim mal.

0|1
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamam kaldırılacak şimdi hallettim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• ak çomarlar olduğu için silinmiyor. 16 senede bir çivi çakmayan adamlara oy verdikleri bir gerçek olduğu için hakaret değil. gerçekleri dile getirmiş soru soran arkadaş. silinmemesi normal.

0|0
    0|1
    • Yorumunu git oraya yaz comar.

• ban g kılı ve çomar degilim ki. ben İYİ partiliyim. 16 sende bir halt yemeyen partiye oy verenler çomardır. taravellim benim.

• silinmesi için hiçbir sebep yok ki. soruyu soran kişi kendi fikirlerini yazmış. kendini çomar olarak görmeyi bırakmalısın :/

0|1
    0|1
    • Terbiyesizlesme benide kendin gibi yaparsın ağır kelimeler kullanırım. Hakaret edemez asla sana göre bir şey yoksa sende o hakareti ediyorsundur. Size cevabını başka yerde verebilirim.

Yükleniyor...