Kapat

Ayh yanılıyor muyum yoksa doğru mu kız ayool?

Ayh 3 gündür sitedeki birçok profil fotoğrafına dikkat ediyorum da , ne kadar tipi olmayan ne kadar güzel olmayan ne kadar eli yüzü düzgün olmayan kız -erkek var ya bacağını koymuş ya baklavısını koymuş ya memesini koymuş ya açabildiği kadar dekolte açmış... Sonra bu orasını burasını profil yapanların gerçek yüzlerini görüyorum , kendi kendime şöyle diyorum " Fizik paris , tip Çorum Osmancık "... Ayh sizcede , Kizlarsoruyor sitesinde yüz güzelliği olmayan çoğu kişi başka yerleriyle mi ilgi görmeye çalışıyor kız ayool

0|1
4217

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 42

Erkekler Ne Diyor 17

• evet..
    çirkin olduğum için fotoğrafımı paylaşmıyorum tiginim..

0|0
    0|0
  • genelde insanlar için bu dediğin yapılan bir hareket ama herkes değil. ilgiyi arttırmak için açık şeyler kullanılabiliyor. güzel olan insanın karakteridir. birini tanımadanda karakterini tanıyamazsın. önyargıları yık bazılarıda sırf zevk için o fotoları atıyor olabilir. hem güzel olup hem öyle fotolar atanda var.

0|0
    0|0
  • Mesela sen de gay numarası yaparak ilgi çekmeye çalışıyorsun. Ne farkın var onlardan?

2|0
    0|0
  • Reis kızla yatarken de fiziğe mi bakıyorsun yoksa o osmancık tipine mi? Tip rahatsız ediyorsa geçir kafasına siyah büfe poşetini, sabahlar olmasın..

0|0
    1|0
  • Sana denk gelenler öyle.. Ayol dersen seni kara ambarcilar kamyoncu federasyonu üyeleri ile bir odaya kapatırım

1|0
    0|0
  • Senden gördügüm en mantikli soru..
    Tebrikler..
    Onlari da öyle kabulleniyoruz valla.. :/

0|0
    0|0
  • Ay bende de sigara var bende mi öyleyim acaba ayool

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ayool

0|0
    1|0
  • mantikli :)

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne hacet

0|0
    0|0
  • Aynen ayool

0|0
    0|0
  • Bu doğru.

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Doğru olabilir

0|0
    0|0
  • Bak sana cidden bu konuda katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Bırak biraz piyasa yapsın kızancıklar.. yazık

0|0
    0|0
  • ya ne garip adamsın fdsghfsdjdkhdfgk

0|0
    0|0
Yükleniyor...