Ayh yanılıyor muyum yoksa doğru mu kız ayool?

Ayh 3 gündür sitedeki birçok profil fotoğrafına dikkat ediyorum da , ne kadar tipi olmayan ne kadar güzel olmayan ne kadar eli yüzü düzgün olmayan kız -erkek var ya bacağını koymuş ya baklavısını koymuş ya memesini koymuş ya açabildiği kadar dekolte açmış... Sonra bu orasını burasını profil yapanların gerçek yüzlerini görüyorum , kendi kendime şöyle diyorum " Fizik paris , tip Çorum Osmancık "... Ayh sizcede , Kizlarsoruyor sitesinde yüz güzelliği olmayan çoğu kişi başka yerleriyle mi ilgi görmeye çalışıyor kız ayool

0|1
4217

En İyi Kız Görüşleri

• Ee o kadar lafı ben de yesem ben de böyle veryansın ederdim kıskanıp xcvcjk

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• genelde insanlar için bu dediğin yapılan bir hareket ama herkes değil. ilgiyi arttırmak için açık şeyler kullanılabiliyor. güzel olan insanın karakteridir. birini tanımadanda karakterini tanıyamazsın. önyargıları yık bazılarıda sırf zevk için o fotoları atıyor olabilir. hem güzel olup hem öyle fotolar atanda var.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 40

• Aynen dndn

0|0
    1|0
  • Bu zaten hep böyle değil mi tigi? İyi bir kafadansa iyi bir kalça her zaman daha çok prim yapar bu ülkede

1|0
    1|0
  • Ahahhah. Haykırdım. Tip Çorum Osmancık sjsjsjj. Karakter olmayınca da mecbur dekolteyle ilgi toplamak zorundalar.

0|0
    1|0
  • güzel olanlar ve farkında olanlar bunu saklıyor kız ayooll :)))

0|0
    1|0
  • Bak ben orami burami çekip koymuyorum çünkü guzelim :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dogru kim neresi guzelse ordan prim yapmaya calisiyo

0|0
    0|0
  • Öyle sanırımda sen neden böylesin yaa hiç istikrarını bozmadan konuşman hep aynı

0|0
    0|0
  • kesinlikleee ya cidden cokk tipsizler ama sende bacaginla ilgi cekmeye calisiyodun 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Olabilir de Çorum ne alaka yaw Çorumluyum kardeş dididdi

0|0
    0|0
  • Ayol yazmadığın yerleri bile ayol diyerek okudum böyle oynak oynak

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    30

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...