Beyefendilere Sordum: "KS'de Erkek Olmak" (Röportaj)

Selam! 🌺

KS bir tatlı olsa aşure olurdu. İçinde ne ararsan var! Ne ararsan var kısmında hoşlanmadığın malzemeler de bulunabiliyor işte. 🤨 Peki bunu KS'deki erkek tiplemelerine uyarlasak ve beyefendilere sorsak, nasıl olur? Hadi başlayalım! :)

Beyefendilere Sordum:

1-) KizlarSoruyor'da erkek olmak zor mu sence?

Beyefendilere Sordum:

Person-Alone: Çok zor öyle böyle değil. Sen evde oturmuş çayını yudumlarken, bir bakmışsın sapık olmuşsun. Soru sorarsın 20 görüş ya gelir ya gelmez. (Fenomen olmadan önce)
Karşı cinse fikir sormak için 3 gün düşünmen gerekiyor. Selam yazsan, "Oha resmen yavşadın!" sloganı ile karşılaşıyorsun. Hele şu son dönemlerde öksürsek, bela okurlar shsh. Karşı cins davranışı sorun olmazken, senin en ufak hatan manşetlerden düşmez. Sürekli genellemelere maruz kalırsın gibi bir çok zorluk var.

AreYouQK: KizlarSoruyor'da erkek olmak zor değil. Pembe profil olmadığımız için rahatsız eden, sapık mesajlar atan pek olmuyor. Kendi yağımızda kavruluyoruz

Myystic: KizlarSoruyor'da erkek olmak zor değil. Zor olabilecek bir yanını göremedim ben daha. :)

BacanakPanda: Tabiri caizse abazan erkekler çok olduğu için, olmayan insanlara da o gözle bakılıyor. Bu konu hariç herhangi bir sıkıntı veya zorluk olduğunu düşünmüyorum.

majestetuncay: Erkek olmak dünyanın her yerinde çok kolay. Çünkü bizler yetiştirilirken "Oğlumdur yapar ona her şey feda" şeklinde büyütüldük. Daha da trajikomiği "Göster amcalara pipini" geyikleriyle, bu durumlarla normalleştirildik. O yüzden sanal veya reel hayatta erkek olmak çok kolay, adam olmak zor olan.

2-) Ön yargılarla karşılaşıyor musun?

Beyefendilere Sordum:

Person-Alone: Erkek olmanın başlı başına handikaplarindan biri de genellemeye maruz kalmak ve ön yargılarla boğuşmak. Çoğu zaman denk geliyorum, "Boşver Ali bulaşma bak işine" desem de kendime engel olamayıp o soruya veya konuya dahil oluyorum. Çünkü hazmedemiyorum, misal "Ya bütün erkekler abaza, mesaj kutum çöktü" diye soruyor. Merak ediyorum bir bakayım diyorum profile.. İnek görse 6 ay süt vermez, utanmadan herkesi zan altında bırakıyor. Şimdi "Sizde üstünüze almayın, kendini biliyorsan yeter" diyenler olacak. O öyle değil işte. Empati kurun yeterli. Ben burada oldukça müdahele etmeye devam edeceğim.

AreYouQK: Evet özellikle fenomen olmadan önce ön yargılarla çok karşılaştım. Bunun sebebi bazı erkek üyelerin yaptığı sapık davranışlar. Fakat fenomen olduktan sonra ortak noktamız olan üyelere yazdığımda hiç ön yargıyla karşılaşmadım.

Myystic: Pembe üyeler malum kesim yüzünden çoğu zaman önyargılı. Hatta geçtiğimiz günlerde muhabbetimin olmadığı birisi beni siteden bir arkadaşıma kötülemiş baya. İnsanları anlamak zor.

BacanakPanda: Evet, sesli iletişim gibi değildir yazı iletişimi! O yüzden bazı konularda anlatmak istediğimi tam anlatamıyorum veya karşı taraf anlatılmak isteneni anlayamıyor. Ön yargılı düşünceler oluşuyor.

majestetuncay: Hemcinslerimin yaptığı sözlü veya görsel tacizler yüzünden evet ön yargılar oluşuyor ama zamanla bu ön yargıları kırmak bir KS erkeği olarak çok da zor değil. :)

3-) Genele bakıldığında hemcinslerin suçlu mu sence?

Beyefendilere Sordum:

Person-Alone: Ya şimdi tamam, bunun %60'lık kısmı hemcinslerim yüzünden dolayı oluyor kabul ediyorum. Ama bu demek değildir ki, karşı cinste masum. İnanın bana bir çok karşı cins, erkekler gibi alenen yapmasa da perde arkasında baş rol oynuyor. Ayrıca şu da bir gerçek, burada gerek profili gerek davranış ve duruşu sağlam olanlar bu tarz şeylere çok az maruz kalıyordur. E şimdi sen, açık bir profil koyarsan, görüşlerde "Çok sıcak yanıyoremm" "Imm yeah" dersen, e bir zahmet mesaj kutunda kuyruk oluşsun. Kimse 100/100 suçlu değildir.

AreYouQK: Genele bakarsam hem cinslerim suçlu evet. Burada şıpsevdi, tek amacı cinsellik olan ve kızları rahatsız eden bir grup erkek var. Özellikle cinsellik sorularında görüşlerini paylaşan kızlara hemen cinselliğe hazır gibi bakıyorlar ve o kızlara sapıkça mesajlar atmayı kendilerine hak buluyorlar. Ama bu suçu tüm erkeklere atmamak lazım. Cidden bu sitede düzgün ve iyi niyetli hemcinslerim de fazlasıyla var. :)

Myystic: Hemcinslerim suçlu diyerek genelleme yapmam mümkün değil karakter meselesi sonuçta herkes bir değil ama bu konuda bir çok suçlu var sitede. :)

BacanakPanda: Genelleme de yapmak istemiyorum ama çoğu hemcinsim olan üyeler suçlu! Zayıflıklarını kontrol edip düzeltmeliler.

majestetuncay: Bir kadın yanında çıplak bile gezse onu taciz edemezsin, sarkıntılık yapamazsın, tecavüzü söylemiyorum bile. O yüzden evet suçluyuz. Hımm tabii bir de işin diğer boyutu var. Bunu isteyen kadınlarımız mevcut. Ama Berkecan olmak çok kolay önemli olan Yusuf olabilmek.


4-) Hemcinslerine bir tavsiyen var mı?

Beyefendilere Sordum:

Person-Alone: Var çok var hemde. Önce şunu akıllarından çıkartmasınlar. Sizin de anneniz var bacınız var, hal ve hareketlerinizi bunu göz önünde bulundurarak yapın, en azından deneyin kardeşim. Diğer bir konu ise, karşı cinsin egosunu okşayıp durmayın, daha kendine bakmadan seni, beni, bizleri aşağılayarak tepeden bakıyor. Seni adam yerine koymuyor kardeşim! Sen düzgün olarak da, halinle tavrında tarzınla duruşunla kısacası aklı başında biri olunca da iletişim kurabilirken, neden diğer yolu seçiyorsun. Seçme.

AreYouQK: Hemcinslerime tavsiyeme gelecek olursam; madem kızlar erkeklerden şikayetçi ve rahatsız oluyor, bizim de daha dikkatli olmamız lazım. Online platformdayız diye kızlara saygısızca yaklaşmamamız gerekiyor.

Myystic: Hemcinslerim, lütfen size sahip sesleniyorum pembe üyeleri artık bir salın! Cici cici soru sormuş birisi adam geliyor "Yaş kaç?" yazıyor. Olmaz böyle pembe üyelere karşı saygılı olalım.

BacanakPanda: Ben kadınlar çiçektir diyorum. Herkesin bakış açısı tabi ki farklıdır. Benim tavsiyem kadınlara, kendi ihtiyaçlarınızı düşünerek yaklaşmak yerine onların ihtiyaçlarına göre yaklaşın saygı sevgi ilginizi eksik etmeyin.

majestetuncay: Herkesin bir amacı var bu sitede. İster kafanızı dağıtın isterse sevgili yapın. Ama ne yapıyorsanız yapın, kendinizi bozmadan, karakterinizden ödün vermeden yapın.
Hadi bir de dipnot vereyim, KizlarSoruyor'da hiçbir kadın kendisine gelen erkeği istemez, fark edilmeyi, onun size gelmesini bekleyin. :)

Son olarak "Kızların sitede ayrıcalıklı olduğunu düşünüyor musunuz?" diye sordum:

Beyefendilere Sordum:

Hepsinin ortak cevabı "Hayır" oldu. :)

Beni kırmayıp sorularıma yanıt verdikleri için tekrar çok teşekkür ederim! Esen kalın... :)

@Person-Alone @AreYouQK @Myystic @BacanakPanda @majestetuncay

#graphie2

Beyefendilere Sordum: "KS'de Erkek Olmak" (Röportaj)
41
24
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Madameyr

  Röportaj anlamında okunmaya değer bulup okuduğum tek bence oldu. Eline sağlık. Herkes ya saçma sapan insanları överek ya da arkadaşı diye konuyla alakası olmayan insanlarla ve kimsenin merak etmediği ya da saçma konularda yazıyor. Ama mesela bu sitede erkek olmak, kadın olmak başlıkları ilginç, orijinal ve içeriğe baktığında alakası olan insanlarla konuşulmuş. Ha hepsini tanıdığım söylenemez, içlerinde kötü yönünü bildiğim için kıskıs gülerek okuduğum cümleler de olmadı değil ama genel itibarıyla başarılı bir yazı olmuş tebrik ederim

  Görüş hala geçerli mi?
  • Graphie2

   Teşekkür ederim. 😊💐

  • Madameyr

   Rica ederim 🌸bunun pembik versiyonunda olmazsam çatlarım kıskandım ahahhahaj

  • Graphie2

   😄 Hazırlamaya karar verdiğimde ulaşabilirsem neden olmasın.

  • Hepsini Göster
 • Asuca

  Ne güzel bir sohbet olmuş cevaplar da çok samimi 🤩🌼

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Banada yer verdiğin için ben teşekkür ederim. Kimse kusura bakmasın rol yapmak, tribünlere oynamak bana gore degil.

  Eline sağlık. ✌🍀

  Görüş hala geçerli mi?
 • BacanakPanda

  Güzel bir bencenin için de kendimi bulmak çok güzel 💐☺️ Diğer arkadaşların yorumları da gerçekten güzel 👍

  Görüş hala geçerli mi?
  • Graphie2

   🤗 Katıldığın için ben teşekkür ederim asıl.

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2239
 • Mr-GYC

  Aslında konu erkek veya kadın olabilmek değil, insan olabilmek. Kadın kadınlığını erkek de erkekliğini bildikten sonra bence hiçbir problem yaşamayız.
  Bu sitedeki erkeklerinin bir kısmının en büyük problemi beyinlerini şeylerinde çalıştırmaları. Bazı insanların beyni sadece uçkurlarına hizmet ediyor. Çok acınası tipler. Bu tip kadınlar da var sitede ve neyseki azınlıktalar.

  Eline sağlık. 😊

 • fangoria

  Bize hiç soran yok valla
  şaka bir yana güzel sohbet

 • ayna35

  ayna35 : 1. KS da erkek olmak zor değil.
  2. Önyargılarla karşılaşıyorum, kolay kırabiliyorum ama onu.. sonuç olarak uğraştırıyor
  3. Kimseyi suçlayamam, karşılıklı.. Sezen ablam ne der : Hiçbirimiz masum değiliz:))
  4. Tavsiyem şu ki : Arkadaşlar daha kibar , anlayışlı, empati kurarak iletişim kuralım gerek sorularda gerek görüşlerde, gerekse özel alanda...
  *Ayrıcalık olduğunu düşünmüyorum..:)

  • Graphie2

   Yanıtlar için teşekkür ederim. :)

  • ayna35

   Rica ederim..:) sevgili @Graphie2

 • ÜTOPYA-LI

  Çok güzel bence olmuş böylece kim ne kim değil insan daha bir iyi anlıyor. Röportaj daki tüm arkadaslara da içtenlikle yazdıkları için ve seni de bence için tebrik ederim

 • Blue4

  Elinize sağlık. 👍 erkeklerin çoğuna karşı benimde on yargılarım var bu bir gerçek. %90 i ayni kafa bana göre. Ama istisnalar da mutlaka vardır. Özellikle fenomenler bana digerlerinden farklı geliyor. Abuk subuk tavırlarını laf atmalarını görmedim hiç.

 • Tek tek yorumların hepsine katılıyorum. Hepsi çok iyi ama @majestetuncay beyefendinin olgun ve mantıklı cevapları @Myystic beyefendinin ise komik ama doğru cevapları çok iyi. Eğlenceli bir röportaj olmuş seni de ayrıca tebrik ediyorum @Graphie2 💞💞😄😄😄

 • Oluştur

  Majeste'nin 3. cevabından sonrasına tahammül edemedim.
  Bu nasıl cinsiyetçi bir yaklaşım lan, erkekleri itin gotüne sokarken kadınları yüceltmekten vazgeçmemiş.
  Bu elemana hafif bir sempatim vardı, bu klişeler sonrası sempatim de yerini itici bulmaya bıraktı.
  N'oldu erkekleri yerip kadınları övünce toplumdan alkış mı aldın, ne geçti eline..
  Her neyse, güzel röportaj..

 • Myystic

  Bu güzel röportajında bana da yer verdiğin için teşekkür ederim. Ellerine sağlık. 😊 😊

  • Graphie2

   Rica ederim, katılımın için teşekkürlerr. :)

 • ThomasStone

  bana niye sormadiniz? en yeni erkek uyelerden biriyim, distan cok gozlem yapabildim ayruca dakika 1 gol 1 misali sayilabilecek bir kac olay da yasadim. neyse bu roportaj olayi iyiymis, bir daha ki roportajda anlatiriz zevkle, iyi aksamlar KS ailesi

  • Graphie2

   "Röportaj yapıcam gelcek var mığğğğğ?" diye bağırdığımda kahvede okey atıyodun ben napim. :D

  • bak bu muhtemel, okey 101 cok sever, cok oynar ve rakipleri aglatirim adeta, universite yillarim iki ayri fakulte mezunuyum, okuldan cok kafede okey 101 tavla oynayarak gecmistir, burada yeniyim daha xper3 oldum ama okeyde master im :)))

 • Penqueen

  demek ki gözünde biz beyefendi değiliz ki bu sorular bize sorulmadı
  bak çok pis trip atasım geldi şu an 🤣

  • Graphie2

   Gönül ister ki herkese sorayım ama harf sınırlamasına uymam gerek. :D

  • Penqueen

   işin şakası tabi bu
   ama cevaplar yerinde olmuş bence
   tebrik ederim

  • Graphie2

   Teşekkür ederizz. :)

 • morpathy

  Çok güzel bir 'bence' olmuş
  1'de Person-Alone çok güzel olmuşmuş. O bahsettikleri keşke sadece bu site için geçerli olsa. Tüm ülkede böyle.. majestetuncay yine şaşırtmadı. Feministler gibi sözde 'erkek ayrıcalığı'ndan bahsetmiş...
  3'de durum yine aynı..
  Keşke Delerium1905'e de sorsaydın :D

  • morpathy

   *Olmuşmuş ne ya konuşmuş olucak😂

  • Person alone herkes gömmus ben bir sorusuna denk gelmiştim kötü biri değil ya

  • Graphie2

   Teşekkürlerr. Tanımıyorum ki onu. 🤔

  • Hepsini Göster
 • hazallk

  @AreYouQk empati yeteneğine boşuna bayılmıyorum tatlım ❤️
  Elinize sağlık çok güzel ve çok anlamlı bir bence olmuş..

 • Offf bari bu röportaja çağırılsaymışız, neyimiz eksik fjxjdk Neyse bence en az kadın olmak kadar zor burada erkek olmak da, hele göz önünde olmak daha fazla zor

 • Herzhafte_Eule

  Güzel bir bence olmus ellerine emeğine sağlık ama KS de kadin olmak daha zor bence 😍

  • Graphie2

   Ona katılıyorum. :D Bize özel de yaparım bir şeyler önce onları dinlemek istedim. :D
   Teşekkür ederim. ♥

  • 😘😍😘😍😘😍😘❤️❤️❤️

 • Emeğine sağlık 👍 Özellikle, hemcinslere tavsiye kısmını çok beğendim 👍

 • cocolokoo2112

  Daha kimseye yürümedim buradan. Zaten karşı birşey gelmedikçede yapmam. Zorla güzellik olmaz. Ama herkes herkese saygılı davranırsa daha iyi olur. Kadınları ürkütmeyin beyler.

 • _NiKaH-BoZaN-İMaM_

  Bana sorulmamış kabul etmiyorum 😃 emeğine sağlık iyi olmuş 😃

 • Yamuşşşş10

  İlk defa bir röportajı baştan sonu eğlenerek okudum @majestetuncay ın cevapları ayrıca hoştu..

 • Çok güzel bir bence olmuş keyif aldım okurken emeğine sağlık ☺️🌹

 • Bu kadar güzel açıklanırdı teşekkürler güzel bencen için

 • Elinize sağlık güzel bir bence olmuş. Arkadaşlarda güzel cevaplar vermiş.

 • lorin192

  KS bir tatli olsaydi aşure olurdu ne ararsan var 😂 çok iyi 😂👍

 • mgy1986

  Benimde Söyleyeceklerim vardı ama neyse açıklamışlar. Şaka. elinize sağlık. 😄

 • bnnnm

  Güzel olmuş değişik bir bence eline emeğine sağlık

 • Bu sitenin bütün erkekleri muasır medeniyetler seviyesindedir. Hemcinslerime yapılan bu yakışıksız sıfatları esefle kınıyorum.

 • Elanocetin4

  Röportajda eksik var , Bir röportaj yapılırken dünden bugüne araştırılır , öncesi sonrası eskisi yenisi irdelenir , bu çok güncel olmuş benim açımdan ve olmamış , ama fikrine düşüncene emeğine sağlık yinede. saygılar

  • Elanocetin4

   Hemcinslerime tavsiyem , yüzünü görmediğine yüzünü görüyormuşsun gibi davran, yüzünü görüyorsun çünkü , saygılar

 • PsychoPi

  2) 1.👍

  Güzel olmuş elinize sağlık
  Zorluk yok gibi ön yargılar dışında takmıyoruz bir yere kadar zaten

  Bütün tipleri dert edinecek değiliz :)

 • dremear

  😂 😂 Birinci dogru ama biz de kime güvenip güvenemeyeciğmizi bilmiyoruz ki

 • Rascoln36

  @Person-Alone yargı dağıtmış krallsın :D Seninde eline sağlık

 • Bence kızlar soruyorda erkek olmanın en zor yanı sanal seks isteyen karşı cinse laf anlatmaya çalışmak

 • Ateist_Türk

  majestetuncay kadar beyni yıkanmış biri yok. Hadi oğlum göster amcalara pipini diyerek büyütülüyormuışuz. Zırvalığa saçmalığa bak. Ulan bunu da Cem yılmaz çıkardı. Adam espri mahiyetinde söyledi bunu. Yok böyle bir şey. Ben böyle büyütülmedim. Hiçbir erkek böyle büyütülmedi. Ben hayatımda majeste tuncay kadar beta bir erkek görmedim. Adam betalıkla dolmuş taşmış resmen. 0 erkeksilik."Oğlumdur yapar ona her şey feda" şeklinde büyütüldük demiş bir de. Kendisi böyle büyütüldü ise kendi adına konuşsun. Biz öyle büyütülmedik çünkü. Hep feministler beyinlerini yıkamış bu adamın. Zekası çok düşük.

  Kendi hem cinsine düşman, kadınlara yalaka olan biri. Feminist olarak kız düşürmeye çalıştığı sorulara verdiği cevaplardan belli. :D Tam bir komedi. :D Yokluk böyle bir şey işte :D

  • Ateist_Türk

   Ah bu soruyu bana soracaklardı :) Ben de bu soruyu cevaplayan üyelerden biri olmak isterdim.

 • Çok güzel ve öğretici bir bence olmuş.. emeğinize sağlık.. Arkadaşlara da teşekkür ediyorum..😊

 • Güzel bir paylaşım.
  Röportaj veren bütün arkadaşlara teşekkürler.
  Samimi bir sohbetti.😊

 • Benfero79

  Gizli olmayıp Kendi ni belli olan kişilerin duygularına söylenmiş ağzıniza sağlık

 • ModestMan

  Ben de zorluk yaşıyorum mesela yanlış anlaşılmak gibi 😞
  Güzel bir bence olmuş. Ellerine sağlık

 • asaletten-kasıt

  Türkde olsaydı dicektim ki varmış bir tane 😊 güzel olmuş eline sağlık

 • Biz teşekkür ederiz :) Eline sağlık

 • Güzel bir röportaj olmuş. Eline sağlık.

 • Emeğine sağlık

 • _ΛqresiF_

  Güzel bir bence olmuş eline sağlık.

 • Üzerim de çok baskı var artık dayanamıyorum … 🙄

  • Graphie2

   Bak her yerim şiş şiş. :D

 • Lost10

  Erkek olmak öyle zor ki bugün hesabı kapaticam

  • Graphie2

   Niye kapatasın canım, sakin ol. :D

  • Lost10

   Yoruldum yanlış anlaşılmakta n

 • nordun_gadasi

  KS üye olmak başlı başına zor zaten gadası

 • bymamografiker

  Buralar bizim mekan :)

 • Drakula3584

  Ben de like ladım on olsun tam olsun :D

 • Emeğine sağlık güzel bir bence

 • Emiraoking

  Herkese Eyvallah diyem de gidem

 • ayhani647

  Eline sağlık

 • Emeğine sağlık çok iyi

 • gokcemdere33

  Kız olmak zor

YÜKLENİYOR...