Bayram Öncesi Paylaşımlarıyla Ağzımızı Tatlandıran Fenomenler!

Fenomenlik neydi, Fenomenlik emekti!

Bayram Öncesi Paylaşımlarıyla Ağzımızı Tatlandıran Fenomenler!

Bayrama sayılı saatler kaldı. Umarım hepiniz kazası az kavurması bol bir bayram geçirirsiniz. Bayrama yaklaştığımız bu hafta boyunca Fenomenlerin hepsi çok güzel şeylerle tüm topluluğumuza örnek olmaya çalıştı. Ancak bazıları var ki onların gayreti övgüye değerdi :)

Alışveriş bir tutkudur, başladın mı ayın sonunu zor getirirsin :)

Bayramlık alışverişlerinizi yapmak için hazırsanız alışveriş konu etiketindeki haftanın enlerini açıklıyorum.

Bayram Öncesi Paylaşımlarıyla Ağzımızı Tatlandıran Fenomenler!

Sorusu ile bize ayın sonunu hatırlatarak hepimizi uyarmaya çalışan @Bilim-Kurgu-Bey 5 soru sorarak alışveriş konu etiketinde haftanın en çok soru soran fenomeni oldu.

Yorumları ile tüm topluluğa yardımcı olmaya çalışan @Dehrin 73 görüş ile alışveriş konu etiketinde haftanın en çok görüş yazan Fenomeni oldu.

Bencesi ile biz erkekleri bilinçlendirmek için dişini tırnağına takan @Dehrin 4 Bence ile en çok Bence yazan fenomeni de olarak haftanın enlerinde 2 yeri birden doldurdu.

İnternet artık ekmek gibi su gibi, Fenomenler ile bağlan hayata :)

Bayramda sosyal medya bayram paylaşımlarıyla dolup taşacak. Herkes bayram tweetlerini hazırladıysa haftanın enlerini açıklıyorum.

Bayram Öncesi Paylaşımlarıyla Ağzımızı Tatlandıran Fenomenler!

Sorusu ile bize sosyal medyada harcanan vakti hatırlatmaya çalışan @SezaiOnline 6 soru ile internet konu etiketinde haftanın en çok soru soran Fenomeni oldu.

İnternetle ilgili bir soru var dendiğinde altına bilgisini akıtan @FingerSoldier ise 32 görüş ile haftanın en çok görüş yazanı oldu.

Bencesi ile oyun severlere örnek olan @BloodyGamer ise 1 bence ile internet teknoloji konu etiketinde en çok Bence yazan fenomen oldu.

Kültür seviyemizi tavan yaptıranlarda bu hafta

Kültürü genel kültürden ibaret zanneden bir toplumda kültürün farklı açılarına dikkat etmek gerçekten zor.

Bayram Öncesi Paylaşımlarıyla Ağzımızı Tatlandıran Fenomenler!

Sorusu ile bize sanatın birleştirici yüzünü göstermeye çalışan @new-anka 17 soru ile Kültür & Sanat konu etiketinde bu haftanın en çok soru soran Fenomeni oldu.

Yorumları ile farklı bakış açılarını görmeye çalışan @majestetuncay ise 33 görüş ile Kültür & Sanat konu etiketinde bu haftanın en çok görüş yazan Fenomeni oldu.

Maalesef Fenomenlerimiz bu hafta sorularla o kadar meşguldü ki, Bence yazmaya fırsat bulamadılar. :)

Beyaz perde başlı başına farklı bir dünya, bakalım bu hafta orada kimler varmış

Film dünyasında kaybolmak kolay, sorularla onları kaybetmek ise başlı başına bir mesele.

Bayram Öncesi Paylaşımlarıyla Ağzımızı Tatlandıran Fenomenler!

Sorusu ile film oyuncularına beslediğimiz platonik aşkı bize hatırlatan @SoulOnFire 9 soru ile Magazin & Filmler kategorisinde haftanın en çok soru soran Fenomeni oldu.

Magazin & Filmler fenomenleri görüşlerde biraz pasif kaldığı için haftanın en çok görüş yazan fenomenini seçemiyoruz.

Film arşivini bize açarak bir çok çiftin hayatını kurtaran @SoulOnFire 2 bence ile Magazin & Filmler konu etiketinde en çok bence yazan Fenomen oldu.

Unutmadan haftanın enleri bizden 100er Xper hediye kazandı. @Dehrin ve @SoulOnFire 2 dalda birden birinci olduğu için 200 Xper kazandılar. Elinize sağlık :) Haftaya başarınızın devamını bekliyoruz.


1|1
3989
AğaçKakanWoody KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Öncelikle alışveriş kategorisinde gerçekten severek içerik ürettğimi belirtmek istiyorum. Erkekleri bilinçlendirmekle ilgili girişine güldüm.😊 Bu konuda beni kırmayıp "Senin yüzünden beni taşlayacacaklar." demesine rağmen her seferinde samimi cevaplarıyla katkıda bulunan arkadaşım @Mr-GYC ye teşekkür ederim. Ama xperler benim vermem.😃 Arkadaşlık falan bir yere kadar.😃

  Sitenin en yardımcı, destekleyici ve güler yüzlü rehber admini olarak @AğaçKakanWoody e ayrıca teşekkür ederim. İyi ki alanımızın rehber admini sensin. Sevgiler.❤

  1|2
  0|5
  • Reca ederim matmazel. 😎
   Seni paylaşımcı olmaya davet ediyorum. :)

  • @Mr-GYC beni eksileyen 4 maviliye karşı paylaşımcı olacağım. 😃 200 xper:4= 50 xper. Hayır kız olsalardı senin hayranların diyecektim ama şimdi bilemedim🤔

 • Bir kültür sanat fenomeni değildim belki ama en çok görüşü ben yazmıştım...
  Arkadaşları tebrik ediyorum💁

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Siz adminlerin ağzını tatlandırıyorlar bizim değil.
  Neden?
  Çünkü onlar bedava paylaşımları yaptıkça siteye reklam verenler de geliyor reklamcılar para ödüyor siteye reklam veriyor site o paylaşımlarla öne çıkmışken reklamları görenler reklamcılara para kazandırıyor sizde reklamcıların verdiği parayı kazanıyorsunuz.
  Bedava geçinmek ne rahat vallahi.

  0|0
  0|0
 • Gözlerim @funda_a yı aradı, göremedim. Üzüldüm de açıkcası, ağız tadıysa bu listede o kızın adı olmalıydı be..

  1|0
  0|0
  • Beni hatırladığın için çok teşekkürler. Ancak şöyle bir durum var ki sitede bir gruplsşma var ve ben hiç kimsenin işine karışmadıığım, dedikodusunu yapmadığım ve sadece "Nasıl daha farklı şeyler yapabilirim, daha iyisini yapabilirim" mantığında olduğum için sevilmiyorum. Ne burada, ne bundan önceki listelerde olmam söz konusu değil. Çünkü başarılı olmak, yalnızlaştırılmayıda beraberinde getirir. Bu, sadece sitenin değil, hayatın kuralıdır.. Sorun değil.. Bir kaç gün sonra patlayacak bombanın sesi herkesi kendine getirecektir.. Beni takip etmeye devam edin.. 😊(Tekrar teşekkürler yeniden🙏)

  • Hepsini Göster
  • Sadece 4 konu etiketinden seçildiğine dikkat ederseniz funda_a nın neden olmadığını anlayabileceksiniz. Sevgiler...

  • Neden özellikle 4 konu etiketi peki, diğer konu etiketlerinin dışarıda bırakılma sebebi nedir? Bunu merak ediyorum.
   İyi bayramlar..

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3787
Yükleniyor...