Gamsız insanlar gerçekten mutlu mudur?

Gamsızsın diye mutlu sanıyorlar. 😕
Gamsız insanlar gerçekten mutlu mudur?
#Huzur
#Gamsızlık
Güncellemeler:
Arkadaşlar şu bir gerçek cidden mutluyuz. Üzülmelerimiz anlık oluyor, 1 saat sonra unutuyoruz. Kendimizi kaldırdığımız falan yok. Allah vergisi kıskanmayın lütfen 😒😂

1|6
9679

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 78

• Mutlular üzüntüleri de hemen geçer :)

1|0
    0|0
  • Genelde mutludurlar.

1|0
    0|0
  • Bence gamsızlık 2 ye ayrılıyor. Gamsız doğanlar.
    Sonradan gamsız olanlar...
    İste o sonradan gamsız olanlar var ya, (bende dahil) pek mutluluğa etkisi olmuyor. Ama en azından herhangi birseyden beklentin de olmuyor. Yani üzülmüyorsun notr... bazı konularda tabiki...

0|0
    0|0
  • Gamsiz insan mutludur ama belli bir yasa kadr bence sorumluluk almasi gerektigindede gamsiz olursa sikinti olur

1|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde, asla tam anlamıyla bir mutluluğun içinde bulunmayacağım. Ben memnuniyetsizliğin ve mutsuzluğun sesiyim, ben susarsam eğer, bütün değerler de susar.

0|0
    0|0
  • Yaşadığımız şeyler nedeniyle gamsızız zaten. Bir zamanların dertli insanlarıydık bizler fakat zamanla acılarımızın üstüne gülücük perdesini koymasını öğrendik.

1|0
    0|0
  • olay mutluluk değil, mutsuzluğu engellemek zaten. gamsızlık işte bu...

1|0
    0|0
  • Kişi, sürekli gamsızlığının muhtemel sonuçlarından haberdar olsa gamlanır zaten. Onlarınki şuursuz mutluluk.

0|0
    0|0
  • Dert yok tasa yok ne güzel ben halimden memnunum dünya yansa umrumda olmaz 😆

0|0
    0|0
  • Gerçek mutluluk kişiden kişiye değişir.
    Ama genelde mutlu olurlar.
    Birde uzun yaşarlar :)

0|0
    0|0
  • Gamsız insan olmaz çünkü insan dediğin canlı etrafına duyarlı etrafındaki etkilere tepki veren canlıdır
    Ha ama duyarsızmış gibi yapanlar var ve benim en sevmediğim kişilik

1|0
    0|0
  • Gamsiz insanlar neler yasamislardir ki gamsiz olmuslardir..
    Orayi bilmeden yorum yapmak imkansiz..

1|0
    0|0
  • Ne kadar gamsız olursa olsun bir yerde aınır vardır

1|0
    0|0
  • Gamsız yaşamak lazım bu hayatı kafaya taksan ne oluyo sanki

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Kendilerini buna inandırmış olabilirler ama.

0|0
    0|0
  • Olmazmı ne dert düşünür ne tasa, varsa vardır yoksa yok. Bugünü yaşar yarına allah kerim derler. Çok gıpta ederim böyle insanlara

0|0
    0|0
  • adı ustunde gamsız o insan duygu dusunce his sevgi bekleme kısacası odunnnnnnnn dur...

0|0
    0|0
  • Gercekten gamsizsa mutludur. Adi ustunde gamsiz yani hicbir seyi umursamiyor ki kafasini bir seye taksin.

0|0
    0|0
  • Mutluluk ve huzur gamsizlikda degil kendi icimizde emin ol gamsiz olanlar o dereceye gelene kadar neler gecirmislerdir

0|0
    0|0
  • "Gamsız insanlara eğlence gelirmiş yaşamak. Yüreğin hisli mi, işkencedesin. Talihe bak!" der Mehmet Akif Ersoy.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58

Kızlar Ne Diyor 95

• Evet mutlulardır, gamsız olmak hiç kolay değil. Tabii içlerine atıyor da olabilirler her şeyi.

1|0
    0|0
  • Evet öyle olur

1|0
    0|0
  • Değildir sadece fazla takmaz

1|0
    0|0
  • Hayır. İçten içe hüzün doludur da kimse bunu bilmez görmez duymaz. O kişi saklar içine. Geceleri sessizce ağlar da kimse duymaz. Ben mesela böyleyim. Herkes bana neşelisin hayat dolusun diyor. Ama içimde ne fırtınalar kopuyor kimse farkında değil.

0|0
    0|0
  • Valla ben kafamı yastığa koyduğumda bazı şeyleri düşünmekten uyuyamam tabi yorgun zamanlarım hariç ama bazıları kafayı yastığa koyar koymaz dalıp gidiyorlar😅 işte onlar gibi gamsız dertsiz tasasız olmak isterdim 😊

0|0
    0|0
  • ben oyleyimm ama bir anda cokk fena patlarim ruh halim cokk degisken😂

1|1
    0|0
  • Dünyanın en gamsız insanı galiba benim amcam ben hiç üzüldüğünü görmedim bu tarz insanların geç yaşlandığına inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnsan birden gamsız Olmaz çok şey yaşamış ve yipranmistir bir noktada karar almıştır beni üzen herşeyden uzak durmaliyim diyip gamsizlasmistir ev yansa umurlarında Olmaz

0|1
    0|0
  • Mutluuu. Gamsizlar da gamzeliler de. Bende de var minik bir tane de ordan😎😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mutludurlar.. fazla üzülmeyen kişı neden mutsuz olsun ki? Mutsuzluklarımızın sebebi dert edip üzüldüklerimiz değil midir..

0|0
    0|0
  • Bende gamsızım ama mutluluk başka bir şey 😂 ne bileyim gamsızsan hep gamsızsındır ama hep mutlu değilsindir 😂

0|0
    0|0
  • En azından migrenleri tutmuyor kıçına dikloron yemiyo mesela hiç , migren bir felakettir ! Gamsızlar migreni tetikler 😂

0|0
    0|0
  • evet keşke bende öyle olsaydım her şeyi kafama takıp duruyorum

0|0
    0|0
  • Mutlu değilseler bile gamsız olmaları karşı tarafı yeterince mutsuz ediyor zaten.

0|0
    0|0
  • kişisine gore degısır ama mutlu olan mutludur ben mutluyum mesela gamsızım gayet guzel

0|0
    0|0
  • Mutlu degil bence sadece yaşlanmıyorlar takmadiklari ıçin

0|0
    0|0
  • Gamsız insanlar gerçekten mutluluğun kıymetini bilen insanlardır , mutsuzluğu çok yaşadıkları için..

0|0
    0|0
  • Insan illaki üzülür ama gamsizlar o kadar da üzülmez.

1|0
    0|0
  • kimse kimsenin icini bilemez umarim öyledirler ama sürekli gamsiz olmak istemem

0|0
    0|0
  • Bu hayatta ya kaderin güzel olacak ya da kafan yoksa nah sana mutluluk..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    75
Yükleniyor...