"Uzak durulması gereken erkekler" listenizde hangi tipler yer alırdı?

0|3
11763

En İyi Erkek Görüşleri

• Yusuf bey önce 1 den sonra 2 geldiğini bilseymiş keşke, sonra engin tecrübelerini paylaşsaymış.

Bence 2. madde Yusuf bey kendi için bırakmış. Ben doldurayım. Çok bilmiş görünüp bir halt bilmeyen erkekler ;)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • Uzak durulması gereken kızlardan bin kat iyi bu tip erkekler üç kuruşun hesabını yapan başına bişe kesinlikle gelmiştir yatırım yapan değer vermiştir asosyallik ten kimse sarmaz kolay kolay dk başı stori dk başı birşey paylaşıp elalem manşet etmesine karışılır tabi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ben internette tanistigim bir cocugu meger secmisim yeni farkina vardim ama hic yazmiyo ben yazmiyorum bir aydir bir aydir yazmiyo cocuk efendi biri hayattaki sansimmi yoksa Allah'ın bir bildigi vardir elbet

0|0
    0|1
  • Hepsi 😂
    Birde 2 numara Yok 3 el devam edilmiş ☺️ 2 numaraya ne olduuu😱

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 61

• Kızlara yakalık olsun diye kendi hemcinslerini gömen tipler.

1|2
    0|0
  • oha ben asosyalim ama :D :D :D :D :D ama kimeseye de yavşamam karşı taraf rahatsız olunca hemen çıkartırım hayatımdan

0|0
    0|0
  • Uc kurusun hesabı değil de. Hesabı hep erkek ödesin diyen kadin yaşamasın bence

2|2
    0|0
  • Halı saha maçında beceriksiz olmasına rağmen forvetten gelmeyen der susarım 😏

0|1
    0|0
  • Üç kuruşun tabi ki hesabını yapacağım. Ben parayı bir kız için kazanmıyorum. Ciddi ilişki olsa neyse.

0|0
    0|0
  • Aklında hala eski sevgili izleri taşıyorsa çok tehlikelidir.

0|0
    0|0
  • 1. din sempatizanligi yapandan
    2. asiri dinci olandan
    3. de uckurus hesabi uapan icten pazarlikli kisiler

0|0
    2|2
  • Adam gibi erkeklerden çoğunuz uzak dursun. Onlara, hak edenlerini görmeleri için şans verin lütfen.

0|0
    1|0
  • Yanın da "kız" olunca sanki küçük dağları ben yarattım edasında olan erkekler..

0|0
    0|0
  • Yorum yapanlar hep erkek. Bir birini gömen böyle bir cins daha yoktur. Kafana uymayandan uzak duracaksın basit.

0|0
    0|0
  • 2- liste yapmasını bilmeyenler mi olacak?

burda bir şakayı mı kaçırıyorum

0|0
    0|0
  • Başta kendim çabuk kandırılırım çok severim ihanet etmem sadık olurum hemen inanırım

0|0
    0|0
  • neden peki erkekler diyorsun kızlar sanki bulunmaz hint kumaşımı

0|0
    0|0
  • Sözüm siteden dışarıdır. Mert olmuyup namert olanlar.

0|0
    0|0
  • günümüz dünyasında ben diyenden hep ben diyenden ve aşırı takıntılı olandan sürekli rahatsız eden

0|0
    0|0
  • Çok oynak herkesle kanka kardeşim ayaklarinda olanlara güvenilmez.

0|0
    0|0
  • Yakisikli erkek diyenler var abi ici guzel olan yakisiklilarda var 😂

0|0
    0|0
  • Üç kuruşun hesabını yaparım 🤣
    Asosyallikten saran tiplere de uyuz olurum

0|0
    0|0
  • korkak ve aşırı cüretkar olmaya çalışan

0|0
    0|0
  • Abazanlar, gay olanlar, egolu olanlar 😏

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 115

• Yokluk abideleri

0|0
    0|1
  • Kadına değer vermeyen tiplerden uzak durulmalı. Hani vardır ya tipler “ Benim kurallarıma uymak zorundasın “ kafasında ya da “ Sen bir hiçsin bensiz “ Düşüncesindeki tipler. Uzak durun kızlar uzak durun. Sizi gerçekten seven Beyleri yabana atmayın.

0|0
    0|0
  • Şimdi premsesleeeer sizlere bakkala bile yürümek istemeyeceğiniz o uzak durulmasi gereken erkek portföyünü açıklıyorum. Bir "aşağılık kompleksli", İki "özgüven eksikliği", Üç "cimri" olan oğlanciklarimizdir. İşte bu gibi şahısçıklardan uzak durmak için bu üç nokta mantikli sebepler olabilir. Not alın!

0|0
    0|0
  • 😂😂😂

0|2
    0|0
  • Sinirini kontrol etmesini bilmeyen, ağzından argo ve küfür ağzından eksik olmayan ve belli bir ideal tipi olmayıp her türlü dişiye sarkıntılık eden iki yüzlü erkekler kesinlikle bu listede olmalıdır.

-Haru✿

0|0
    0|1
  • kardeşim ve çapkın olanlar, sadık olamayanlar, yalancı, egoist, kibirli, cimri ve baskıcı olanlar, aşırı kıskanç olanlar, merhamet, vicdan ve Allah korkusu olmayanlar..

0|0
    0|1
  • Egoist.
    Bencil.
    Kadınları peçete gibi gören.
    Kibirli.
    Ne oldum delisi.
    Ben makyajlı hatun sevmem hortuma tutarım deyip makyajlı hatun görüncede dibi düşen makyajsız hatuna dönüp bakmayan erkek tipi.
    Kıro balgam atan sümküren.
    Yoldan geçerken laf atıp süzen.
    Arkadaş ortamında ana bacı küfreden..
    Falan filan bu liste daha uzar ya 😂

0|0
    0|0
  • 35 küsür yaşına gelip hala flörtöz takılan umursamaz kolay insan harcayan sadece günlük yaşayan insanlardan uzak dururum

1|0
    0|1
  • Ana kuzusu olanlar, üç kuruşun hesabını yapanlar, eski sevgilisinden bahsedenler, öldürmeyen süründüren tipler ( yani başta peşinde koşup koşup sende ona ışık yaktığında kendini çeken tipler oluyor) daha uzar benim liste. 😂😂

0|0
    0|0
  • Ukalâ ve herşeyi ben bilirim havasındakiler ve cimri olanlar ve maço olanlar ve vee saymakla bitmeyecek gibi yaa e o zaman erkek kalmayacak... Bence kadınlar iç güdülerine güvensinler yeter. 😃

0|0
    0|0
  • KS'de 'Günde 3 kıza yürüsem 1 ayda kaç sevgilim olur 🤔?' diye başlık açan erkek tipi..

1|0
    0|0
  • Beyniyle cinsel organı yer değiştiren erkeklerden uzak duruyorum..

2|1
    0|0
  • Özgüveni eksik.
    Cahil ve kültürsüz.
    Sürekli para hesabı yapan cimri.
    Bakımsız ve pis.

Böyle erkeklere asla tahammül edilemez.

0|0
    0|0
  • Taktik yapan içten pazarlıklı masum gibi görünüp içinde sinsilik barındıran iyi niyet abidesi

0|0
    0|0
  • Cimri, yanında bayan varken başka bayanlara bakan huysuz herşeye sinirlenen kısıtlayan erkeklerden itinayla kaçılır. 😊

0|0
    0|1
  • Kararsız kararları sürekli değişen sözünde durmayan

0|0
    0|0
  • Ahlaksizlar, uzun sureli iliskiden yeni cikmis olan yaralilar, egolular

0|0
    0|0
  • Egoist
    Çapkın
    Küfürbaz
    Karşılaştırma yapan
    Kendini aşırı beğenmiş
    İnsanları aşağılayan
    Saygisiz

Olanlar

0|0
    0|0
  • Kendini öven, kendini bir sey sanan, parasiyla hava atan, erkek olmayan eve hanimiyla beraber çay kahve içmeye gelen, kitap okumayan, kendini gelistirmeyip etrafa at gözlükleri ile bakan.

0|0
    0|0
  • Böyle gevşek nerde ne konuştuğunu bilmeyen espri yapmaya çalışıp yapamayan erkekler

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    95

Benzer Benceler

Yükleniyor...