Sahip olduğunuz özelliklerden en çok hangisini seviyorsunuz?

İnsanların kendine güvenmesini sağlayan sahip oldukları özellikleridir. Bu özellikler kişinin öz güvenini belirgin kılar ve bunun faydasını hayatının her alanında görür.
Sahip olduğunuz özelliklerden en çok hangisini seviyorsunuz?- Sahip olduğunuz özelliklerden en çok hangisini seviyorsunuz?

1|3
11084

En İyi Kız Görüşü

• Dürüstlüğüm, Dost canlısı olmam, Vicdanım, Merhametliyim, Hayal gücüm, İnatçıyım, Film konusunda uzmanım benden sorulur 😂 Bu kadar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 109

• Gamsızlığımı seviyorum bencilliğim var bir de he bi’de şey var manyak olmam.

0|0
    0|0
  • Adalet duygum sevdiğim tek özelliğim.

0|1
    0|0
  • Hırslı oluşum.

0|1
    0|0
  • Merhametim, hayal gücüm ve tatlılığım

0|0
    0|0
    • Merhamet kadar kötü bisey yok bu dünyada insan yaşadıkça anlıyor ne cektiysem ben ona bunu yapamam deyip merhamet göstermekten cektim aklında olsun

• İyi düşünmek iyi yaşamaktır, hayatımda olumsuzluğa yer yok imkan illaki vardır, saygılı biri olmak, dertliyim demem bilirim ki Allah kimseye altından kalkamayacağı dert vermez bilinçliyim, terbiyemi de bozmamak çevremde ne olursa olsun sabırlı olmayı bilmek bu kadar.👍 Yardım severlik de var yaparken mutlu olduğum. 🌼

0|1
    0|0
  • Her ne olursa olsun hiç bişi beni yıkamıyor acılara dayanıklıyım sjjd misal en sevdiğim biri ölürse 2 saat ağlarım sonra gene gülüyorum nedenini bilmiyorum hayat üzülmeye değmeyecek kadar kısa. Tabi zamanla gene acı çekiyorum ama acılarımı umursamayarak hayata devam ediyorum

0|1
    0|1
  • Kendimle barışık olmamı, istediğimi elde etmek için gösterdiğim hırsı, ne kadar üzgün olursam olayım bunu çevreye yansıtmayıp herkese pozitif enerji verdiğim anları seviyorum bunları arada ayırt edemedim🤷🏼‍♀️

0|1
    0|0
  • Şiir okuyuşum o kadar oda insanlar sevdiği için sevdiğim bir özellik yani başka insanlar benim hakkımda güzel düşünüyorsa bende o özelliğimi severim başka insanların duygularına esir gibiyim belki

0|1
    0|0
  • İnatçı oluşum sanırım biri bunun doğrusu bu dediğinde benim dediğim doğru olana kadar uğraşırım ve çok gıcık biriyimdir ama sevdiğim bir özelliğim yok of 🤔

0|1
    0|0
  • Azimliliğimi, kolay pes etmeyişimi, hayata pozitif bakışımı , her koşulda bir şekilde hayattan keyf alışımı , kendime güvenimi seviyorum..

0|1
    0|0
  • Hangi birini sayayım. Kendimi seviyorum ben. Kararlı oluşum, dik duruşum ve her zaman her şeye yetebilmem. Sadece bazıları

0|2
    0|0
  • haksizliga susmam. ve hep birseyleri arastirip ogrenmeyi seviyorum. hayati ogrenmeyi seviyorum

0|2
    0|0
  • Kendimi sevmeyi, çok sevmeyi. Yine de egosuz olmayı. İşte bu kadar.

0|1
    0|0
  • Azimliyim. Başarmayı seviyorum. Yaptığım şeyleri en iyi şekilde yapmayı isterim.

0|1
    0|0
  • Çabuk unutuyorum, unutmak çok keyiflii mükemmell harika birşey iyiyi de kötüyü de..

0|1
    0|0
  • Adaletli oluşumu ne olursa olsun bundan vazgeçmem ve anlayışlıyımdır

1|1
    0|0
  • Zekamı seviyorum sanırım ya. Çoğu zaman salak ayağına yatmam gerekiyor. Bu insanların gerçek yüzünü görmek için inanılmaz bir taktik :)

0|0
    0|0
  • Sosyalim mutsuz insanları neşelendirme gibi bir yeteneğim var. Herşeyden önce çabuk affediyorum bazen saf ve salak gibi hissetsemde kıyamıyorum insanlara

0|0
    0|0
  • Anlayışlı olabilmem kendi kendime hosuma gidiyor nedense ne kadar tatlış bir hanımın diyorum 😄

0|1
    0|0
  • Çok iyi niyetli temiz kalpli bir insanım ve sevdiğim insanlar için her türlü mücadeyi kazanacak kadar da güçlüyüm.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    89

Erkekler Ne Diyor 83

• Sevilecek bir özelliğimin olduğunu düşünmüyorum. :):

0|1
    0|0
  • Asla pes etmeyen biriyim. Şansımı sonuna kadar zorlarım. Bende umut hiç bitmez.

0|1
    0|0
  • Merhametime, adaletime, insanlara verdiğim güvene, saygı duyulan bir insan olmama daime şükrediyorum... varsız tipsiz olayım, ben kendi benliğime hayranım ya, kâfi...

0|0
    0|0
  • Çok kişinin pis işlerine şahit oldum. Hiçkimseye birşey demedim semtimin özelliklede akrabalarımın kara kutusu gibiyim

0|0
    0|0
  • Sahip olmadığım ama sahip olmak üzere olduğumu... Misal İtalyancaya başladım. Bunu seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Yıldızım çok yüksek olmasına rağmen çok duygusal bir insanım...

0|0
    0|0
  • Çok çalışkan olmamı yoğun işim var üstelik karlı da o yüzden 2 haftada bir gün izin yapıyorum

0|0
    0|0
  • Dürüstlüğüm ve samimi olduğum insanlara gösterdiğim neşem.

0|0
    0|0
  • Tarihe olan düşkünlüğüm ve merakım ikisinide seviyorum 👍

0|0
    0|0
  • Sayısal zekam oldukça yüksek ve uzun süre koşabiliyorum en son 9 km koştum

0|0
    0|0
  • Başlı başına seviyorum kendimi ben. Nadir bulunan bir cinsim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hiç bir özelliğim yok. Müzik dışında mecburen o tarafımı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Titizlik canım sıkılınca kendimi temizliğe veriyorum abi iyi oluyor :)

0|0
    0|0
  • Hirsli, mucadeleci zorluklarla yaşamayı bir felsefe olara benimsemis

0|0
    0|0
  • İyi niyetimi merhatimi çok seviyorum beni ben yaban bunlar

0|0
    0|0
  • Bütün sorunlara bir çare üretebildiğim özelliğimi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Pratik zeka

0|1
    0|0
  • Mantığım bu beni alt edilemez yapıyor.

0|1
    0|0
  • İkna kabiliyetim :)

0|1
    0|0
  • kararlılık

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    63

Benzer Benceler

Yükleniyor...