İpe sapa gelmez fikirlerin el üstünde tutulması, sizin şahane fikirlerinizin ise geri plana atılması durumunda ne hissediyorsunuz?

-Başkalarının ipe sapa gelmez fikirlerinin el üstünde tutulduğu ve sizin takdire şayan fikirlerinizin ise geri plana atıldığı durumlar oldu mu? Peki bu durum neydi ve size neler hissettirdi?
İpe sapa gelmez fikirlerin el üstünde tutulması, sizin şahane fikirlerinizin ise geri plana atılması durumunda ne hissediyorsunuz?#BirTutamAşkk #NeHissediyorsun

1|1
823

En İyi Erkek Görüşü

• komutan dedi bir fikri icadı olan var mı. 1500 kişinin içinden kalktım ve dedim'ki BEN dedi Dupher söyle oğlum. komutanım her yerde çöp var
    buna çözüm buldum. dedi dinliyorum. komutanım dedim öyle bir çöp kutu üreteceğiz'ki üstünde bir ekran olacak ve ekranda'da bir kadın ve çöp attıkça kadın soyunacak. yani çöpün ağırlığına göre kadın soyunacak. komutan durdu bir meltem esti ve şunu söyledi evlat biz o çöp kutusunu getirsek bu adamlar kışlayı kompile geri dönüşüme gönderir dedi ve olmadı.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir şey yaşamadım ama yaşasam onları umursamazdım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• bu durumda ne hissederim
    bir daha o kişilere fikir beyan etmem
    dahası kendimi geriye çekerim..

1|0
    0|0
  • Daha çok kamçılıyor bu durum beni.

1|1
    0|0
  • Her fikrimi kendim uygularım.

1|0
    0|0
  • Bu ülke neden gelişmedi belli diyorum. asdfgh Yav ne diyeceğim kankası olan daha çok artı oy aldığı bir platformlar varken gerçek hayatta ise dayısı olan yükseliyor diyorum işte.

1|0
    0|0
  • Genelde fikrimi söylerim dinlemezler, kendi bildiklerini yaparlar. Bir müddet sonra cuvallarlar, benim sozume gelirler. Içimden, bazende yüzlerine;onum, ardim, sagim, solum, SALAK kaynıyor derim.

1|0
    0|0
  • Ks deki fenomen etiketli üyelerin saçma sorularının otomatik vitrine çıkıp gerçek soruların yerini işgal etmesi gibi mi 😀

1|1
    0|0
  • Çok da mikimde diyorum ve mekandan sigaramı yakarak ayrılıyorum.

2|0
    0|0
  • Adaletsizliğin varlığını iliklerime kadar hissettim , haklının hakkını alacağı günler gelir umarım

1|0
    0|0
  • Böyle bir şey yaşamadım. Ama deneyin görün diyorum.

1|0
    0|0
  • hayatımın özeti işte: şımarık berkecanların saçmalıkları benim tutarlı fikirlerime göre hep öncelikle tercih edilmiştir zalim kadın ırkı tarafından...

0|0
    0|0
  • Çok yaşadım artık takmıyorum.

1|0
    0|0
  • sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Moralim bozuluyor.

1|1
    0|0
  • Hepsi aynı sorun yok

1|0
    0|0
  • Koy göte gitsin derim😂

1|0
    0|0
  • fikirler ölmemeli.

1|0
    0|0
  • Biraz burukluk

1|0
    0|0
  • karşımdaki kişinin nasıl aptal biri oldunu.)

1|0
    0|0
  • hep öyle oluyor..

1|0
    0|0
  • Yıkılıyorum :))
    #Günaydın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Zoruma gider

1|0
    0|0
  • İşte o ortam tam da bana ait olmayan ortamdır ve kayıp olarak görmem bu durumu 😊

1|0
    0|0
  • Ben o fikirlerle yaşıyorum ve bir gün olacağını umuyorum.😌

1|0
    0|0
  • Böyle hissederim:🙄😒😞😠

2|0
    0|0
  • Sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Üzülüyorum tabii ki kendileri kaybeder.

1|0
    0|0
  • Yıkılıyorm

1|0
    0|0
Yükleniyor...