Dinlediği müzik tarzı, bir insanın karakterini anlamamıza yardımcı olur mu?

Dinlediği müzik tarzı bir insanın karakterini anlamamıza yardımcı olur mu?

0|5
88100

En İyi Erkek Görüşü

• Karakterini zor anlarsın ama sosyoekonomik profili tahmin edebilirsin bir ihtimal, yani caz dinleyenle arabesk dinleyen aynı profilde pek olmuyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle. ama sadece karakterle sinirlanmamali o anki duygusu morali de etkilidir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 99

• Her telden dinliyom ben :) napim yani nasil temin edilecek

1|0
    0|0
  • Pek zannetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Her tarz dinliyorum, anlayabilecek varmı?

1|0
    0|0
  • % 100 olmasa da yardımcı olur.

1|0
    0|0
  • Elbette.

1|0
    0|0
  • Bence tam anlamiyla olmasada buyuk olcude olur tabi özenti degilde tuttkuyla dinliyorsa o tarzi mutlaka hayatina yansitir o tarzin bir ideolojisi varsa zamanla o ideolojiyi de benimser ama tekrar ediyorum ozenti degilde tutkuyla dinliyorsa

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hayır müzik zevk ve tarz meselesi olan birşeydir ve kişilerin karakterini ya da duygularını yansıtamaz.

1|0
    0|0
  • ruh halimi tahmin edin hadi :D

https://www.youtube.com/watch?v=NRtqDGP1KZc

1|0
    0|0
  • Kısmen...

Sürekli pop dinleyen birinin laç ladeh kırıldı sarhoş gönlümde demesi hayırdır? diye sormaya sebeb.

1|0
    0|0
  • Müziğe falan bakmamıza gerek yok ben herkesin karaktersiz olduğu konusunda hepsine kefilim.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle, mesela arabesk dinleyenler tiplerden uzak duruyorum ben.

1|0
    0|0
  • Hande yener ve onun tarzında müzik dinleyen insanlardan hoşlanmıyorum. Prensip meselesi

1|0
    0|0
  • Olabilir. Fantağzi müzik dinleyenler eziktir mesela.
    "Nikahına beni çağır sevgilim" ne lan?

1|0
    0|0
  • Seçimi hep ayni tarzsa evet.
    Klasik muzik dinliyorsa melankolik ya da degisken ruh halli.
    Jazz dinliyorsa kacirma😀

1|0
    0|0
  • Karakter konusunda değil ancak o anki ruh hali hakkında çok çok az fikir verebilir.

1|0
    0|0
  • Alakası yok, ben mesela genelde müzik dinleyen biri değilim ama neşeli biriyim.

1|0
    0|0
  • "Bir kızın en sevdiği sarkıyı iyi dinleyin, çünkü orada tüm söylemeye korktuğu şeyler gizlidir. demiş Kulin.
    Yani yardımcı lur.

1|0
    0|0
  • Ruh halime göre müzik tarzı değişir. Nasıl bir manyaksam artık.. 😕

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    79

Kızlar Ne Diyor 87

• Yardımcı olabilir.

1|0
    0|0
  • Her şeye böyle etiket yapıştırılmaz ki. Rock dinler siyah giyinir korkun bundan. Yok bu türkü dinler Anadolu’nun bağrından kopmuş sevin bunu. Yok bu bilmem ecnebice dili. Belki bana küfrediyor dinlemeyem. Ohooo😄😄

1|0
    0|0
  • Evet ama bazı insanlar mutsuzken mutlu olmak için tempo lu şarkılar dinleyebiliyor yani anlamak biraz zor

1|0
    0|0
  • evet, olur. çünkü genellikle aynı tarzda müzik dinleyen insanlarla düşüncelerimiz genelde yakın olur.(bana göre)

1|0
    0|0
  • Olur ewet insan hosuna giden seyleri onu iyi hissttiricek desarj edecek seyleri dinler bu da bir ipucu ewet😀

1|0
    0|0
  • Bence olmaz. Kulağıma hoş gelirse rap de dinleyen biriyim. Normal de rap sevmem ve dinleyenleride keko bulurum. Ama öyle olmuyormuş iste

1|0
    0|0
  • Taverna müziklerini çok seviyorum ne yani ruhum içici mi şimdi 😊

1|0
    0|0
  • Evet, katılıyorum. Şöyle ki, hareketli müzikte eğlenceli ve enerjik biri olduğunu anlarsın mesela.

1|0
    0|0
  • Her tarz müzik dinliyorum bunlardan karakterim pek anlaşılmaz

1|0
    0|0
  • Hayir olamaz sonuçta kişilerin ruh haliyle duygulariyla alakali bir durum bu

1|0
    0|0
  • Sadece ruh halini anlarız. Karakter olarak anlamak zor.

1|1
    0|0
    • Tam bende bunu yazacaktım ruh halini kesinlikle anlarsın karakter davranuslar ve fikirler ile ortaya çıkar

• Klasik dinlerim pop dinlerim rock dinlerim tür sanat dinlerim hadi tespit et beni

1|0
    0|0
  • Olmaz bence. En azından benim için her modda her tür müziği dinlerim

1|0
    0|0
  • İzmir kordonda takılan çocuk arabesk dinlemez mesela

1|0
    0|0
  • Doğrudan onu özetler. Bu yüzdendir belki, hiç pop seven arkadaşım yok, olamaz da.

1|0
    0|0
  • bence yardımcı olamaz çünkü ya o an ki ruh halinin etkisiyle uzun hava müzik dinliyosa dklgjdfklgd

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olur.. cem adrian dinleyenlerin kafasinin icinde bir deprem vardr her zmn

1|0
    0|0
  • İnsandan insana değişir ama çoğunlukla bence anlaşılırm

1|0
    0|0
  • Olur.. Bu yüzden müzik listemi hep boş saklarım.. Birinin dinlemesini istemem..

1|0
    0|0
  • Evet ipucu verebilir. En azından fikir yürütülebilir.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    67

Benzer Benceler

Yükleniyor...