Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?

Sonucu şimdiden merak ediyorum. Görüşünü paylaşan herkese şimdiden teşekkürler :)
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Alışverişi abartmak
    A seç
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Çocuk gibi davranmak
    B seç
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Kavgaya yatkın, argo ve küfürlü konuşma
    C seç
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Aşırı makyaj ve süslenme
    D seç
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Diğer insanları hor görmek ve aşağılamak
    E seç
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Aşırı bağımlı davranışlar
    F seç
  • Evettt baylar bu anketim daha çok sizin görüşlerinize yönelik !Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?Dedikodu yapmak (bu konuda erkekler de fena sayılmaz :))
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|4
127315

En İyi Erkek Görüşü

• dedikodununda artık gıkını çıkarıyor bana kadın narin geliyor güzel bir çiçeği hatırlatıyor sigara içince bel altı küfür edince o güzel gibi gelen çiçek gözümde dikene dönüşüyor ben makyajı sevmiyorum bakımlı olmak ayrı doğal yüzüde bozmasın makyaj güzel olmak için yapılıyor ama bir güzel kız görmüştüm doğal hali beni büyüledi resmen makyaj sürünce güzeliği örtüyor biri güzelse makyaj yapmasına gerek yok güzel değilse makyajda onu kurtaramaz bide geneli egolu öyle böyle değil yabancı kadınlar öyle değil çok mütavaziler burdakiler her an patlayacak bomba gibiler hep manalı manalı cümleler neden doğrudan konuşmazlar sen odunsun der tamam bana odun dedin ama ne için onu söyle kesinlikle söylemez bu beni çıldırtıyor seviyorsan seviyorum de sevmesemde rencide etmemki geneli fakirleri garipleri dışlar hor görür böyle birinin yanında hayata duramam der

4|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • yabanci kadinlar hic kufur etmiyo yani 😂

• Züleyha gibi bir kadına kötü davranamamki kabada konuşamam öyle kadın görmedim o apayrı bir kadın hz yusuf da zaten öyle bir kadını hakkediyor belkide ben çok iyi biri değilim belki ondan denk gelmiyor

• Gerçi hz hasan çok iyidi karısı onu zehirleyip kötü kalpli yezidle evlendi

En İyi Kız Görüşü

• Ortam yapmak için farklı bir kişiliğe bürünenler kendisi gibi olmayanlar , dikkat çekmek için değişik hareket yapanlar, makyajı bokunu çıkarana kadar yapanlar, kendilerinde olmayan bişeyi başkasında görünce kıskanıp iftira bile atanlar, sadece havalı göründüğünü zannettiği için sigara içenler , adam akıllı karşı karşıya bir konu konuşulamayanlar herşeyi dalgaya vuranlar , kibirli kadınlar, ve de herşeyi kavgayla halletmeyi düşünenler

5|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 314

• -Pis Kokanlar..
    -Sapsarı Dişler..
    - 450 watt ile Güçlendirilmiş Saçlar..
    - Tırnak uzatıp nitekim #Mikrop besleyenler.
    - Kozmetik Sponsoru Kadınlar..
    - Pantolon, Bluz, Tişört vs. giysilerin içerisine özel müdahaleler ile girenler.
    Benden uzak olsunlar...

2|0
    0|0
  • "off snne be slk"

Not : Yeterli bir açıklama olmuştur umarım.

1|0
    0|0
  • Dünyadaki tek güzel kız kendisiymiş gibi davranan, çocuk gibi hareketler yapan, birşeyleri çok ve sürekli abartan, herşeyi kendi bilen ve kendinden başka insanları özellikle erkekleri bir hiç gibi gören, sözünün arkasında durmayan, en ufak birşeyde kavga çıkaran, bir iki bira içince kendini kaybedip ne dediğini bilmeyen, herşeyi karşısındakinden bekleyen, sürekli yiyen, kendine bakmayan, makyajı duvar boyası gibi yapan, çok fazla dizilere düşkün olan, dedikodu konusunda master-gıybet konusunda doktorasını tamamlayan, telefon vb. cihazların duvar kağıdına kendisini koyan yani megolaman olan, söylenen şeylere kulak asmayıp kendi bildiğini yapmaktan vazgeçmeyip başına birşey gelince "hepinisten nefrlyet ediyom" diyen, şeytanlık-fesatlık-yalan ve oyun oynama konularında sınır tanımayan, her erkeğe "abaza, yavşak" muamelesi yapan, sevgilisinin kankası ile yatan, ciddi anlamda açık seçik giyinipte erkeklerin zayıf nef'slerine hitap edip söz konusu sözlü taciz bile olduğunda "ay ben çıplak bile gezerim, kimse karışamaz ayol." diyen, sevgilisine dokundurmayıp eski sevgilisiyle sabahlara kadar takılan, 40 yaşında bile Tweety baskılı tişört giyen, hamburgercilerde ve kahvecilerde saatlerce laklak yapan, aş beğenmeyen, iş beğenmeyen, karşısındaki kişi istediği gibi olmayınca onu çöpe atan, henüz ergenliğinden çıkamayıp abuk subuk hareketler yapan, çok aşırı küfürlü konuşupta özünde sahtekâr olan, kimseyi olduğu gibi kabul etmeyen, yolda yürürken başka kadınlara onlara öldürecekmiş gibi bakan, toplu taşımada yüksek sesle konuşan ve haykıra haykıra gülen, toplumda hep kendisini haklı ve üstün gören, asla ne olursa olsun suçunu kabullenmeyen, tarihini gelmişini geçmişini bilmeden hareket eden, ataya erkile saygısı olmayan, erkekleri küçümseyen ve aşağılık birşey gibi gören, kapasitesine bakmadan boyundan büyük işlere kalkışan, ortamlarda fitne fesat çıkaran, paraya tapan, sevgilisi olan insanları kıskanıp onları birbirinden ayırmak için elinden geleni yapan kızdan tiksiniyorum.

1|0
    0|0
  • Insan icinde catir cutur gegirmesi ve osurmasi benim gozumde bitiriyor kadin yaradilis itibariyle zariftir zerafetine golge dusurecek her harekettten kacinmali bence

1|0
    0|0
    • Evet haklısınız bence de kadınlar zarif olmalı ve erkekler de ona göre davranmalılar tabi ki.. :) görüşünüz için teşekkürler.

• Erkeklere de her firsatta laf sokun 😆😆😆 saka bir yana ben elimden geldigince oyle davranmaya calisiyom

• Ayrıcalık tanınmasının hakkı olduğunu düşünmesi , aşırı derecede hakaretli konuşması, konuşmasındaki bozukluk Türkçeyi katlediyor oluşu, dekoltenin nedemek olduğunu bilmeyenler, vucud duruşunda bozukluk olanlar, sayılır daha çokta başta problem merakının olmaması , araştırmacı olmaması , tek bir açıdan bakmak istemesi

2|0
    0|0
  • İki yüzlülük, aşırı kıskançlık ve önü alınmaz yüksek egolu olması.. Aman bu tipler mümkünse hiç civarımda dahi olmasın.

2|1
    0|0
  • Alış veriş ve kavga arasında kaldım.

Ne alacağını bilmeli insan. Bir türlü sevemiyorum öyle saçma şeyler alan tipleri.

Kavga konusu ise çok daha ironik. Kadın dediğin osmanlı kadını gibi olacak. Kavga mı edecek, lafını söyler çeker gidersin arkadaş. ne gerek var mahalle ağzıyla kavgaya.

1|0
    0|0
  • Kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp insanları aşağılayan kimseyi görmedim gördüğüm yerde cinsiyet ayrımı yapmadan çiğneyip geçiyorum göremem dolayısıyla neyi istemiyorsa ona zorla onu yapmaktan zevk duyarım...

1|0
    0|0
  • bitanesini seçsem diğeri daha ağır basıyo bunlar komple bir paket oluyo genelde 2 3 farklı opsiyonlu :D

2|0
    0|0
  • Diğer insanları hor görme ve aşağılama en iticisi.
    Kavgaya yatkın olursa da çekilmez.
    Aşırı makyaj iğrenç duruyor.
    Alışverişi abartmak da çeşitli sorunlar doğurabilir.
    Yalnızlık en iyisi ya.

1|0
    0|0
  • Fok balığı gibi konuşmaları yürürken ayna gördüler mi orasına burasına bakmaları yanında bayan varken aşırı erkeği kesmeleri iş koymaları kinci ve yırtık olmaları daha çok varda bukadar yeter sanirim

1|0
    0|0
  • Keşke şıkları ayrı ayrı değilde tek bir başlık altında toplasaydın çünkü saydığın tiplerin çoğundan nefret ediyorum hele böyle burnu iki karış havada üstten üstten konuşuyor ya burnunun üstüne ymruğu vurunca foşul foşul kan akıtacaksın !

1|0
    3|0
  • Yalan soylemek, asiri derecede gereksiz ego duskunu, gorgusuzce davranmak, abartili sekilde makyaj yapmak, kufurlu ve argo konusmak bir kizin itici sayilabilmesi icin yeterli sebepler oldugunu dusunuyorum...

1|0
    0|0
  • Küfürlü konuşmalar gerçekten hiç yakışmıyor. İkinci olarak da, çocuksu konuşma tarzına sahip kadınlar antipatik ve aptal gelir.

1|0
    0|0
  • Herşeyin en iyisini ben bilirim deyip ukala takılan ama dünyadan ve hayattan bihaber ablalar delirtiyor beni! Alışveriş, bekletme, dedikodu, naz özel günler vs. bunlar kadının doğal hakları :D

1|0
    0|0
  • çok konuşuyorlar bıdı bıdı 2 si tripleri nazları niyazları çekilmiyor ruh halleri dalgalı kur en çok ayar olduğum yer burası ulan birde tutarlı olun ne var arkadaş :/ ..

1|0
    0|0
  • bişey sorduğumda veya dediğimde hıı demeleri beni tahrik ediyo

1|0
    0|0
  • Her seye katlanilir da sunlara katlanilmaz, pis, bakimsiz, yolda yururken sigara icmesi, agzini acarak sakiz cignemeleri, asiri makyaj ve evet yerli yersiz cocuk gibi davranislar

1|0
    0|0
  • Dedikodu yapmak be milletin arkasından konuşuyorlar ona birşey demiyorum yok cem sevgilisinden ayrılmış bana bakarmı çıkalımmı çok hoş şu çocuk biz burda kazmamıyız be :D

1|0
    0|0
  • Çirkin ve ya hoşuna gitmeyen birine karşı kırıcı konuşmaları

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    294

Kızlar Ne Diyor 126

• Gayet acık bir yorum bence 😅😅😅

2|0
    0|0
  • Aa burda ben de varmışım mutlu mu olsam üzülsem mi bilemedim neyse en azından çok üstümde durulmamış😂😂😂

2|1
    0|0
  • Hepsi ama oyumu argo ve küfürlü konuşmak olarak kullandım bu şıklardan ayrı olarak gösteriş meraklısı ve kendini beğenmiş tavırlar..

1|1
    0|0
  • Küfür ne erkeğe ne kadına yakışır, şimdiki gençlik ise küfür etmek marifetmiş gibi yetişiyor haliyle kızlarda havalı göründüklerini zannediyorlar halbuki o kadar acınası halde olduklarından haberleri bile yok.

1|0
    0|0
  • Ya bazı kadınlar toplum formlarına adapte olup ay şu kusurum var ay bu kusurum diye ortalıkta gezinip sadece karşı cinse önem veriyolar arkadaşlarım yapmayın bunu cinsel obje değilsiniz hiçbirimiz birer Barbie Bebek olmak zorunda değiliz tarih kitapları hadidleri kardashianları değil madam crueyi yazdı

1|0
    0|0
  • Baskalarini asagilamalari ve kavgaci olmalari hic bir insanda sevmedigim ozellik kadin ya da erkek farketmez iyimser guler yuzlu vr sicak kanli olmali

2|1
    0|0
  • Küfür, kıskanç, egolu, hor görmek ve aşağılamak bebek gibi konuşmaları birbirlerini çekemeyen erkek muhabbeti yapan yapmacık davranan kadınlar çok itici.

1|1
    0|0
  • Her erkeğe potansiyel sevgilisi gibi davranan abazan gevşek kızlar

3|2
    0|0
  • Ahlaksız olmaları bu saydıklarının hepsini içine alıyor zatn

1|2
    0|0
  • Aşırı bağımlı davranışlar, hor görme aşağılama çocuk gibi davranma aşırı makyaj en nefret ettiğim küfür etmek ve özellikle erkek gibi davranmak😑😑

1|0
    0|0
  • Sokakta bağırarak Konuşmaları , sokakta sakız çiğneyip patlatmaları ( yapanlar sadece )

1|0
    0|0
  • Kesinlikle cocuk gibi davranmak miy miy harektler ayrica bence kufur etmek ve argo konusmak kadinada erkegede ikisinede yqkismiyor

1|0
    0|0
  • Kendini , çok biliyo sananlar bence çok iticiler herşeyi bildiklerini sanarlar ama ne olduklarını bilmezler 😒

1|0
    0|0
  • Kendini beğenen başkalarını hor gören ve ayrıca uluorta küfür eden kızları bnde sevmiyorum iğrençler 👊

2|1
    0|0
  • Ağzını yaya yaya konuşması
    Birde bebek gibi konuşanlae var ya ağzına spatula ile vurasım var

2|2
    0|0
  • Bebek gibi konusmalar 😏 gelioooorum taaam mii yhaaa😥

1|2
    0|0
  • Cak cak sakız yiyici bakışlar erkeksi cümleler argo türkçe

1|1
    0|0
  • Kesinliklee erkek gibi konusan kizlar kadar iticisi yok he bide 10 kelimesinden 9 unda kufur edenlerden

1|1
    0|0
    • Erkek gibi küfür argo ne zaman erkekleşmis acaba normalleştirmeyin küfür argo erkeğede yakısmıyor normalleştirmeyin

• Kufur argi erkege ait degil farkindaysan erkek gibi konusan kizlar dedim (aga haci abi mudur ustad vs)

• Sadece kadinlarda degilde erkeklerde de var. Yüzüne canım canım arkandan canin çıksın diyenleri çok itici gördüğüm an r yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Abartılı makyaj bebeksi konuşmak ve diğer insanları aşağılamak

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    106

Benzer Benceler

Yükleniyor...