Kadınlarda en itici bulduğunuz davranış nedir?

Sonucu şimdiden merak ediyorum. Görüşünü paylaşan herkese şimdiden teşekkürler :)

• Alışverişi abartmak
    A seç
  • Çocuk gibi davranmak
    B seç
  • Kavgaya yatkın, argo ve küfürlü konuşma
    C seç
  • Aşırı makyaj ve süslenme
    D seç
  • Diğer insanları hor görmek ve aşağılamak
    E seç
  • Aşırı bağımlı davranışlar
    F seç
  • Dedikodu yapmak (bu konuda erkekler de fena sayılmaz :))
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|4
125310

En İyi Erkek Görüşü

• dedikodununda artık gıkını çıkarıyor bana kadın narin geliyor güzel bir çiçeği hatırlatıyor sigara içince bel altı küfür edince o güzel gibi gelen çiçek gözümde dikene dönüşüyor ben makyajı sevmiyorum bakımlı olmak ayrı doğal yüzüde bozmasın makyaj güzel olmak için yapılıyor ama bir güzel kız görmüştüm doğal hali beni büyüledi resmen makyaj sürünce güzeliği örtüyor biri güzelse makyaj yapmasına gerek yok güzel değilse makyajda onu kurtaramaz bide geneli egolu öyle böyle değil yabancı kadınlar öyle değil çok mütavaziler burdakiler her an patlayacak bomba gibiler hep manalı manalı cümleler neden doğrudan konuşmazlar sen odunsun der tamam bana odun dedin ama ne için onu söyle kesinlikle söylemez bu beni çıldırtıyor seviyorsan seviyorum de sevmesemde rencide etmemki geneli fakirleri garipleri dışlar hor görür böyle birinin yanında hayata duramam der

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ortam yapmak için farklı bir kişiliğe bürünenler kendisi gibi olmayanlar , dikkat çekmek için değişik hareket yapanlar, makyajı bokunu çıkarana kadar yapanlar, kendilerinde olmayan bişeyi başkasında görünce kıskanıp iftira bile atanlar, sadece havalı göründüğünü zannettiği için sigara içenler , adam akıllı karşı karşıya bir konu konuşulamayanlar herşeyi dalgaya vuranlar , kibirli kadınlar, ve de herşeyi kavgayla halletmeyi düşünenler

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 309

• -Pis Kokanlar..
    -Sapsarı Dişler..
    - 450 watt ile Güçlendirilmiş Saçlar..
    - Tırnak uzatıp nitekim #Mikrop besleyenler.
    - Kozmetik Sponsoru Kadınlar..
    - Pantolon, Bluz, Tişört vs. giysilerin içerisine özel müdahaleler ile girenler.
    Benden uzak olsunlar...

2|0
    0|0
  • İki yüzlülük, aşırı kıskançlık ve önü alınmaz yüksek egolu olması.. Aman bu tipler mümkünse hiç civarımda dahi olmasın.

1|1
    0|0
  • Ayrıcalık tanınmasının hakkı olduğunu düşünmesi , aşırı derecede hakaretli konuşması, konuşmasındaki bozukluk Türkçeyi katlediyor oluşu, dekoltenin nedemek olduğunu bilmeyenler, vucud duruşunda bozukluk olanlar, sayılır daha çokta başta problem merakının olmaması , araştırmacı olmaması , tek bir açıdan bakmak istemesi

2|0
    0|0
  • İlki ben sana bir lutf'um tavırları.. sonra pislik, gerilimden beslenme huyları, savurganlık, simariklik, görgüsüzlük..

1|0
    0|0
  • Kavga ve küfürcülük.

1|0
    0|0
  • hepsii

1|0
    0|0
  • Alış veriş ve kavga arasında kaldım.

Ne alacağını bilmeli insan. Bir türlü sevemiyorum öyle saçma şeyler alan tipleri.

Kavga konusu ise çok daha ironik. Kadın dediğin osmanlı kadını gibi olacak. Kavga mı edecek, lafını söyler çeker gidersin arkadaş. ne gerek var mahalle ağzıyla kavgaya.

1|0
    0|0
  • Kezbanlık

1|0
    1|0
  • Kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp insanları aşağılayan kimseyi görmedim gördüğüm yerde cinsiyet ayrımı yapmadan çiğneyip geçiyorum göremem dolayısıyla neyi istemiyorsa ona zorla onu yapmaktan zevk duyarım...

1|0
    0|0
  • Küfürlü konuşmalar gerçekten hiç yakışmıyor. İkinci olarak da, çocuksu konuşma tarzına sahip kadınlar antipatik ve aptal gelir.

1|0
    0|0
  • Çocuk gibi davranmak yerine göre eğlenceli olur ama geri kalanlar epey itici
    Sigara en beteridir bence

1|1
    0|0
  • bişey sorduğumda veya dediğimde hıı demeleri beni tahrik ediyo

1|0
    0|0
  • "off snne be slk"

Not : Yeterli bir açıklama olmuştur umarım.

1|0
    0|0
  • Genel olarak iticisiniz.

2|0
    1|0
  • Dünyayı kendi etraflarında dönüyormuş gibi davranmaları. aşırı alıngan olmaları , şaka kaldırmamaları

1|0
    0|0
  • hangisini seçmekte çok kararsız kaldım :D

1|1
    0|0
  • C-B ve E bu üçünü nerdeyse aynı oranda sevmem diğer saydıkların zaten kadınsal hareketler çok takılmamak lazım

1|0
    0|0
  • çok konuşuyorlar bıdı bıdı 2 si tripleri nazları niyazları çekilmiyor ruh halleri dalgalı kur en çok ayar olduğum yer burası ulan birde tutarlı olun ne var arkadaş :/ ..

1|0
    0|0
  • Küfürlü konuşması, hemcinsim de olsa karşı cins de olsa küfür ve argo dolu sözcükler kullanılmasından nefret ederim.

1|0
    0|0
  • bitanesini seçsem diğeri daha ağır basıyo bunlar komple bir paket oluyo genelde 2 3 farklı opsiyonlu :D

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    289

Kızlar Ne Diyor 124

• Ağzını yaya yaya konuşması
    Birde bebek gibi konuşanlae var ya ağzına spatula ile vurasım var

2|2
    0|0
  • Hepsi ama oyumu argo ve küfürlü konuşmak olarak kullandım bu şıklardan ayrı olarak gösteriş meraklısı ve kendini beğenmiş tavırlar..

1|1
    0|0
  • Gayet acık bir yorum bence 😅😅😅

2|0
    0|0
  • Bebek gibi konusmalar 😏 gelioooorum taaam mii yhaaa😥

1|2
    0|0
  • Aa burda ben de varmışım mutlu mu olsam üzülsem mi bilemedim neyse en azından çok üstümde durulmamış😂😂😂

2|1
    0|0
  • Kendini , çok biliyo sananlar bence çok iticiler herşeyi bildiklerini sanarlar ama ne olduklarını bilmezler 😒

1|0
    0|0
  • Sigara ve küfür

1|0
    0|0
  • Aşırı makyaj

1|0
    0|0
  • Bosuna yapilan kiskancliklar

1|1
    0|0
  • Çocuk gibi davranıp çocuk gibi konuşmak

1|0
    0|0
  • Sokak ortasında küfür etmesi

1|1
    0|0
  • Baskalarini asagilamalari ve kavgaci olmalari hic bir insanda sevmedigim ozellik kadin ya da erkek farketmez iyimser guler yuzlu vr sicak kanli olmali

2|1
    0|0
  • Biri değil birden çoğu itici..

1|0
    0|0
  • Argo dedim.

1|1
    0|0
  • Ahlaksız olmaları bu saydıklarının hepsini içine alıyor zatn

1|2
    0|0
  • Kadınlara argo ve küfürü asla yakıştırmıyorum.

1|1
    0|0
  • Küfür

1|4
    0|0
  • Diğer insanları hor görmek ve aşağılamak. Her cinste itici olan bir durum

1|1
    0|0
  • kadına düşman olan kadınlar.

5|1
    0|0
    • 7gün

Yok gayet insancıl bir yapım vardır. Kadın erkek herkese karşı saygılı ve hoşgörülüyümdür. Bu da bir görüş paylaşma metodu. Hem erkeklerin hem kadınların hoş olmayan davranışları var tabiiki. Amacım kadınları kötülemek değil ben de bir bayanım neticede.

• 7gün

yookk yanlış anlama sana demedim bu lafımı öyle hissettirdiysem affola sadece kadında en itici bulduğum huy olduğu için yazmak istedim :)

• 7gün

Aa pardon ben yanlış anladım kusura bakmayın sizde.

• Çocuk gibi davranan 25 30 yaş arası cok igrenc be

2|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    104
Yükleniyor... ;