Neslinin tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?

Neslinin tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?İki Yüzlü
    A seç
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?Cimri
    B seç
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?Vicdansız
    C seç
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?Haset ve Çekememezlik
    D seç
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?Egolu ve Kibirli
    E seç
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?Yalancı
    F seç
  • Nesli tükenmesini istediğiniz insan türü hangisidir?Dolandırıcı
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|4
7852

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi belki daha fazlası ama en çok Etik ahlaksız olduğu halde dincilik oynayanlar.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 77

• Yalancı insanlara Zeus şimşek atsın😒

0|1
    0|0
    • Atsın kömüre çevirsin :D Kışın yakacak olarıak kullanırız insanlığa bir faydaları olur :D Hayırlı cumalar tanrıçam diyeceğim enteresan bir cümle kormuş olacağım ahaha

• Gel hele gel kerpetenle bekliyorum 😂

• Şimdi olmadı bu ama ben senin sağlıklı koşullarda dişlerimi uyuşturarak teker teker nazik bir şekilde çekeceğini düşünerek bu sözleri söylemiştim. Gizli planını dışa vurunca gelmekten vazgeçtim :D En iyisi bu çekim işini uzmanlara bırakalım hem seni de yormak istemem. Seni zamanın çok değerli kıyamam bu zamana eğlenceli bir şekilde geçirmelisin seni en güzel lunaparka götüreyim. Eğlen, coş, bağır ama diş işini işin erbaplarına bırakmalısın :D
      Bu konuyu da çözdüğüme göre yaşasın eğlenceee :D

• Sapık ve sadakatsiz.

0|1
    0|0
  • Cimriliğe hiç tahammülum yok 😁ego desen dozunda olduğu surece sorun yok 🙃fakat lakin ki en önemlilerine geliyoruz ve orada duruyoruz alarm veriyor resmen ❎ diğerleri çok daha tehlikeli ve ve mumkünse nesli tukensin, tukenene kadar da uzak dursunlar ✋

0|1
    0|0
    • İyi ki cömertim :D Evet haklısın :D kabul hepsi ölsün :D hayırlı Cumalar :)

• Amaan sen kal yerinde 😜😜😜

• Tamam olur şimdi yatagima geçtim aslan gibi kukreyerek uyuyacagim benim disimda kimse uyumasin😂

• İki yüzlü insanların asla nesli tükenmez.
    Cimrinin neslide az buçuk tükenebilinir.
    Vicdansız insanların içinde bile azcık vicdan vardır.
    Haset ve çekememezlik her daim devam eder geçmişten bugüne gelen bir şey, bundan sonrada devam eder.
    Ego ve kibirli insanları göz ardı ediyorum.
    Dünyada tek bir doğru olduğu için yalan varlığını birinci sırada sürdürür. Dolandırıcının nesli tükenebilinir.

0|2
    0|0
    • Oldukça etkili açıkladın katılıyorum her sözüne :) Mutlu sabahlar ve hayırlı bir Cuman olsun :)

• Hepsine tahammülüm var da yalana tahammülüm sıfır
    Minik pembe bir yalan bile her şeyi, güveni bitirir. Tükenseler keşke 😊dünyada %90 en az insan yok olur.

0|3
    0|0
  • Sadakatsiz.
    Vefa yoksunu insanlar.
    Sadece kendini düşünen benciller.
    Yetimlerin öksüzlerin hakkıni yiyen pislikler.
    Müslumanları ve dunyadaki diher masumları katleden vicdansız caniler.
    Kadınlara, kiz çocuklarina, erkek çocuklarına tecavuz edern ruh hastası sapıklar.
    Her şeyin cözümünu şiddette görüp kadını döven, üstelik sana aşığım diyip dövüp öldüren gereksizler,
    Organ mafyaları, uyuşturucu çeteleri,. Gençleri mahveden iğenç insanlar

0|1
    0|0
  • Vicdansızı oyladım ama sor bir neden oyladım.:)

Hem Nesli tukenmesin görüp ibret alalım hepsinden belki birimize ibret olur bellimi olur.

Hayırlı cumalar.✋😊

0|1
    0|0
  • Yalan atan insanlarin basini kurekle ezmek parcalamak istiyorum o derece

0|1
    0|0
  • Şu zamanda vicdsnsızlar arttı savaşlar hep çocuklar zarar görüyor acı bir durum onlar önce kalkmalı ortadan

0|1
    0|0
  • Ne oluyorsa vicdansızlık yüzünden olmuyor mu zaten?

1|1
    0|0
  • Hepsi ama eklemek istediğim de var, cesaretsiz sevdiğinin arkasında duramayan!! Vb vb vb bir gidin ya

0|1
    0|0
  • En kötüsüde vicdansızlık bence.. Var olan bir şey düzeltilip telefi edilebilir.. Ama olmayan bir şey yerine konamaz..

0|1
    0|0
  • hepsinin nesli kesilse hayat daha güzel olur, ama bence vicdanını, merhametini kaybeden insanlar bir başka tehlikeli

1|1
    0|0
  • Yalanci, vicdansiz, iki yüzlü, egolu ve kibirli insanlar bu türlerin nesli tükenir inş:))

0|2
    0|0
  • haset ve cekememezlik hersy bu ikkilinin başinin altIndan cikiyo 😂

0|1
    0|0
  • Otobüste bağırarak konuşan üstüne cıyak cıyak sakız çiğneyen o insanların yok olmasını istiyorum...

1|0
    0|0
  • Hepsi kötü aslında kısacası karaktersiz insanlar yok olsunlar

0|1
    0|0
  • İnsanların duygularıyla oynayanlar ve merhametsizler

0|1
    0|0
  • Bir insanda vicdan merhamet yoksa o insandan herşey beklenir. Yalancılık dolandırıcılık herşey. En önemlisi Vicdandır...

0|1
    0|0
  • Vicdansiz insanlar daha korkunc seyler yapabilir diger seceneklerle kiyaslandiginda

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    57

Erkekler Ne Diyor 51

Benzer Benceler

Yükleniyor...