Bir insan gidince kalbine ne olur?

Evet bir hikayenin daha sonuna geldik.

#notimetolose için gitme vakti, kalbini kırdığım veya bilmeden incittiğim kim var ise hepsinden özür diliyorum. Burayı fazla takmayın kalp kırmayın, hepiniz allaha emanet olun belki başka bir hayatta görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Ks' den bir notimetolose geçti o kadar, hadi eyvallah 🙂

0|0
205

En İyi Kız Görüşü

• Yarım/eksik kalır.

İletişimimizi tamamen koparacak olsaydık asla gitmene izin vermezdim ama istediğim zaman sana ulaşabileceğim için gitme kal demeyeceğim. Hoş, kal dememe rağmen yinede gitmekte kararlı olduğun ve direttiğin için kararını hiçbir şekilde değiştiremedim. Başkalarını bilmem ama benim için çok değerli bir insansın. Ve hepte öyle kalacaksın.

Hoşçakal demiyorum, görüşürüz.

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• İyi ki #notimetolose geçti bu siteden :)
    Bana kahvaltı sözünü unutma 😒

0|1
    0|0
  • Allah'a emanet olun.
    Giden , kalbim dediğim bir insansa eğer hep eksik, hep yarım, ağır aksak bir hayata devam etmeye çabalarım sadece , buna da ne kadar yaşamak denirse...

0|1
    0|0
  • Neden gidiyorsun
    O kadar yükselmissin
    Silme hesabini derim
    Geri dönüsün kesin gibi :D

0|1
    0|0
  • Katılaşır...
    Yolun açık olsun bakalım.

0|1
    1|1
  • En İyisini Yapıyorsun.

0|1
    0|0
  • Hoşçakal

0|1
    0|0
  • kimler geçmedi ki

0|1
    0|0
  • Kalbi yarım kalır

0|1
    0|0
  • Güle güle. Her şey için teşekkürler

0|1
    0|0
  • El fatiha ponçik

0|1
    0|0
  • Giderken üzülmüştüm.

0|1
    0|0
  • Biri daha kurtuldu:)

1|1
    0|0
  • Kalbimi tanıyamaz oluyorum.

0|1
    0|0
  • Eyvallah 👋🏻

0|0
    0|0
  • özrünü kabul etmeyenler var

0|0
    0|0
  • Güle güle sanaaaaa yolun açık olsuuun

0|0
    0|0
  • Çok güzel sevebilirdim. Çok güzel sahiplenebilirdim. Yaptım da ama sevme beni dedi. Nefret et benden dedi. Ben hiçbir şeye değmem dedi. Sanki bu kinin, bu nefretin ve duygusuzluğun dünyayı kurtaracakmışçasına inanırmış gibi sök kalbini at dedi.
    Nefret etmedim. O masum sevginin nefrete dönüşmesine asla izin vermedim. İlk gün nasıl sevdiysem aylar sonra da öyle sevdim. Yine de sevgimin nefrete dönüşmesine izin vermediğim için ve bu sevgiyi yalnızca içimde yaşamama rağmen sevgime sadık kalabildiğim için halime şükrettim.
    Etrafıma şöyle bir bakıyorum, seviyor gibi yapanda var, sevip başkası için yarım bırakanda, orda burda ne olduğu bile belli olmayanlarda..
    Ben bu yarım halimle bu sevgiye bir bütün olarak sadık kalabilmeyi başardım.
    Benim vicdanım rahat, gerisini o düşünsün. Kansızlık var galiba, ısınacağını düşündüğü kalplerde üşür.

0|1
    0|0
    • allaha en ıyılerını sana rast getırsın ınsallah efendı bırı olur hayatında senı cok sever

• kırılır

0|1
    0|0
  • Nasıl fenomen olunuyor onu söyle de öyle git

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Selametle git müdür..
    Giden cok bu siralar sanirim buradan.. :/

0|1
    0|0
  • Giden geri gelmek için gidiyor, gelende geri gitmek için geliyor. Arada reser atmak iyidir

0|1
    0|0
  • Durur boş boş.
    Allaha emanet.

0|1
    0|0
  • Güle güle , yolun açık olsun.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...