Kıskanç olmamak için ne yapmam gerekir?

Cok.kiskanc bir insanim bu beni cok sıkıyor kıskanc olmamak icin neyapmam gerekir?

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• Tüketim kıskançlığı o

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• biraz yaş ile alakalı,18-25 arası bende kendimi tutamayıp aptal aptal kıskançlıklar yapıyordum,hemde farkında ola ola,pişmanda oluyordum ama ne bileyim yapıyor işte insan,sonra zamanla oturuyor,hani kıskanç olmamak için bir çaba sarfetmedim,kendiliğinden oturuyor,sendede böyle olur heralde

0|0
    0|0
  • öncelikle şunu düşün "kimse senin düşmanın değil ve yalan söylemiyor"..

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğinden kıskanıyorsun. Kıskanç olmamak için 1 şey yapılmaz yapamazsın. Sipariş üzre olmaz bu işler.

0|0
    0|0
  • becerebilirsen mantıklı düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • boşver, kıskanclık iyidir ama aşırısı zarar

0|0
    0|0
  • seven kıskanır derler ama yetrli sebebin olacak

0|0
    0|0
  • Ulan hiç kıskanılmadım yaa:)benide kıskansanya:)

0|0
    0|0
  • tedavi ol psikoloğa filan git;)

0|0
    0|0
  • Kıskanç olman karşı taraftaki insana ne kadar değer verdiğini belirtir ve karşınızdaki insan daha mutlu olur. Bunun kötü yanı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eger sevgilin varsa ve sevgilin diger kızlarla yakınsa sende git diger erkeklerle konus yakın ol.Sevgilin de kıskanacaktır ve ikinizde bu duruma son vericeksinizdir.

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişinin yaptığı seyleri veya kendisini takmaman gerek bnde ole yapmıstım ama kıskanmak güzel bişi

0|0
    0|0
  • aynen kendimi dövesim geliyorr kıskançlgm yüzünden acı cekiyorum resmn eziyet yaa

0|0
    0|0
    • Aynen malesef

• saklayamayz malesef istemsz oluyo ben bazen yüzümden belli ederim rezl olurum diye baska taraflara bakıyorum biraz gfecene kadr ben herseyi kıskanablrm arkds sevgli başarı D::D

• Buldugun yöntemi banada haber ver..

0|0
    0|0
  • istesen de olamazsın gizli:/

0|0
    0|0
  • bende yaaaa aşırı kıskancımmm ama saklayamıyorum

0|0
    0|0
  • bende aşırı kıskancım bir yöntem yok ama şunu deniyorum bir süredir işeyarıyor...onun face girmiyorum kendi faceimede girmiyorum bu kadar basit işte ve mutluyum :)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...