Aşırı kıskanç sevgiliye nasıl güven verebilirim?

Sevgilim aşırı güvensiz bana karsı, sanki her ortamda onu aldatacakmisim gibi hissediyor, ortami oldukca genis her bulundugum ortamdan beni takip etsin diye arkadaslarini ayarliyor.

Bana karsi cok duyarli gelecek dusundugu bariz ama guven veremiyorum.Guvenini nasil saglayabilirim?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Güven vermeyle kıskançlık yok olmaz.Güvenini yeterli derecede ver ve ona rağmen kıskanıyorsa kendi problemidir.Vede seninle böyle problem yaşarken bir başkası da olsa senin yerinde ona karşıda kıskançlığı devam eder.Bence kendini düzeltmesi gerekir neden neye kıskanç olduğunu ve ne olumsuz sebepler doğabileceğini düşünmesi gerekir.Yoksa aşırı kıskanç bir kişi ile sevgili hatta evlilik hayatta yürümez ister kadın ister erkek olsun aynı durum geçerli.Yani kadın erkeği kıskanıyor,erkek kadını kıskanıyor gibi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Özgüveninin düşük oldugundan emin olabilir, sana karşı özgüveni düşük...

Sana güvenle alakalı değil yani güvenmemekten ziyade korkuları çok fazla oldugu için korku ile hareket ediyor...

Korkularını aşması için korkusunu aşmayı istemesi lazım.. bunu başarabilirsin ama onun izin verdiği kadar...

Ona nasıl güven verebilirim sorusunun cevabı sorumluluklarını yerine getirmektir, bu formül veya iksir gibi birşey değildir.. Artı birşey yapmana gerek yok...

Sorumluluklarını yerine getir, ilgilen, paylaş, konuş, açık sözlü ol...

Ama kendinden de taviz verme, neysen o ol, ona iyi olacağım diye kendini değiştirme sadece ona göre uyum sağla...

Güvenmeyen adam hiçbir türlü güvenmez ve kısıtlar... Ve sen onu neye alıştırırsan öyle ilerler...

0|0
    0|0
  • O degilde profil foton beni bile korkuttu.

0|0
    0|0
  • kaç kaç kaççç

0|0
    0|0
  • koy postayı gitsin onla mı uğraşcan

1|0
    0|0
  • geçmişin sende bıraktığı izleri ne zaman atıp düzgün bir hayata geçmeyi planlıyorsun

ve o adam sana geçmişini ne zaman unutararcak

0|0
    0|0
  • istediği sadakatin tadını bir kere aldı mı geriye dönüp bakmaz ama hep orda olduğunu bilmek ister hakkı bence...

0|0
    0|0
  • kıskanç birine kolay kolay güven sağlıyamazsın kendimden biliyorum :) bana bitmemiş bir aşk göster ki güveneyim.

0|0
    0|0
  • ondan ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tavırlarınla ilgili şüphe çekici bir durum olmadığından emin ol. onun güvenini sarsacak derecede bir hata yapmamaya gayret et. en önemlisi doğal davran tedirgin heyecanlı acabalı değil. bu öneriler bırakamayacak kadar seviyorsan geçerli. zaman alacak şeyler. eğer uğraşacak kadar sevmiyorsan özveride bulunmana gerek yok. kimseye güven vermek zorunda değilsin. bol şans :)

0|0
    0|0
  • konuş önce

bu davranışlarının çok abartılı ve normal olmadığını söyle

aşırı güvensizlik psikolojik bir sorun

tek başınıza halletmeniz zor görünüyor bir uzmandan yardım alabilir

0|0
    0|0
  • Güvenini erkeklerle diyaloğa girmeyerek, telini çok meşgul etmeyerek verebilirsin.

0|0
    0|0
  • kıskançlığı aşırıysa bir hastalıktır.benimki de öle.mesela ben ona söelemedn bir yere gitmem hep annemle giderim.düğünlere konserlere felan gitme der gitmem bir tane bile erkek aarkdşm yok.ama bana yine de güvenmiyor.yani ne yaparsan yap kıskanır.en iisi kendin istediğin gibi yaşa.her halukarda güvenmeyeck valla bak bacım;)

0|0
    0|0
  • saglamıycaksın arkadasım sana guvenmeyen adamı sktr ediceksin bu kadar basit

0|0
    0|0
  • ortaçağ kemeri tak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;