Haksızlıklara olan tepkiniz, sadece kendinize yapılmış olanlarla mı sınırlı?

Haksızlık karşısında tepkinizi gösterebiliyor musunuz?
Haksızlıklara olan tepkiniz, sadece kendinize yapılmış olanlarla mı sınırlı?Başkasına yapılmış bir haksızlıkta da tepkinizi gösteriyor musunuz?

1|0
2323

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Nerede bir yanlış, haksızlık görürsem müdahil olurum. Bir şey değişiyor mu dersen hayır. Ama o içimde oluşan huzuru hiçbir şey oluşturamaz.

0|0
    0|0
  • Aksine kendime yapıldığında pek umursamıyorum ama başkasına olduğunda tepki gösteriyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır, dışarda herhangi bir haksızlığa tepki veririm direk. Ama gerçekten haksızlık olarak görürsem tepki veririm. Kışkırtma yapılarak olmayan.

1|0
    0|0
  • kimse kimsenin hakkını korumaz. zaten korumuyorda görüyoruz ülke olarak. insanlar hikaye anlatıyor kısaca

1|0
    0|0
  • Ne diyor dinimiz haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır haksızlık kime yapılmış olursa olsun farketmez

2|0
    0|0
  • Örnek verecek olursam sadece bana el altından para verip diğer çalışanların hiçbirine ödeme yapmadıkları için konuyu arkadaşlara açtım ve herkesi örgütledim. Sözcü yaptılar beni ama insanoglu çiğ süt emmiş işi bıraktım gittim..

1|0
    0|0
  • Kalben rahatsız olsak ta davranışlarda her zaman bunu dışarı vuramiyorsun. Ters bir tepki ile kavgaya dönüşebilme ihtimali çok fazla.

1|0
    0|0
  • Haklılık veya haksızlık kavramları saçmalıktır.

Güçlü olan kazanır.

1|0
    0|1
    • Güç nedir desem direk para cevabını alırım adım gibi eminim... peki paradan daha güçlü bişey yok mu... veya güçlü kişilerden güçlüsü? Var... o da yukarı bakıpta göremediğindir güç sadece ALLAH'INDIR! Sizin güç zannettiğiniz para veya başka şeyler gelip geçicii :)) bu dünyada güçlü olan kazanmaz... bu dünyada haksızlıkları yiyipte isyan etmiyen kazanır abicim :)
      #ÖzgürPsişik kaçar
      Hade iyi geceler :)

• Hayır değil.
    Bana yapılanlar özeldir. Altından girer üzerinden çıkarım..
    Genele yapılan haksizlik seviyesizlik ve yapıldığı hali ile cevap bulur

1|0
    0|0
  • Hayır degıl. Yerı geldıgınde mevki fark etmez. Tepkımı dıle getırırım. Getırdım.

1|0
    0|0
  • hayır tabiki..
    bencil olmamak lazım..

2|0
    0|0
  • Hayır değil haksızlık her yerde haksızlıktır.

1|0
    0|0
  • Kendime yapılana ve çevremde gördüklerime gereğinden fazla tepki veriyorum

1|0
    0|0
  • Başkalarını da düşünürüm korurum gerekirse

1|0
    0|0
  • Çevreme karşıda duyarlıyım.

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki

1|0
    0|0
  • masaya yumruğumuzu vururuz hayırdır yani. d

1|0
    0|0
  • Sana ne benim hakkımdan diyebiliyorlar

1|0
    0|0
  • Her türlü haksızlığa karşıyım. Gerek meslek gerek de kişilik olarak

1|0
    0|0
  • Herzaman zalimin karşısında, mazlumun yanındayım 👍insanları hor göreni hiç sevmem , sevmedim de..👍

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 23

• Başkasına yapılan haksızlıkta dahil susamam tepki gösteririm. Bazen sonradan bana noluyorsa dediğim de olur ama benim görüş alanıma giriyorsa haksızlık, bitmiştir dalarım :D En basit örnek lisede arkadaş grubumuzda biri diğeri ile saygısızca konuşuyor kavga moduna girmişler. Ben tuttum sen ne biçim konuşuyorsun arkadaşınla ya dedim. Buradan bir azıttık. O arkadaş da benden beter cazgır olduğu için sonunda bir baktım sıralar havada uçuşuyor. Az önce kullandığım sıfatı kendime normalde yakıştırmam. İşler doğal seyrindeyken benden hanım efendisi, sakini, yapıcısı, tatlı dillisi yoktur. Ama baktım karşıdaki o dilden anlamıyor onun dilinden konuşmasını da bilirim yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Hayır, tanıdığım veya tanımadığım fark etmeksizin haksızlık gördüğüm zaman direkt bana yapılmış gibi koyarım tepkimi ortaya.

1|0
    0|0
  • asla haksızlık haksızlıktır banada olsa aynı başkasınada

1|1
    0|0
  • kime yapılsa tepkimi koyarım.

1|0
    0|0
  • kime olursa olsun haksızlık görürsem müdehale ederim

1|0
    0|0
  • Herkese eşit davranılması gerektiğini düşündüğüm ve savunduğumdan, haksızlık kime yapılırsa yapılsın tepkimi gösteriyorum.

1|0
    0|0
  • Haksızlığa asla gelemem türü önemli değil.

1|0
    0|0
  • Başkalarına yapılanlara daha tepkiliyim

1|0
    0|0
  • Fazla tepki gosteriyorum ama sonradan haksızlık yapılan kişiyle haksızlık yapan kişi can ciğer oluyor. Ben kötü oluyorum.

1|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • Kayırdıklarım da var. p

1|0
    0|0
  • Bende bu sivri dil oldukça.
    Asıl susmamın imkanı yok.

1|0
    0|0
  • Hayır karışmam

1|0
    0|0
  • Ben genel de başkasına olan haksızlıklarda ses çıkartıyor kendiminkinde susuyorum.

1|0
    0|0
  • Evet genel olarak hic birine göz yumamam

1|0
    0|0
  • Ben hiç gösteremiyorum tepkimi ve bu yüzden kaybediyorum

1|0
    0|0
  • Arada bir oluyor evet.

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki de kimseye haksızlık yapılmasına karşı tepkisiz kalmam

1|0
    0|0
  • Bugün başkasına yapılan haksızlık, yarın bana yapılır, öyle sessiz kalamam kimse kusura bakmasın!

1|0
    0|0
  • Şahit olduğum haksızlıkları sineye çekemem.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor... ;