İlkokul öğretmenin ismini herkes hatırlar; peki ilkokul öğretmeninin hayatına kattığı en önemli şey sizce nedir?

İlkokul öğretmenin ismini herkes hatırlar; peki ilkokul öğretmeninin hayatına kattığı en önemli şey sizce nedir?Yarın öğretmenler günü.
Öncelikle sitemizde bulunan Öğretmenlerin Öğretmenler gününü kutlarım..
Zor bir meslek öğretmenlik insanları yetiştirmek zor.. Anne babalar bir çocuğunu yetiştirmekte zorlanırken onlar bir anda 30 çocuğa birden yetişebiliyorlar..

Hayatın zor şartlarında evlerinden ayrılıp kar kış demeden köy demeden dağ demeden çocukların sırf eğitimli birey olması için çalışan çabalayan öğretmenlerimizi unutmayalım ve onlara saygı duyalım lütfen

Ve herkes eminim ilkokul öğretmeninin adını hatırlar çünkü ilkokul demek hayata ilk adımı atmak demek. Peki ilk okul öğretmeninizin hayatınıza kattığı en önemli şey nedir
Hangi davranışı sizi etkiledi?
Hayatınıza ne gibi katkıda bulundu...

0|0
2412

En İyi Kız Görüşü

• hemen özet geceyim küffar hacit.
    hiperaaktif bir cocuktum, konsantre bozuklugum vardi birseye 5-10 dakikadan fazla odaklanamiyor dikkatim cok cabuk dagiliyordur.
    kendi defterim bombos dururken etrafimdakilerine defterine odaklanip onu yanlis yapmissi dogrusu su olacak, bun yanlis yazmissin dogrusu bu olacak diye sürekli müdahale ettigim ve diger ögrencilerin de konsantresini bozdugum icin care olarak benim sirami ögretmen masssiyla bitistirip sirtimi sinifa yüzümü ögretmen ve tahtaya dönük bir sekilde oturmami sagladi.
    2 yil boyunca ögretmen ile masasinda karsilikli oturduk, arakama dönmek yasakti ders icinde.
    geriye degil ileriye bakacaksin dedi.
    heh iste tam da bunu katti hayatima geriye degil ileriye bakmak, aynen uyguladim.

saka la uyglayamadim cogu vakit 😢
    ama mesaji aldim sonucta uygulayabilirdim de 😤

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...