Kendi kendinize yetebilen biri misiniz?

Bana göre kendi kendine yetebilen birey olmak son derece önemli. Çünkü yanımızda her zaman sevdiklerimiz olmayabilir. Onların olmayacağı zamanlar mutlaka olmuştur ve şüphesiz ileride de olacaktır. Yani insan yeri geldiğinde kendince meşgul olabilecek şeyler belirleyip başkalarına da ihtiyaç duymadan kaliteli vakit geçirebilmeli.

Bu bağlamda kendi kendime yetebilen biri olduğumu söyleyebilirim. Peki siz de kendi kendinize yetebilen biri misiniz, yoksa vaktinizi daima bir başkasıyla değerlendirmeye ihtiyaç duyar mısınız?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kendine yetebilmek, güçlü bir kişiliğin göstergesidir. Kendi kendime yetebilecek kadar güçlüyüm. Ama güçlü olmak için yalnızlaştırmamalıyız kendimizi. Hayatımızda bize değer veren insanlara yer vermeliyiz. Diye düşünüyorum.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öyle olmak zorundayım evet

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Artık kendi kendime yetemiyorum

0|1
    0|0
  • Yalnızlık hep tercihim olmuştur..

1|1
    0|0
  • Kesinlikle kendi kendime her yönden yetiyorum. Ben sevgilimsiz ya da cevremdekilersiz yaşayamam demem. Yaşarımda onlarla daha bir güzel yaşıyorum sadece...

0|1
    0|0
  • Kendi kendime yetemediğim zamanlar olmuyor değil hani ama genel anlamda kendime yetebildiğim söylenilebilir.

0|1
    0|0
  • yetebılırım.

0|1
    0|0
  • Kendi kendime yetiyorum da artıyorum bile
    Kendimi bu şekil yetiştirdim

0|1
    0|0
  • Herzaman kendi kendine yetebilen bir insan oldum. Kendimle vakit geçirmeyi seviyorum. Tek başıma hertürlü şeyi yaparım. Yinede etrafta insanların olması iyi oluyor. Bazen lazım oluyorlar.

0|2
    0|0
  • Tabiki. Başkalarına muhtaç olmamak yalnızlığımla barışık olmak uzun zaman sonra elde ettiğim şeylerden biri

0|1
    0|0
  • Biraz gururlu bir yapim var yardim almayi pek sevmem kendi kendime yaparim yapamazsam da cok da uzulmem...23 yildir idare ettim iste

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kendi kendime yetiyorum kendim ile vakit geçirmek bana zevk veriyor tek basıma yürüyüşe alışverişe yemeğe çıkan biriyim özellikle sabahları kahvaltı hazırlarım kendime özene bezene ve aynaya bakıp seni çok seviyorum derim insan tek başına birşeyler yapabilmeli

0|1
    0|0
  • çok şükür kendı kendıme yetıyorum

0|2
    0|0
  • Ben öyleyim Annemi kaybettikten sonra yalnız kalmak istedim uzaklaştım insanlardan bu bende bağımlılık oldu yalnız başıma mutlu mesut yaşarım kimse olmasın yanımda zaten kim gelse itiyorum hayatımdan o da ayrı konu

0|2
    0|0
  • Genelde evet

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|1
  • Hayie

0|1
    0|1
  • Fazlasıyla

0|1
    0|0
  • Yetebilirim.

1|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Artarım bile

0|1
    0|0
  • Hayır :(

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 8

• Temel ihtiyaçları karşılamak dışında sadece yürürüm.. Sıkıklık ile çok iyi dostuz...

0|1
    0|0
  • Tam olarak degil. Bazen yetemiyor insan

0|1
    0|0
  • 13 senedir tek yaşıyorum..
    fazlasıyla yetiyorum..

0|1
    0|0
  • Yalnızlıģı hiç sevmem.

0|1
    0|0