Negatif zihinle, pozitif yaşam sürdürülebilir mi? Düşünce tarzının hayatımızı etkilediğine inanıyor musunuz?

Sürekli karamsar düşünen birinin hayatı iyi yönde gelişebilir mi? Genel olarak, istisnaları söylemezseniz sevinirim. 😑
Negatif zihinle, pozitif yaşam sürdürülebilir mi? Düşünce tarzının hayatımızı etkilediğine inanıyor musunuz?İyi-kötü düşüncelerin hayatımızı etkilediğine inanıyor musunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dışarıdan bakanlara göre iyi bir hayatım var.
    Aşırı derecede olumsuz biriyim. Hatta benim ile konuşanlara sor "Bu çocuk nasıl yaşıyor hala şaşıyorum" diyebilirler.
    Lakin hiç kötü bir hayatım olmadı, varsayım ve kötümser düşüncelere hiç kapılmadım.
    Üretebiliyorum, ama kontrolde edebiliyorum. Şimdi nasıl bir zihne sahip oluyor?
    Negatif mi kontrolcü mü?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Negatif zihin negatif sonuçlar doğurur. Arada poztif ile karşılanılsa da en fazla negatif sonuç alınır. Ama hep pozitif umut ettim olmadı hissi verir. Ya da veriyor bana öyle geliyor. Polyanna olmak bunu gerektirir😇😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Iki negatif durumu birbiri ile carpistirirsan pozitif bir hayat elde edebilirsin.. Boylece negatif durumlari da yok etmis olursun.. Olumsuzlugu olumluya cevirebilme yetenegi..

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/d7DgXp.png mutlu yaşamın sırrı bu karikatürde. d

1|0
    0|0
  • Hayatınızda negatif düşünceye mümkün mertebe yer vermeyin. Bakış açınızı pozitif yönde değiştirmeye ve geliştirmeye çalışın. Yapamıyorsanız en azından çevreniz tarafından negatif bakış açınızdan ötürü çok itici olduğunuzu ara ara aklınıza getirin.

2|0
    0|0
  • Çok etkiliyor. İnanırım.

1|0
    0|0
  • Dünya s2me minare dotume yaşıyorum ve çok mutluyum

1|0
    0|1
  • Pozitive önemli elbette.
    Daha az sayıyla daha güçlü ve teknolojik orduları yenen küçük grupların tek sırrı pozitive ve olumluluk. Tabi bu işin askeri açıdan stratejisi ayrı bir mesele ama pozitive çok önemli :D

1|0
    0|0
  • Bu hayattan zevk alarak yaşamak istiyorsak, başımıza gelen her türlü olumsuzluğa rağmen pozitif olmalıyız. Yoksa hayatın kendisi zehir olur. Hep bir telaş, kuruntu ve tedirginlik içinde geçen hayat, hayat değildir.

1|0
    0|0
  • Bence sürdürülemez. Çünkü insanların dinledikleri müzik bile tavırlarına, hal ve hareketlerine etki ediyor. O yüzden depresif bir şekilde yaşam gider negatif düşünceyle.

1|0
    0|0
  • hayatın senin düşüncelerının ta kendısı
    olumsuz dusunce yumagından pozıtıf bır hayat cıkarman ımkansız
    olumsuz dusunceler bedenını kılıtler ve pozıtıf sey ıcın davranamassın sonucta pozıtıfe ulasmassım cunku kılıtlenmısındır

1|0
    0|0
  • Bizi yöneten şeyler zaten fakat bazılarını uygulamiyoruz.

1|0
    0|0
  • Gelişebilir, öyle olmasaydı şu an ben burada değildim.

1|0
    0|0
  • Hayatin gidisene gore dusunce gelisir zaten

1|0
    0|0
  • Zor gibi

1|0
    0|0
  • hem kendine hem çevresine zehir eder hayatı..

1|0
    0|0
  • Bırak pozitifi yaşam bile sürdürülmez

1|0
    0|0
  • Hayat düşünceden ibarettir, insanın hayatı da düşündükleridir, ne düşündüğümuz çok önemli

1|0
    0|0
  • Seni düşünen ve seven bir sevgilin varsa zaten istesen bile negatif düşünemezsin

0|0
    0|0
  • Sürdürülemez

1|0
    0|0
  • Hep pozitif'im ama insanlar caiz ve cahil.

1|0
    0|0
  • Çok fazla etkiliyor, olumsuzu düşündükçe sanki onu daha çok çağırıyoruz 😶

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 23

• Evet, gayet de güzel sürdürebiliyorum.

1|0
    0|0
  • Neye iyi bakarsan o sana iyi görünür. Neye de kötü bakarsan o sana karşılığını öyle verir.
    Baktığını görürsün düşündüğünü yaşarsın

1|0
    0|0
  • çok zor

1|0
    0|0
  • Kesinlikle etkiler.

1|0
    0|0
  • ben de böyle biriyim ama ben negatif değil de sadece gerçekçi düşünüyorum, kendimi en kötüsüne hazırlıyorum ki sonuç daha iyi olursa mutlu olayım :) böylece ne olursa olsun benim hayatım hep olumlu

1|0
    0|0
  • Etkiler elbette. Iyi dusunceye ve iyimserlige inaniyorum

1|0
    0|0
  • etkiliyor tabi evrene yazılan enerji çok önemli

1|0
    0|0
  • Hayir sürdürülemez. Sinir oluyorum negatif düsünen herseyden sikayet aden insanlara

1|0
    0|0
  • Oluyo
    Misal bugünlerde pek bir negatifim karamsarim hiçbişey yapasim gelmiyo çok kötü bir şey

1|0
    0|0
  • surdurulemez

1|0
    0|0
  • Gelişmez gelişmiyor

1|0
    0|0
  • Tabi ki “iyi” gelişebilir. Başarılı olabilirler, zengin olabilirler...
    ama her küçük şeyde iyiyi görmektense kötüyü gördüklerinden hiçbir zaman tamamiyle mutlu olamazlar, huzuru bulamazlar.
    Yani “iyi” kavramı burda büyük bir çelişki...

1|0
    0|0
  • Etkiler kesin.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ömür boyu mutsuz olur %100 düşünce gücüne sonuna kadar inanıyorum nasıl hisseder ve düşünürsen onu yaşarsın

1|0
    0|0
  • 21 yıldır negatif bir zihinle b. k gibi bir hayat yaşıyorum. Sanırım sürdürülemiyor.

1|0
    0|0
  • Gelistiremez kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Negatif zihinle pozitif yaşam süren gördüm

1|0
    0|0
    • Gördün de, istisna miydi yoksa herkeste öyle mi? 😄

• Ben bir tane gördüm ama yani yok böyle bir şey ya kız acayip karamsar ama hayatı 10 numara 5 yıldız😐ya ben? Böylesine neşeliyken hayatımda yolunda giden bişi yok 😄taktik değiştiricem

• Düşünce tarzımız tabiki hayatımızı etkiler. Ben neyi çok düşünürsek onun olacağına inananlardanim

1|0
    0|0
  • Biraz pozitiv olmaya caliw derim :)

1|0
    0|0
  • Etkiliyor

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor... ;