Hayatınızda ne eksik olursa yaşamakta güçlük çekersiniz?

• Para.
    A seç
  • Aşk.
    B seç
  • Aile.
    C seç
  • Eğlence.
    D seç
  • Huzur.
    E seç
  • Umut.
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
2943

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyin eksikliği birbirinden daha zor.
    En önemlisi sağlık olabilir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Sevgi konusunda obsesif biriyim maalesef beni en çok zorlayan konudur kendisi.

1|0
    0|0
  • Yaşamam için aşka ihtiyacım yok. Bir zaman sonra aileden de kopuyor insan, buna da alışırım. Paranın eksikliği, maddi yönden yaşamı güç kılar. Ancak hiç param olmasa bile sağlıklı bir vücuda sahibim. Azar azar para kazanmaya çalışırım. Bunu yavaş yavaş geliştiririm. Karnım doyar, kirayı öder hatta birkaç aylık birikimle tatile bile çıkabilirim. Belki çok hareketli bir hayatım olmaz ama bu şekilde yine yaşamımı devam ettirebilirim sonuna kadar.

Ama huzur. Huzur olmazsa insan eğlenceye olan düşkünlüğünü de yavaş yavaş kaybetmeye başlar. Huzur yoksa umut da olmaz. Çünkü hayallerimizin gerçekliğe kavuşma umudunu düşünmeden önce, o hayali başarabileceğimize inandırırız kendimizi canıgönülden. İnsan mutsuzsa nasıl kendini inandırsın? Huzuru yoksa tonlarca paranın ne anlamı kalır? Çünkü huzurun olmadığı, hüznün fazlasıyla olduğu bir beden hiçbir şey yapamaz. Para da kazanamaz, tatile de çıkmak istemez. Hiçbir iş yapmak istemez.

Önce sağlık, sonra huzur (mutluluk) olacak. Para kazanma ve diğer eğlenceli işler senin çabana bakar. Ama bazen insan ne kadar çok çabalasa da mutlu olamayabiliyor. Örnekleri de çoktur.

1|0
    0|0
  • Cugura elbette kız ayool

1|1
    0|0
  • Aile.

1|0
    0|0
  • umut dedin çünkü diğer hepsinin olmadığı dönemler oluyor ve bu dönemlerde hayata devam etmenin en iyi yolu umut edebilmek..

1|1
    0|0
  • Sağlık yerinde olduktan sonra her şey olur

1|0
    0|0
  • İman.

1|0
    0|0
  • İşsizim param gelirim yok asosyalim gezmiyorum eğlenmiyorum sevgilim yok arkadaşım yok hiçbir şey alamıyorum ama yine de yaşıyorum zor olsa da

1|0
    0|0
  • Para

1|0
    0|0
  • şu an için annem ya da babam eksik olursa güçlük çekerim geri kalan herşeye razıyım

1|0
    0|0
  • Akil ve beden sagligi sanirim..
    Bu olmazsa insan cok zorlaniyor.. :/

1|0
    0|0
  • Önce Sağlık sonra aile sonra huzur sonra para

1|0
    0|0
  • Para

1|0
    0|0
  • Para varsa gerisi kolay😎

1|0
    0|0
  • Para lazım. Aşk ta huzur da onunla birlikte geliyor eninde sonunda

1|0
    0|0
  • huzur..
    şuanda olduğu gibi..

1|1
    0|0
  • Düşünce

1|0
    0|0
  • Ailem, huzurum ve umudum 👍

1|1
    0|0
  • Ailem

1|0
    0|0
  • Ailesinde huzur olan hepsine sahiptir zaten :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 28

• Para her şeyi huzura erdiriyor yazmış birisi. Katılmıyorum. Aile demek huzur demektir. İyisiyle - kötüsüyle eğlence demektir. Koşulsuz rahatlık demektir aile. Rahatlık dediysem öyle maddi anlamda değil. Bildiğiniz içinizin rahatlığı, hayatınızın rahatlığı. Aşık olduğunuzda ve onunla bir gelecek düşündüğünüzde yapacağınız ilk iş aile ile tanıştırmak olur. Aşk aileden ayrı olamaz. Başımız dara düştüğünde ailemizden yardım isteriz. Aile umuttur çünkü. Bir kalp kırıklığı yaşadığımıda ailemiz oradadır. Onların sevgisi ve zamanla iyileşiriz. Aile sevgidir. Kısacası aile her şeydir. Anne, baba, kardeş, abla, abi, kuzen, anneanne, dede... Aile her şeydir de para her şey değildir.

1|0
    0|0
  • Para 😂

1|0
    0|0
  • Aile

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ailem. Ailemsiz asla.

1|1
    0|0
  • Huzur

1|0
    0|0
  • Aile

1|0
    0|0
  • Huzur olmazsa hayatın bir anlamı da olmaz bana kalırsa.

1|0
    0|0
  • Hepsi.

1|0
    0|0
  • Umut yok.
    Huzur yok.
    Eğlence bir süre önce gitti.
    Aile baştan yok.
    Aşk seksle aynı işim olmaz.
    Para umrumda değil.
    Sanırım hicbiri.

1|0
    0|0
  • Hepsi ama en öncelikli aile çünkü benim yok ztn -_-

1|0
    0|0
  • Hepsi hiçbirini birbirinden ayıramam ama aile dedim çünkü aile bu saydıklarının hepsidir (bu arada hem kendi anne baban olan aile hem de eşinle olan aile)

1|0
    0|0
  • Huzur, aile, umut. Sonra diğerleri. İnsan biri eksilene kadar değerini anlamıyor zaten.

1|0
    0|0
  • Hepsi diyorum. Bir tanesi olmazsa olmaz.

#keyiflipaylasimlar

1|0
    0|0
  • Beni yaşatan umuttur

1|0
    0|0
  • Şiir

1|0
    0|0
  • Umut...

1|0
    0|0