İmkanınız olsaydı, insanlardan mı uzak yaşamak isterdiniz internetten mi?

İnsanlardan uzak yaşamayı seçersen, hiçbir insanla hiçbir şekilde iletişimin olmayacak ve her şeyi kendi başına halledebileceksin. İnternet ve teknolojiyi kullanacaksın ama insanlar yok. Sanki dünyada tek insan sen kalmışsın gibi düşün. Şu anki olanaklar var ama senden başka insan yok.

İnternetten uzak yaşamayı seçersen de insanlarla samimi olmak zorunda kalacaksın. İnternet hiç icat edilmemiş ve diğer insanlar da sen gibi teknolojiden uzak bir yaşam sürecek. Çok eski yıllardaki bir hayat. Teknoloji adına hiçbir şey yok. Sadece insanlar var.

İkisini de dene, tarafını seç:
Ömür boyu insanlarla samimi olmak mı?
Ömür boyu internette sanal alemde yalnız yaşamak mı?
İmkanınız olsaydı, insanlardan mı uzak yaşamak isterdiniz internetten mi?#MünzeviBayan

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bir söz var, tam teşekkürlü hatırlayamasam da ''İnsanların size karşı olan olumlu/olumsuz hareketleri, sizin müsaade ettiğiniz ölçüdedir'' Yani kendisine güvenen bir insan, böyle bir soruya hiç düşünmeden 'İnsanlar' der. Eş yok, aile yok ben ne yapayım interneti?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanirim 1 secerdim cunku bu internet sadcee daha xok bize zarar veriyor. Tabiki iyi yöntemleri de var ama insanlar artik osocial olmus internet varken, otobuste ya da trende bakarsan surkeli Herkes elinde telefon var. Baska birsey söyleyim, her cuma anne Anneme gideriz ailece teyzemler kuzenler nenem Yemek yapar iste birlikte yeriz, ama yemekten sonra Herkes osocial olur biraz Herkes telefonun elinde olur.

Ve gecen cuma elektrikler gitti, ve inan ki önce sasirdim ne yapicaz diye karanlik cunku internet yok hic birsey, neyse sonra Herkes konusmaya basladi gulduk eski zamanlari anlattik. Ve ordan anladik ki bak internet yoken nasil da ilgileniyoruz birbirimize konusuyoruz guzel. Ben bu yuzden 1 secerdim insanlar daha cok baglanir birbirilerine diye:)

0|0
    0|0
    • Diyebileceğim tek şey insanlar artık teknolojinin esiri olmuş insanların cihazları yönetmesi gerekirken tam tersi oluyor milletin elinden düşmüyor sanki içine düşecek bu kadar bağımlısı olmamak lazım

• Geçen hafta metroya bineceğim peronda bekliyorum yanaşması için neyse kapılar açıldı millet çıkarken öküzün biri elinde telefonu tamda kapının ortasında mal gibi dikiliyor hadi kardeşim çık dedim oralı olmadı bende bilerek çarparak içeri geçtim salak hala elinde telefon dikiliyor orda bu kadar olur yani

• @ugur-37 haha gercekten böyle insanlari anlamiyorum

Erkekler Ne Diyor 28

• Bu soruyu soran kisi bu soruyu sanal aleme sorarak secimini yapmis zaten. ki burada bunu cevaplayanlar bende dahil omur boyu yalniz ölecek.

0|0
    1|0
  • İnterneti muhabbet ve bilgi almak dışında kullanmadığım için onu bir kenara bırakalım.

İnsanlara gelince İstanbul daha dinamik ve hızlı bir şehir olmasını lazım ve bazı insanlardan arınması lazım. Yani dünya ülke olsa başkenti İstanbul olurdu diyoruz ama içine ediyoruz. İstanbulun. Başka yerde yaşasaydım Düzce gibi orada daha rahat olurdum. Onun dışında çevremdeki insanlardan da uzaklaşmak istemem.

Sorumluluklarımdan uzaklaşmak isterim imkanım olsa onun dışında yok.

0|0
    0|0
  • İnsanlardan uzak yaşamayı isterdim. İnternet daha cazip geliyor kız ayool

0|0
    0|0
  • İnsanlarla münasebetin atesle münasebetin gibi olucak..
    Fazla uzaklasirsan donarsin..
    FAzla yaklasirsan yanarsin..
    Bu seceneklerin arasini bulmazsan tamamen cildirirsin.. :/

0|0
    0|0
  • İnternetten uzaklaşmak bence daha mantıklı zira insanlarla hiç iletişimim olmassa delirebilirim :D

0|0
    0|0
  • birini tercih edin yazdın ama ben hem insanlara yakın hem de internete yakın bir hayatı tercih ederdim münzevi bayan.

0|0
    0|0
  • insanlardan

0|0
    0|0
  • Internetten

0|0
    0|0
  • bu sanal alem internet bir sürü ilişkiyi ziyan etti..

1|0
    0|0
  • İnternetten tabi kk

0|0
    0|0
  • internetten bir ara 2 ay uzak kaldım orda da geldi yeğenim buldu yanında vınnda vardı

0|0
    0|0
  • İkisindende

0|0
    0|0
  • Internetten tabiki uzak durmak isterdim

0|0
    0|0
  • Insanlardan

0|0
    0|0
  • insanlardan

0|0
    0|0
  • İnsanlardan

0|0
    0|0
  • insanlardan..

0|0
    0|0
  • Ikisinde secerim

0|0
    0|0
  • internetten

0|0
    0|0
  • Doğa ve deniz ile iç içe internetin olduğu ve az insanın olduğu biryer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 46

• Internet yaygın olmadan önce insanlar arasındaki iletişim daha samimi daha güvenilirdi şimdi ki gibi sadece çıkarları düşünmüyorlardı.

0|0
    0|0
  • İnsanlardan

0|0
    0|0
  • Eğer cok eskisi gibi olacaksa internetten uzak olmayı isterdim. O zaman sevgi, saygı vardı. Her sey saf ve temizdi.

0|0
    0|0
  • herşeyden herkesten küçik bir sahil ksabasında tek başıma internetsiz ve insannsız kafa dinlemek isterdim

0|0
    0|0
  • İnsanlar.

0|0
    0|0
  • İnsanlardan

0|0
    0|0
  • insanlar uzak olsun çoğu menfaat-çıkar dünyasında yaşıyor

0|0
    0|0
  • insanlardan.

0|0
    0|0
  • İnsanlardan. Böyle bir hayatın hayalini çok kurdum hatta ✩

0|0
    0|0
  • Insanlardan

0|0
    0|0
  • İnsanlardan uzak olmak tercihim olurdu.

0|0
    0|0
  • Internet

0|0
    0|0
  • internet ölse keske

0|0
    0|0
  • İnsanlar

0|0
    0|0
  • İnsanlardan

0|0
    0|0
  • İnsalardan uzaktaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Ben insanları uzaktan seviyorum. İnternet x aşkım

0|0
    0|0
  • Ne insanlar ne de teknoloji; ikisini de istemezdim.

0|0
    0|0
  • İnternetten

0|0
    0|0
  • İnsanlardan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26
Yükleniyor...