İnsanları etkilemek için kaç dakikaya ihtiyacınız var?

Bu konuda hepimizin farklı metodları elbette ki vardır, kimi bir mimik ile, kimi de bakışları ile bunu kolayca yapabilir. Ne yazık ki bazılarımız bu kadar şanslı olmayabiliyor, her ne yolu denerse denesin bir türlü istediği şeyi elde edemeyebiliyor.

Peki siz bir insanıetkilemek için kaç dakikaya ihtiyaç duyarsınız?İnsanları etkilemek için kaç dakikaya ihtiyacınız var ??

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dakika biraz fazla sanki. Keh keh keh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 87

• Beni etkileyeni etkilerim. Çok güzel etkilerim... Bana 1 dakika verin, hemen. 😋

0|1
    0|0
  • Ne metodu kardeş, şu metodlar puanlamalar özellikle kasmalar falan. Yaşa işte kendin ol içinden geldiği gibi kimsenin özel bir çaba göstermesine gerek yok olan oluyor zaten

1|1
    0|0
  • Dakika çok birkaç saniye yetiyor genellikle ilk gördüklerinde etkileniyorlar ve bu gözlerine yansıyor ışıl ışıl bakıyorlar :)

0|1
    0|0
  • Karşımdakinin beni ne kadar etkilediğine de bağli ona yoğunlaşmam. Kafamizda belli bir süre oluşturup hırs yapmak yanliş olur herkes farklidir..

0|1
    0|0
  • 2-3 saniye

1|1
    0|0
  • Etkileyemem ayrica neden etkilemeye calisayim ki onlar beni etkilesin

0|2
    0|0
  • bazen 10 saniye bazen 3 gün bazen 6 ay ama eninde sonunda etkilerim :)) kötü niyetli değilim sadece samimi olduğumu düşünüyorm düşüncelerimden muhakkkak etkilenirler

0|1
    0|0
  • bir ömür boyu dursam gene etkileyemiyorum

0|1
    0|0
  • 30 sn...

0|1
    0|0
  • Kezbanlarla kekoların ego kasışına bakmaya geldim. 10 Saniye diyenler var.
    Ben hiç söylemim dbdbd

0|1
    0|0
  • Öyle biri değilim kimseyi etkilemek için kendimi basit yollara sokmam kendim olurum gerisi boş

0|1
    0|0
  • Benimle 30 dakika geçirmesi yeterli.

0|1
    0|0
  • İçeri girdiğim anda etkilemiş olurum zaten.
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Belli bir süre kısıtlaması yapılamaz. Karşımdaki insan saglamsa alır bir kaç günümü. Ama kolay aldanan biriyse bir kaç dakika bile yeterli.

0|1
    0|0
  • Etkilemek için bir çabam olmaz ama bazen ilk görüşte bile etkilenen oluyor. Bunun örneğini bir kaç gün önce bir yakınımdan duydum yani o kişi belirtmiş böyle böyle diye.

0|2
    0|0
  • fazla değil 6 ay yeter :D

0|1
    0|0
  • Dakika yetmez

0|1
    0|0
  • Saniye :)

0|1
    0|0
  • 15 en fazla

0|1
    0|0
  • İnsanları etkileyebilmek konusunda pek başarılı olduğum söylenemez 😊

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    67

Erkekler Ne Diyor 55

• Sanırım 5 dakika yeterli.

0|1
    0|0
  • Kimseyi etkilemem bunun için de çaba göstermem içimden nasıl geliyorsa öyle davranırım sahteliğe tahammülüm yoktur.

1|1
    0|0
  • etkilemek etkilenmek kolaydır bir anlık beceri ve dikkat meselesi sen gerçek sevgiyi bulmaya vakit harca ömür sandıgındanda kısa

1|1
    0|0
  • 12 buçuk dakika

0|1
    0|0
  • Tabi önce biraz artizlik çekerim kızların yanında ya da direkt gidip konuşurum. Önce tabiki Merhaba vs. 1 dakika yetiyor yani ama 5 dakika da olabilir. Ne kadar çok konuşursan ve doğru şeyi konuşursan etkilemeyi becerirsin. Tabiki kıza da soracaksın sadece kendinden bahsetmeyeceksin yoksa kendini beğenmiş olursun

0|1
    0|0
  • Dakika fazla gelir etkilemek istersem 20 bilemedin 30 saniye de etkişelim olur lakin çekingen birisi olduğum için o elektrillemöe öyle kalır gider

0|1
    0|0
  • Kimseyi etkilemeye ihtiyacim yok

0|1
    0|0
  • İnsanlar kadar kolay etkilenen başka bir varlık var mı sence? Yeterki zaaflarını bil... Kuşlar bile attığımız yeme gelmiyorken insanlar her türlü yemi yutuyor, bu kadar ezik bir tür görmedim mk hahaha

0|1
    0|0
  • Bu kişiden kişiye değişir bence. Yani, her insan farklı. Çünkü insanlar ayak parmagı dan bile etkilenebiliyorlar.

0|1
    0|0
  • İki yumruk, bir kafa, tekme falan sonra bir bakmışsın bambaşka biri var karşında...

0|1
    0|0
  • Etkileyemem
    Üşenirim :/

0|1
    0|0
  • Bir kaç dakikalık sohbet yetiyor.

0|1
    0|0
  • 3 dakikada tamam

0|1
    0|0
  • yok.

0|1
    0|0
  • Öyle bir çaba içinde değilim, biri olsun tek olsun

0|1
    0|0
  • Mesela bir kız vardı lisede sadece baktım ona sınava gelmişlerdi bizim sınıfa bütün sene boyunca etrafımdaydi...

0|1
    0|0
  • Çok uzun vakit geçirmem gerekiyor. Kapalı bir insanım kolay kolay samimiyet kuramıyorum.

0|1
    0|0
  • 1 dakika

0|1
    0|0
  • Biraz konuşmam ön yargılarını kırmam yeter

0|1
    0|0
  • İnsanları etkilemek gibi bir derdim hiçbir zaman olmadı ve halen de yok.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor... ;