Sizi diğer insanlardan ayırt eden en belirgin özelliğiniz nedir?

Hepimizin iyi olduğu, bazısı doğuştan bazısı ise sonradan kazandığımız bir çok özellik bulunmaktadır. Öğrenmeye aç olmak ve sürekli kendimizi geliştirmek bu sonuca varmamızı kolaylaştıran etkenlerdir. Bu sayede çevremizde ki bazı insanları diğerlerinden hemen ayırabiliriz, onlar öylesine farklıdırlar ki çoktan gönlümüzü fethetmişlerdir.

Peki sizi ayırt eden en belirgin özelliğiniz nedir, hangi özelliğiniz çevrenizde ki insanların "evet bu o" demesini sağlar?Sizi diğer insanlardan ayırt eden en belirgin özelliğiniz nedir ??

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 98

• Sıradan biriyim, bir farkım yok.

0|1
    0|0
  • Sevgimdir belki..
    Doğaya hastayim ve her canlinin en az bir iyi özelliğinin bulunduğuna ve kimsenin aslinda kötü yaratılmadığına inanirim..
    O yüzden en yanlış düşüncedeki insanin bile bir şansi vardir düşüncesiyle herkese sevgiyle yaklaşirim..
    Tüm inançlara saygim var ve yaşamdaki ideolojik düşüncem herkesin bana güvenini sağlamak istememdir.
    Yani insani duygularimizi çikinca hepimiz ayniyiz✌

0|1
    0|0
  • Beni diğer insanlardan ayıran bir özellik midir bilmiyorum. Ama şen sakrak, insan aşığı bir insanım 😄 Bu olabilir

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ama kendimi çabuk sevdiriyorum.
    Sanırım doğal olmam sevme sebepleri.. yapmacık değilim anlık hareket ederim dobrayım vs

0|1
    0|0
  • Çok var. Meraklı, araştırmacı, okumakla arası iyi olan, sosyal, iyi niyetli, yardımsever, değerlerine önem veren biriyim en çok duyduğum şeyde zeki ve güzel konuşuyor olmam bir de sezgilerim güçlüdür.

0|1
    0|0
  • Söylesem inanmzlar

0|1
    0|0
  • Çok şey var anlatmiym şimdi

0|1
    0|0
  • Öyle bir özelliğim yok sanırım.
    Tüm karakterist özelliklerimi her farklı insan bünyesinde barındıyor. Doğal olarak beni, ben yapan bir özelliğimi keşfedemedim henüz.

0|1
    0|0
  • Düşündüm hiçbir şey bulamadım. Beni diğer insanlardan ayırt eden tek şey kendim olmalı

0|1
    0|0
  • Fazla doğru olmam valla. Ben bile kendimi böyle tanıyorum. Bu kadar da olmaz ki aaaaa

0|1
    0|0
  • Seksi duruşum ve becerikli olmam
    İsyankar vurdumduymaz halim da olabilir.
    Aslında bilmiyorum bunu onlara sormalı

0|1
    0|0
  • Kendim

1|1
    0|0
  • Her türlü faaliyetin içinde olup özgüvenimin yüksek olması. Sesim güzel farklı müzik aletleri çalabiliyor şiir yazabiliyorum ve güzel okuyorum taklit yapabiliyorum satrançta voleybolda ve basketbolda lisanslı sporcuyum gibi

0|1
    0|0
  • Çok varda neyse ben iki tane soyleyim sicakkanli ve samimi oluşum:))

0|1
    0|0
  • Türkiyedeyken yarı Rus olduğum için biraz farklıyım. Rusyadayken yarı Türk olduğum için biraz farklıyım😀

0|1
    0|0
  • Duygusal ve merhametli olmam

0|1
    0|0
  • Kimseye ozenmemek

0|2
    0|0
  • Hayata tek pencereden bakmıyo olmam ve merhametim

0|1
    0|0
  • Çok pozitifim

0|1
    0|0
  • Buz gibiyim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    78

Erkekler Ne Diyor 41

• Fiziksel olarak kafam turuncu. Karakter olaraksa net ve dürüst biriyim. Hep kaybetsem de, iyi niyetliyim.

0|1
    0|0
  • Ben olmam

0|1
    0|0
  • Bir olayda, aldığım kararda, ilişkide vb yönlerde asla Pes etmek nedir bilmemem ve vazgeçmemem.

0|1
    0|0
  • İnsanların zayıf yönlerinin dedikodusunu yapmak yerine düzeltiyorum

0|1
    0|0
  • Bilmem. Hiçbir şeyim yok sanırım. Oldukça sıradanım.

0|1
    0|1
  • Çok sorguluyorum, çok takıyorum, çok irdeliyorum. Ayrıntıya çok dikkat ediyorum. İnce düşünüyorum ama kalın yaşamaya alışmaya çalışıyorum. Bu herkese has bir durum değil sanırım. Ama pek de iyi bir şey olduğu söylenemez.

0|1
    0|0
  • her insanı diğer insanlardan ayırt eden özellikleri vardır ve bu her insan da farklılıklar gösterir. teşbih de hata olmasın , hayvanların bile özellikleri farklı farklıdır.

0|1
    0|0
  • huyum

0|1
    0|0
  • merhametim

0|1
    0|0
  • Üst kismim Osmanlı alt kismim Kenya

0|1
    0|0
  • Sezgi

0|1
    0|0
  • yapılan iyilikleri unutmam
    vefalıyımdır.

0|1
    0|0
  • Karekteristik olarak genelde ne olursa olsun dürüst ve dobra olurum.. :/

0|1
    0|0
  • Merhametli olmam

0|1
    0|0
  • Topraktan geldik toprağa gideceğiz önemli olan çamurlaşmamak.

Kimsenin Kimseden bir farkı yoktur ilim dışında.

0|1
    0|0
  • sıradanlığımı kabul etmiş olmam..

1|1
    1|0
  • En belirgin özelliğim aşırı açıksözlü ve sıfır çekingenlik

0|2
    0|0
  • Zeka

0|2
    0|0
  • Farklıyım