Şeytan tüyüne sahip misiniz, hangi özelliğiniz insanları cezbeder?

Bazı insanlar vardır, nasıl olduğunu hiç anlamadığımız biçimde bizi kendilerine mıknatıs gibi çekmeyi, kolaylıkla ikna etmeyi başarırlar. Şeytan tüyü, özellikle de ikili ilişkilerde işimizi ne denli kolaylaştıran bir özellik olduğunu tahmin dahi edemeyiz. Peki siz bu özelliklere ne kadar vâkıfsınız?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şeytan tüyüm yoktur.
    İnsanları kendime mıknatıs gibi çekebilecek bir özelliğe sahip değilim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 98

• Sempatik biriyim benimle tanışanlar öncesinde çok sıcak ve samimi görünüyorsun derler..

0|1
    0|0
  • Haklısınız bazı insanlar görsel olarak çekici olmaz fakat şeytan tüyü dediğiniz o durum olur ve sevdirir kendini bazen söyleriz hatta sende şeytan tüyü var valla falan deriz çok enteresan bişey ama anlamını bilmediğiniz bir şekilde çeker kendine sizi. Bende o tüyden hiç yok açıkçası genelde önyargılı olur insanlar bana karşı öyle çabucak sevilmem

0|2
    0|0
  • Asiri derecede guclu bir empati duygum var. Insanlarin dilinden kolay anlarim. Genelde bana cabuk alisir insanlar

0|1
    0|0
  • Sadece şeytanım tüyüm yok. Seytansi olmam çekici bir unsur

0|1
    0|0
  • Hayır malesef

0|1
    0|0
  • Hem de çok fena.

0|1
    0|0
  • Seytan tuyum olsa wonder woman olurdum herhalde 😄

0|1
    0|0
  • Kendimi başkalarına ışık hızında sevdirme özelliği var galiba... Benimle yüz yüze konuşanların hemen kanı ısınıyor bana.

0|1
    0|0
  • Sessiz kapalı kutuyum kimse beni kolay keşfedemez.

0|1
    0|0
  • Başlı başına cazibeyim

1|1
    0|0
  • Yok beya nerdeee.. Sokaktaki her 5 kişiden biriyim işte..
    Tüy müy yok😂✌

0|1
    0|0
  • Daha geçen hafta bir kadın bana çok tatlısınız demişti tavırlarımdan ötürü.
    Bu sayılır mı☺️

0|1
    0|0
  • Bana herkes şeytan tüyü var sende diyor; insanlara kendimi çok çabuk sevdiriyorum. Güler yüzlü Olmamla, Merhametli ve Sıcak kanlı Olmamla alakası var galiba kimseyi kolay kolay kirmam belki de bu yüzden

0|1
    0|0
  • Lanet olası şeytan bir tüyünü düşürmeden girmiş içime

0|2
    0|0
  • İnsanlara güven verdiğimi düşünüyorum. Güven kıracak bir harekette bulunmamaya dikkat ederim

0|1
    0|0
  • sanırım sahibim :D

0|1
    0|0
  • Bende gerçekten olduğuna inanıyorum. İyi ve kötü olan herşeyi üstüme çekerim ama bence artık iyi birşey değil.

0|1
    0|0
  • Ben de bilmiyorum ama ben bir şey yapmadan insanlar yanıma gelir konuşmaya başlar

0|1
    0|0
  • Şeytan tüyüm olduğu söylenir herkes tarafından hangi özelliğim bilmiyorum ama

0|1
    0|0
  • Içtenlik ve durustluge asla hayir diyemem.. kendimin de boyle oldugumu dusunuyorum. Cevremde anlasamadigim hic kimse de yoktur. Varsa da canlari sagolsun diyelim. Neden çekiyorum etrafimi bilmiyorum belki de seytan tuyu vardir😎

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    78

Erkekler Ne Diyor 50

• Hahaha süper 👍
    Kardeşim bende bir şeytan tüyü var sorma, bir geliyi bir gidiyi, :) bir geliyi bir gidiyi.. :)
    Valla çok şeytan yaa.. Sorma yani. Oldumu hepsi birden gitti mi hepsi birden..
    Karizmatik ve iticiyim.. :) yakışıklı ve çirkinim.. Bendeki böyle bişey..
    Ama hep zekiyim yaa napalım.. :)

0|1
    0|0
  • Gerçekten ikna edici konuşma, biçimim vardır.

0|1
    0|0
  • Evet, konuşma şeklim ve güler yüzüm ikna etmeye yetiyor.

0|1
    0|0
  • Şeytan tüyüne sahip değilim de şeytan tüyü 3 şeye yapışmış diyebiliriz.
    Şeytan uyuyakaldı bir gün. Rüzgar sert esti. Üç tüy düştü şeytandan. Biriyi paraya yapıştı, diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa. O günden sonra şeytan hiçbir iş yapmadı.

0|1
    0|0
  • Ben çoğu özelliğe vakıfım normalde gerçek ortamda konuşmayak istemeyen kız hiç farkına varmadan benimle konuşmaya başlıyor

0|1
    0|0
  • Herkeste de şeytan tüyü varmış, niye yalnızsınız o zaman:)

0|1
    0|0
  • Sahibim evet.

Kafa dengi insanları kendime bağlayabiliyorum.

0|1
    0|0
  • Sanırım sahibim.

0|1
    0|0
  • her burçta şeytan tüyü vardır kullanmasını bilmek lazım mesela benim burcumun sade bir çekiçiliği vardır

0|1
    0|0
  • Baya baya sahip olduğumu düşünüyorum ya

0|1
    0|0
  • Tanışma evresinde soğuk ve itici birisiyim onun dişinda eğlenceli ve sıcakkanlıyım. Şeytan tüyü yok maalesef.

0|1
    0|0
  • sahip olduğumu söyleyenler var

0|1
    0|0
  • Değilim

0|1
    0|0
  • Ne gerek var kavgayla işimi çözerim

0|1
    0|0
  • Şeytan tüyünün aksine Uğursuzluk var