Bir insanı sadece iyi analiz ederek dış görünüşünden nasıl biri olduğunu anlayabiliyor musunuz?

Ben evet anlayabiliyorum, yazı şeklinden ve konuşma tarzından bile bazen. :D

0|1
2464

En İyi Erkek Görüşü

• Ne anladın benden mesela, anlatsana biraz.. :D

Evet, anlarız.
    Özellikle yazım tarzından nokta tespitlerime çokça şahit olmuşsundur. :D

1|0
    0|0
    • Sana bilahare anlatırım malum burası yeri olmadığından.. :D

Evet çokça şahit oldum, her geçen gün daha fazla şaşırtıyorsun beni. :D <3

• Bilahare anlatacakların çoğaldı, onları bilahare anlatırsın.. :D

Daha çok şaşıracaksın.. 😌

• hahaha yapma şunu.. :D
      Onları bana sakla.. :)

En İyi Kız Görüşü

• Sadece dış görünüşten değil ama konuşmaya başladığı andan itibaren görünüşüyle hareketleriyle tanıyorum ben de. İnsanı sadece dış görünüşüne bakarak yargılamamak lazım zaten.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• Bazı alanlarda aşağı yukarı tahminlerde bulunulabilir ama çok kapsamlı bir çıkarım yapmak hata olur.
    Göründüğü gibi olmayan çok fazla kişi tanıdım.
    Göründüğü gibi olan çok kişi de tanıdım.

1|0
    0|0
  • Açıkcası tam benlik soru olmuş. Gözlerindeki bakış, jest ve mimikler , üstündeki kıyafet , oturuş şekli , yürüyüş şekli , konuşma bunlar insanı açığa verir. Bir insanla 1 saat vakit geçirsem 1 saat konuşsam o insanın nasıl biri oldugunu çözerim.

1|0
    0|0
  • Evet çok iyi anlıyorum hemde kız ayool

0|0
    0|0
  • yarım saat konuşayım %90 anlarım.

0|0
    0|0
  • benim 6 ncı hissim çok kuvvetli bir insana bakınca onu iyi analiz eder ruhunu anlarım , yanılma payım çok az

0|0
    0|0
  • Ben gayet iyi anliyorum isim bu zaten. Sen nasil biriyim anladin mi peki yorumla bakalim.

0|0
    0|0
  • Insan fikri neyse zikride odur hesabi kendileri cok cabuk belki ediyorlar cogu zaman anlayabiliyorum, dürüstçe yanildiklarimda oldu

0|0
    0|0
  • En iyi oldugum ozelligim. Bazen sadece tipinden, bazen 2 dk'lik sohbetinden, bazense hal ve hareketlerinden. Cok kisa surede genel bir analiz yapiyorum ve daha hic yanildigim olmadi.

0|0
    0|0
  • elbette mümkün ama hareketleride çok önemli
    özellikle söyledikleri ile hareketleri, davranışları birbiri ile örtüşüyormu bunada çok dikkat ederim..

0|0
    0|0
  • çözemezsin insan oğlunu dışarda fahişe eve geldiğinde namuslu kesilir hayat bir oyundur herkesin oynamakla mükellef oyunu vardır gerisi traşş...

0|0
    0|0
  • Ben de anlayabiliyorum. Ama ben asıl bunu nasıl anlayamadıklarını anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Genelde anlarım ama yanıldığım zamanlar da olmadı değil.. fakat konuşunca kendilerini belli ediyorlar hemen 😇😉

0|0
    0|0
  • Anlayamayız ama tahmin de bulunabiliriz 🙂 bu arada karslikli takip?

0|0
    0|0
  • Asla anlaymazsin İnsanın Alası içinde Hayvanın dışında olur derler o yüzden herkese dikkatli yanaşmakta fayda var

0|0
    0|0
  • İnsanın nasıl biri olduğunu çevresindeki insanlara ve onlarla olan muhabbetine bakarak anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Yanılmışlığım yok

0|0
    0|0
  • o benim hem burcumda yazan bisey hem de tecrube ve dikkat sonucu %95 dogru cikiyor gorsel de cok iyi degilim ama biriyle 10 dakika sohbet edersem kiz veya erkek temel yapisini çözüyorum.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum

0|0
    0|0
  • Dış görünüş tahmin etme olaylarına inanmıyorum :/ mecbur sallamak zorundayız.

0|0
    0|0
  • Her zaman değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 23

• Evet anlarım

1|0
    0|0
  • bir kaç kere sohbet etmem gerekir onun dışında çok fazla analiz edemiyore

0|0
    0|0
  • Zaman zaman

1|0
    0|0
  • Hayir eskiden anlardim sanirdim zamanla yanildigimi anladim

0|0
    0|0
  • Oradan buradan duyduklarıyla kişiyi tanıdığını iddia eden insanlar var. Satır araları çok şey ifade ediyor bence..

0|0
    0|0
  • bazen anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzından fazlasıyla anlayabildiğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • annem o konu da çok iyi :D o eğer bir arkadaşım hakkında kötü diyorsa kesin kötüdür :D şu zamana kadar hiç yanılmadı..

0|0
    0|0
  • Az çok kafamda şekıllenıyor kişi...

0|0
    0|0
  • Anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Belki çok az bir ön görüş olabilir ama, daha iyi anlamak için bir konu hakkinda baya bir fikir alisverisi yapmam gerek😕

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hadii leeen
    Hadi anla nasil oldumu 😄😄😇

0|0
    0|0
  • az çok anlaşılır

0|0
    0|0
  • Evet analiz konusunda iyiyimdir.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar bir çok kişiyi analiz ettim hislerime güveniyorum

0|0
    0|0
  • Her insanı anlamak zor, çoğu kez yanıldım.

0|0
    0|0
  • E yanı illaki

0|0
    0|0
  • Analiz ettiğimden hep birsey çıktı :D

0|0
    0|0
  • Pek değil ya 😏

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam