Ya arkadaşlar ben burdan biriyle tanıştım.2. yazışmada çocuk ciddi ciddi bana evlenme teklifi etti. Yalnızlıktan bıktım falan yazıyordu hep sitede. kızlara sitem ediyordu. Tamam dedim tanışalım. Birkaç gün yazıştık watsaptan. Yüzümü de gördü beğendiğini söyledi. İlgiliydi de. Bugün yazışıyorduk çocuk birden engelledi. Hani aklımada geliyordu sonuçta siteden tanıştım herşey olabilir. Bu neydi şimdi? Ne saçma insanlar var ya.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• site falan farketmiyor ki insanlar saçma zaten gözğnün içine baka baka yalan söylüyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Cidden tuhaf.
    Evlenme teklifi etmesi de, kendisi de!
    Yani madem ediyorsun 2 günde, evlen lan o zaman yüzsüz.
    Sırf kandırmak amacı işte, göz boyuyor.

1|0
    0|0
  • Evlenmiş boşanmış o KS de evlenmiş seninle whatsappta boşanmış. Yaşantısı böyledir asosyal bir vatandaştır belki.

1|0
    0|0
  • başkasını bulmuştur

0|0
    0|0
  • Allah affetsin

1|0
    0|0
  • Sevgilisi yakalamamistir

1|0
    0|0
  • harbiden çok saçma olmuş :) ama sitenin tamamı böyle değil. normal insanlarda var

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındaydı? Birde yalnızlıktan bıktım yazmış o an muhabbeti kesmen gerekliydi ama siz çok duygusalsınız :)

0|0
    0|0
    • biz kızların aptallıkları işte... inandırmaya da çalıştı evleneceğine.23 yaşında. siz erkekler hepiniz mi böylesiniz?

• hiç malzeme vermedim. tam bir premses gibi konuştum onunla. saflığıma gülmüş olabilir.. ee ne olsak yaranamıyoruz biz de😏

• Buradaki çoğu erkeğin amacı belli ya güvenmeni tavsiye etmem insan güvenmek istiyor ya gerçekten burada düzgün bir insanla karşılaşırsam diye düşünüyor ama çoğu hüsran

• O zaman boşver sen onu benimle tanış 😂

1|0
    0|0
  • Evlenme teklifini kabul etmeyince çocuk bunalıma girmiş demek

0|0
    0|0
  • Beğenmemiş demek ki.

0|0
    0|0
  • Ahaha tkma

0|0
    0|0
  • Hem fakesin hem 1expersin sana yazan cocuk yokluktadir...

0|0
    0|0
  • beğenmemiş

0|0
    0|0
  • premses :S

0|0
    0|0
  • sebebi neydi ki simdi

0|0
    0|0
  • begenmedi demek seni

0|0
    0|0
  • Hızlı giden atın

0|0
    0|0
  • sevgilisine/eşine yakalanmıştır :)

0|0
    0|0
    • o fazla imkansı bir durum. olasılıksız

• engellerim teker teker. ya da numaramı değiştiririm

• en kötü senaryoyu söyledim vermeyebilir de o kadar da karaktersiz değildir

• :D güldüm sessiz

0|0
    0|0
  • tipini beğenmemiştir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor... ;